Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

21 minutes ago, radisa said:

Jbg, zajebe se čovek.


Imam 200/100 a koristim WL ruteru dostupnih 100/100. 
Dovoljno mi 100 svakako ni ne mislim o tome, većina transfera mi manja od 100 MB što je gotovo za 10 sekundi u ilo kom smjeru. 

Nego me zanimalo da l' bi mi sličan uredjaj upalio sa sprata u dvorište (sa druge strane, sigurno je da u dvorištu neću kombinovati LAN :Jova: ). 
A i cijene vidim da su šarene od $20 do $150+ (ovi 6Gb i 10Gb su $300+ i $500+).

 

Link to comment

Nekad komp neće da mi baci sliku, iako je upaljen. Pa ga ugasim, isključim naponski, vratim i voila sve normalno. To mi se dešava na više računara. Mislim da je na nekim prestlalo iako nisam ništa čačkao.

Šta može da bude? jedino mi pada na pamet slabije napajanje ali je u pitanju 600w.

Link to comment
43 minutes ago, Tpojka said:

Isključi se u toku rada? 

Prob'o bi' sa novim kablom na monitoru gdje se najčešće dešavalo.

 

Ne, upalim komp, upali se, sve odradi, smao ne baci sliku na monitoru, ostane oranž™ lampica.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Ne, upalim komp, upali se, sve odradi, smao ne baci sliku na monitoru, ostane oranž™ lampica.

 

pričaš o jednom istom monitoru?

Link to comment
39 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne, upalim komp, upali se, sve odradi, smao ne baci sliku na monitoru, ostane oranž™ lampica.

Ostane oranž lampica a trebalo bi da bude zelena kad imaš sliku, jel?

Link to comment

To onda znači da do monitora ne dolazi signal, tako da je u pitanju kabl ili grafička. Monitor nije 100%. 

@Mil@n

edit: dobro, možda zeza konektor na monitoru ali lako ćeš da ubaciš kabl u drugi i isprobaš, valjda ima dva. Svejedno, tipujem na kabl. Isto se i meni događa u poslednje vreme.

Edited by ragasto
Link to comment

Imo sam i ja da prostiš možda isti problem, rešio mi ortak koji se razume kao nešto je bilo upalo u utor na telefonu pa to očistio, ako opet bude da duvam i četkicom za zube malo.

 

A oće i taj c-type konektor da se iskrivi malo. Dobacuje Marica.

 

 

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, nisam ja said:

šta se desisa punjačem (c type) ili mobitelom, kad naprasno počne imati slab kontakt. bukvalno kao da nemoš gurnut do kraja (😱). 

 

Pogledaj pod (jacim) svetlom da li je nesto upalo unutra (hoce npr. fabric lint kad se nosi telefon u dzepu stalno).

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...