Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

8 minutes ago, djeneralche said:

Ako uplatis makar i 1 din 29. marta 2023 nece ti ugasiti.

Zvala sam podrsku, ne mogu da nadjem operatera. Vazenje broja je ustvari do 31. marta 2023. pogresila sam. To mi je cudno, jako, jako se bojim da me nesto ne uslovljavaju. Dopunicu sad jos kredit pa da vidim da li ce produziti rok vazenja broja.. Jako se bojim.

Link to comment

Nije to neobično, to su zakoni njihovog biznisa. To znači da u narednih 12 i po meseci moraš da im uplatiš najmanje 200 dinara da bi zadržala karticu.

Svaki operater ima rok trajanja pripejd kartice koji se produžava novom uplatom.

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Malkmus said:

Nije to neobično, to su zakoni njihovog biznisa. To znači da u narednih 12 i po meseci moraš da im uplatiš najmanje 200 dinara da bi zadržala karticu.

Svaki operater ima rok trajanja pripejd kartice koji se produžava novom uplatom.

 

Hvala @Malkmus valjda je to u redu. Dopunila sam malopre kredit i produzeno je vazenje broja do 4. aprila 2023. a rok vazenja dopune je 9. maj ove god. Valjda je sve u redu.

Link to comment

Pošto kablovska izvire na najglupljem mogućem mjestu u stanu, u najzabitijem ćošku a ima pun kurac zidova, prethodnih nekoliko godina smo koristili neki Wi-Fi extender u hodniku koji je bacao ok signal i koji je za svojih tipa 20ak evra dobrano sebe otplatio, no izgleda je pregorio.

Kakve su moderne tendencije trenutno po tom pitanju, ovaj je bio bukvalno u obliku utičnice sa jednim LAN ulazom da bi se mogao setapovati. Je li tehnologija napredovala, šta se sad preporučuje za ovakva rješenja? Znači da hvata postojeći WiFi i emituje ga dalje. 

Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

Pošto kablovska izvire na najglupljem mogućem mjestu u stanu, u najzabitijem ćošku a ima pun kurac zidova, prethodnih nekoliko godina smo koristili neki Wi-Fi extender u hodniku koji je bacao ok signal i koji je za svojih tipa 20ak evra dobrano sebe otplatio, no izgleda je pregorio.

Kakve su moderne tendencije trenutno po tom pitanju, ovaj je bio bukvalno u obliku utičnice sa jednim LAN ulazom da bi se mogao setapovati. Je li tehnologija napredovala, šta se sad preporučuje za ovakva rješenja? Znači da hvata postojeći WiFi i emituje ga dalje. 

Kupi isti takav i teraj...

Link to comment
Just now, radisa said:

Kupi isti takav i teraj...

e jebat ga sad, bio je to neki baš nonejm, ako nabodem isti takav, plus mi je to kod matoraca, mislio sam ako ima neko neku preporuku za onlajn naručivanja da mi to stigne dok ne stignem ja do njih. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

e jebat ga sad, bio je to neki baš nonejm, ako nabodem isti takav, plus mi je to kod matoraca, mislio sam ako ima neko neku preporuku za onlajn naručivanja da mi to stigne dok ne stignem ja do njih. 

Ma neki tog tipa...

 

Ovako nešto je malo fenisje, ali radi isto...

 

https://gigatron.rs/ruteri/tplink-range-extender-tl-wa854re-396516

 

https://gigatron.rs/ruteri/dlink-dap-1325-121457

 

https://gigatron.rs/ruteri/tplink-tl-wa850re-26695

  • Hvala 1
Link to comment

Da li iko ima iskustva sa USB 3.0 na VGA ili nekim sličnim priključcima i adapterima.

Dobio sam neki novi službeni komp koji ima samo jedan HDMI, a sada mi je raditi bez dva 24" ko da sam slep na jedno oko...

Link to comment
Just now, Vapad said:

Da li iko ima iskustva sa USB 3.0 na VGA ili nekim sličnim priključcima i adapterima.

Dobio sam neki novi službeni komp koji ima samo jedan HDMI, a sada mi je raditi bez dva 24" ko da sam slep na jedno oko...

 

sori, ja nešto stalno povezujem ljude sa avatarima, pa pomislih... :Jova:

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Vapad said:

Da li iko ima iskustva sa USB 3.0 na VGA ili nekim sličnim priključcima i adapterima.

Dobio sam neki novi službeni komp koji ima samo jedan HDMI, a sada mi je raditi bez dva 24" ko da sam slep na jedno oko...

IMaš bar jedan usb-c?

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

IMaš bar jedan usb-c?

 

Kamo lepe sreće. Nisu se baš proslavili, jedino 16gb rama potrefili. A lepo sam im rekao da se iskonsultujemo pre no što mi dostave... Na kraju ću kupiti neki drugi ili reaktivirati neki stari :/

 

Link to comment

Šljaka usb3 na hdmi/vga fino, ako ti nije žao portova možeš i šest monitora tako.

 

 

 

Edited by francuski sobar
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...