Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

2 minutes ago, napadaj said:

To kucaš u polju u kojem kucaš adrese sajtova

Stigao do bookmarkbackups gde se nalazi nekih 15 itema.

 

Recimo hoću jedan iz sredine bookmarks-2022-02-28_2392_ (pa onda gomila malih i velikih slova, brojeva)

 

Šta dalje? Kako da okačim, recimo, taj fajl? Pokušao sam da ga otvorim preko mozile i chroma, nije uspelo...

Link to comment

Hvala!

 

U međuvremenu sam nekako importovao u firefox mozilu nekako sve bukmarke is brave-a. To je nekih 80% bukmarka mozile. Ako se i ne budem snašao do kraja ovo ostalo ću polako, peške...

 

Kako god bilo, dugujem ti piće! Jel ti beše živiš u Beču? Eto, taman kad budem išao da posetim strica tamo. :D Progoni me već dugo da dođem.

(I da ti se izvinem za hejtovanje serije :cool:)

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

Ako nemas neka ludila(:ph34r:) posalji mi taj fajl pa cu ti ja konvertovati i vratiti.

 

Posto si Grobar oprastam za seriju...

 

PS.

Javi se kad naletis...

 

 

Link to comment

Imam, izlaze mi neki čudni znakovi, brojevi, slova..

 

Kako da ti pošaljem fajl?

 

U stvari ne treba... Gledam kroz to i snalazim se sa copy-paste preko google search. Izvlačim šta mi treba (ne treba mi sve).

 

Hvala ti još jednom! :thumbsup:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ahahaahaha opet mi je sve obrisao i ostavio me na 5 bookmark sajtova. Kako me zajebava dušmanski. Zabagovao firefox, tražio restart, restartovao sam ga i on opet počeo da zeza sa tih 5 blokiranih bookmark sajtova.

 

Ne znam da li opet ono da ponovim, da ne bude džabe ste krečili...

 

Ili da pređem na chrome... a na chrome imam drugi problem. Ne otvara mi dobro te sajtove poput b92 i forum ppp koji su  čudno kodirani. Otvara ih polovično. Moram nekako taj Firefox da rešim

 

Evo uradio sam import from brave i .... nije importovao ništa. @bags

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Napravio sam novi profile i nazvao ga "User 1". I otvorio sam ga. Pretpostavljam da ću opet moći normalno u njega da importujem brave, jel tako?

 

Da li mogu sada da obrišem ova dva profila iznad? To su "default-release" a drugi se zove samo "default". Sve se nadam ako obrišem ova dva stara profila da mi neće više praviti problema.

 

edit: Izgleda da sam uspeo. Jedan sam uspeo da obrišem a ovaj "user 1" sam stavio da bude default. Opet mi blokirao i restartovao se...ali se nije vratio na onaj od 5 bukmarka već na "user 1".

Nadam se da mi više neće praviti probleme.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

Stalno mi izlaze reklame za neki domaći (da ne reklamiram) sajt/servis/šta god koji nudi za tipa 10-20-30 evra lajftajm pretplate za recimo Spotifaj, Kanvu i slične servise. Ima li ko više informacija, je li to "lajftajm dok nas ne nahvataju" ili slično, ima li ko kakva iskustva. Uzimao sam već lajftajm pretplate na recimo stacksocial i rade mada recimo ne preporučujem onaj degoo cloud storage, ali zato sam nabo neki VPN koji evo šljaka već godinu i kusur, da kucnem u drvo.

 

Elem, domaći reselleri ovih doživotnih naloga, da ili ne?

Link to comment

Da se ogradim, ovi na stack social jesu legit, samo je pitanje isplativosti vendoru da daje takve opcije. Ali konkretno za Spotifaj i Kanvu me baš buni, čitao sam da kao nude neke zaobilaznice (tipa EDU licence ili timske licence, što je slučaj sa Adobe proizvodima) što mi opet miriše na "radi dok nas ne uhvate, poslije toga možeš ti da nas uhvatiš"

Link to comment
On 30.11.2021. at 15:10, Alfa said:

Da pitam ovde: presla sam na pripejd uz zadrzavanje broja, uplatila kredit koji vazi 60 dana, ali takodje pise na telenor aplikaciji: rok vazenja kredita 29.01.2022. I rok vazenja broja: 25.12.2022. Ok, kapiram da na svaka 2 meseca dopunjujem racun, ali sta znaci ovo za rok vazenja broja? Nece ga iskljuciti nikako dokle god dopunjavam racun?

Ljudi, da pitam ponovo. I dalje sam pripejd, kredit je dopunjen valjda 5. marta i pise rok vazenja dopune 5.maj, a rok vazenja broja 30.mart 2023. Otkud sad cak kraj marta 2023. kad je rok 330 dana? :blink: Da li to gase broj tada jer sam pripejd, sta? Molim vas ako znate, necu da mi ugase br. samo zato sto sam pripejd, hocu da zadrzim isti broj..

Link to comment
5 minutes ago, djeneralche said:

Dok imas sredstva na racunu niko nece ugasiti, to je opcija ako je kartica neaktivna. Mozes da potvrdis i sa podrskom.

Dakle, dok god redovno uplacujem kredit sto je otprilike 2 puta mesecno (nikad ne prekoracim 2 meseca) ne mogu mi iskljuciti broj? Meni zaista nije odgovarao njihov postpejd (Telenor) i prebacila sam se na pripejd pre par meseci, ali mi je palo na pamet da mi nece produzavati vreme trajanja broja koliko god uplacivala kredit, znam da sam freak

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...