Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Mrski neprijatelj i dalje mnogo ozbiljniji igrac (po ovome bih rekao tri puta edit: jedva nesto preko dva puta.) ali smanjujemo razliku. Sad imam licnu ambiciju da ih presisamo jednog dana. Licno mislim da smo i bolji po mnogim stvarima, al da nam je marketing los. Socijalne mreze se uopste ne koriste, sav saobracaj je ili direct ili sa pretrazivaca.

 

Mi smo gore i plavi, mrski neprijatelj je dole i zut.

 

Spoiler

2018-04-20_1216.png

Imamo oko 2 miliona poseta mesecno. Cak i jaca cifra nego sto mi je receno :)

 

Al mene jedi ovih 27-28 u poslednjih 6 meseci kod zlikovaca. Oni imaju mnogo jace finansije, mislim da je ogroman uspeh sto smo im uopste konkurencija. Svidja mi se ambicija firme da ih i preteknu. Moras da se bijes sa najboljima ako hoces napred.

 

edit: ovo je samo za sajtove. I mi i oni imamo i mobilne aplikacije. Tu vec malo teze mogu da uporedim, jedino da vidim koliko su skidane...  edit: tu nas vec vise sisaju. Mada mislim da smo mi skorije krenuli sa aplikacijama...

Edited by katamaran
Link to comment

Koji su uopste sajtovi u pitanju?

 

E kad sam ovde da pitam:

Ako jedan uredjaj emituje audio preko BT veze jel mogu da se nakace dva BT "prijemnika"?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Mogu da kazem da je mrski neprijatelj tune.in, tu vec ne treba prevelika mudrost ni da se provali ko je globalni lider. Radije ne bih rekao koja je moja firma (da ne pojasanjvam zasto, imam svoje razloge, ionako previse trabunjam javno. Hteo da mi covek napravi sktiptu za neke templejte i umal ne najebah sto delim info naucen u firmi)

 

Dovoljno je reci da sam kod jednog od konkurentskih agregatora. Nije ni bitno kog.

Edited by katamaran
Link to comment
1 minute ago, katamaran said:

Mogu da kazem da je mrski neprijatelj tune.in, tu vec ne treba prevelika mudrost ni da se provali ko je globalni lider. Radije ne bih rekao koja je moja firma (da ne pojasanjvam zasto, imam svoje razloge, ionako previse trabunjam javno. Hteo da mi covek napravi sktiptu za neke templejte i umal ne najebah sto delim info naucen u firmi)

 

OK

Link to comment
52 minutes ago, Frank Pembleton said:

E kad sam ovde da pitam:

Ako jedan uredjaj emituje audio preko BT veze jel mogu da se nakace dva BT "prijemnika"?

Da ne ostane zatrpano na prosloj strani...

Link to comment
2 hours ago, renne said:

mogu ako su sinhronizovani

Eh vi sa ETF....

Dakle mogu li sa uređaja npr. Telefona koji emituje zvuk preko BT da slušam na dvoje BT slušalica ili dvoje BT prenosnih zvučnika?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...