Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

13 hours ago, shimpr said:

Imam HP laptop, treba da instaliram windows 10. Kako da udjem u bios? Probao sam F12, F2 i nece tako. Ko mi pomogne dobice odgovarajuci smajli

jbt imas vec win 11, ti ko oni cigani sa golfom 17 :fantom:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Meni je odavno LibreOffice pravi office, a ovaj 365 "proizvod" od Microsofta je shema za otimanje novca. Premda nisam uspešan koliko bih voleo, moram da se pohvalim da sam bar 4-5 klijenata dosad "navadio" na LibreOffice (nisu njima pare problem, već im oči prosto sinu kad im kažem da im za Libre ne treba nikakav login, nikakav password, ništa - ni sad niti ikad ubuduće).

 

Outlook je najveći problem - oni koji imaju 10+godina Outlook email arhiva jednostavno ne mogu bez Outlooka (koji, u teoriji, može da se kupi zasebno, ali mu je cena komično visoka, skoro kao ceo MS Office).

Link to comment
15 minutes ago, Indy said:

Meni je odavno LibreOffice pravi office, a ovaj 365 "proizvod" od Microsofta je shema za otimanje novca. Premda nisam uspešan koliko bih voleo, moram da se pohvalim da sam bar 4-5 klijenata dosad "navadio" na LibreOffice (nisu njima pare problem, već im oči prosto sinu kad im kažem da im za Libre ne treba nikakav login, nikakav password, ništa - ni sad niti ikad ubuduće).

 

Outlook je najveći problem - oni koji imaju 10+godina Outlook email arhiva jednostavno ne mogu bez Outlooka (koji, u teoriji, može da se kupi zasebno, ali mu je cena komično visoka, skoro kao ceo MS Office).

 

Korišćenje LibreOffice je problematično ako se sa velikim brojem subjekata svakodnevno razmenjuju tekstualni fajlovi. Kad god se LO fajl otvori u Wordu, dođe do nekih promena u formi dokumenta. Bar je tako bilo pre nekoliko godina kad sam se poslednji put susreo s tim paketom.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, jms_uk said:

Ima i standalone opcija za office ako ne treba mejl nalog - da li mora bas 365?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

mislim da ce uzeti standalone verziju. posle 2 godine je "isplatio" 365, a i skinuce se meni sa vrata :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...