Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ti su poslupi a nemoj da se zajebes pa narucis ebay kineski za 6-7 evra, takvo sranje da ne može uhvatiti gps. Ako je tel u igri, imas apps za android koji rade posao. Ovo sam npr testirao, fino radi

Link to comment
Ti su poslupi a nemoj da se zajebes pa narucis ebay kineski za 6-7 evra, takvo sranje da ne može uhvatiti gps. Ako je tel u igri, imas apps za android koji rade posao. Ovo sam npr testirao, fino radi

Imao sam iskustva sa kineskim, dobro je hvatao gps napolju, problem može biti napajanje, tj. ovom je baterija bila slaba , po mom utisku...
Moralo je punjenje na 2-3 dana...
Možda je rešivo dodatnim napajanjem...
Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

Problem je sto ovo ne radi svuda (po svetu). Ovo ima neki raspon (tip mreze WiFi)

 

 

 

 

 

Pa ima i SIM karticu, ne samo Wifi; e sad da li bi u romingu radio i koliko bi koštalo, to bi već morao pitati.

Link to comment
1 minute ago, renne said:

Roming je generalno problem, i ako bude sam projektovao

 

Može uvek da ubaci karticu nekog evropskog operatera kad je napolju, po Evropi valjda više nema rominga?

Link to comment
10 minutes ago, renne said:

Roming je generalno problem, i ako bude sam projektovao

 

Pa to. Ma kakvi sam da projektujem, ovo je na nivou bazicne provere izvodljivosti.

 

Tipa korisnik bi onda morao da kupuje karticu lokalnog operatera ako putuje (da bi prosao jeftinije)

 

Zato pitam koliko bajtova (para u roamingu) trosi ako na minut (npr) salje GPS polozaj nekom serveru. Racunam, ako je u takvom nekom stend baju, valjda nije mnogo velika potrosnja interneta.

Link to comment

Nije pitanje nego rant. Da sam vlasnik fajlhostera tacno bih donirao pare premium link generatorima. Od 99% samo da pocupas kosu na glavi i otrcis da platis premium nalog. Onaj jedan sto valja smanjio na dva linka dnevno.

 

A dasnas skidam li skidam jer ne mogu da nadjem alat da resi neku budalastinu kako treba. Najtuznije je sto moja generalna alatka odradi bez problema 99% od potrebnog al glicuje i neupotrbljiva mi je za ovo.

Link to comment

Ipka imam jedno pitanje...

 

Sajt je ovaj

http://www.profm.ro/

 

Da li je moguce navigacijom doci do (recimo)

 

http://www.profm.ro/radio/profm-classic-rock

 

ili ostalih kanala (trebalo bi da ih bude cak desetak)

 

Poprilicno sam siguran da su poukidali te kanale a da su ovi direktni likovi za sada neobrisani. U svakom slucaju ne rade.

 

Poprilicno sam siguran u ovo al ne bih bas da se ispalim na poslu...  Ima tu jos dosta cudnih momenata al bih vas samo zbunio. Kljucno pitanje - postoje li ti kanali jos uvek negde na ovom sajtu?

 

edit: http://www.profm.ro/radio  otvara samo glavnu stanicu (vidi se frekvencija). Ti kanali bi trebali da rade samo kao web radio. Ako postoje negde na sajtu bi morao da bude njihov izbor. Nekad je sigurno i bio, al sam ubedjen da su ukinuli.

 

Gomila tih kanala mi je vec dosla pod mac bato al desetak navodno jos rade al i kad dobacis do tog kanala direktnim linkom nema muzike...

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...