Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Povezala sam laptop sa vecim ekranom al ne znam kako sad  slova na tom vecem ekranu da izostrim? 

 

Zna li neko? A kad odem u display na naj high res je

Screenshot_20210531-004547.jpg

Link to comment
8 hours ago, mustang said:

 

Zna li neko? A kad odem u display na naj high res je

 

 

Premalo informacija daješ al aj da pretpostavimo da su nativna rezolucija i laptopa i TV-a iste uvek će na tv biti nešto lošije nego na pravom manitoru ali može u windows kolor menadžmentu da se kalibriše gama, kontrast, oštrina teksta i ostalo za taj TV.

 

Možda ovaj tutorijal pomogne

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment

čandra kaže da ne treba da pitam pa ću samo da kažem da mi je, pored onog u asusu, crk'o i lacie 2TB sa svom arhivom filmova i serija. preko 1TB. nešto sam sačuvao na CDima a dobar deo ću morati da iskam.

 

pored toga, molba za link ka jednom programu za sinhronizovanje titlova. ne "subtitle workshop", to imam, neko je jednom postavio link za jedan mnogo jednostavniji, brži i precizniji. beše to pre jedno 2 - 3 godine.

Link to comment

Imam i ja pitanje za titlove...

Postoji li text to speech varijanta koja prepoznaje .srt fajlove i pravi voiceover od njih? Ali da voiceover ne izgovara timestampove nego samo tekst.

Može premium, naravno.

Link to comment

Pa jeste, ali fora je da se nađe AI rešenje koje to radi...što je već zajebano, kopam par sati i ne mogu da nađem. To je neki moj stari klijent osmislio u glavi, nisam bio siguran koje su šanse da se tako nešto uradi po njegovoj ideji ali sam mu obećao da ću da pogledam...i ništa nisam našao.

Link to comment
13 hours ago, djordje geprat said:

 

 

pored toga, molba za link ka jednom programu za sinhronizovanje titlova. ne "subtitle workshop", to imam, neko je jednom postavio link za jedan mnogo jednostavniji, brži i precizniji. beše to pre jedno 2 - 3 godine.

 

Subtitle Edit ? Vecinu stvari zavrsi lako, jednostavan interfejs itd.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...