Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

 

 ne može na tabletu da se menja ime topika :crazy:

 

vidiš da može

 

 

Edited by levi
Link to comment

U svoju odbranu imam da kažem da je otvoren topik pod ovim imenom sa samo jednim postom i da sam ga spojio sa postojećim. Bilo mi logično da će stariji da zadrži ime...

Link to comment

Kad eksportujem onaj moj famozni guideline kao html dobijem funkcionalni offline sajt, samo mi index ne radi iz nekog razloga. Kad eksportuje u pdf napravi funkcionalni(klikabilni) table of contents

 

2018-03-24_1748.png

 

2018-03-24_1751.png

 

Pdf je ok al mi se nista ne svidja search.

 

edit: html verzija ima neuporedivo bolji search

 

2018-03-24_1756.png

 

edit: ma i ja bih leba preko pogace. Dosta mi je meni. Ako neko zna kako da opravim index javljajte al u sustini i nije bitno. Mozda jednostavno ne moze offline index. Chrome i Opera nisu podrzavali ni offline search al sam to resio ff-om

Edited by katamaran
Link to comment

Imam pitanje vezano za access i word.

Pravila sam neku vezu između podataka u access-u i word-a pomoću bookmarks-a (naravno, copy/paste uz određena prilagođavanja, ne znam da kodiram). I sve fercera kako treba, podaci iz formulara se upisuju tačno na crte gde treba, u formularu se pojavljuju tačni podaci prilikom traženja konkretne osobe itd. U access formularu sam napravila i neka polja u kojima je izračunata vrednost (prosek tri broja) i sve to izgleda normalno - stavljeno je na single i standard što znači da se pokazuje u normalnom formatu za nas 1.111,50. I tako se pokazuje i u tabeli, i u query-ju, i u formularu. Ali kada se to prebaci u word (kao i iznos koji nije izračunat, nego čist broj iz tabele), pojavljuje mi se u ovom formatu 1111,5.

Dakle, ništa strašno, ali mene nervira. Pošto je u access-u sve ok (bar mislim), verujem da je nešto do word-a, ali ne znam kako da formatiram bookmarks-e ili da to rešim na neki drugi način.

Link to comment

Fields sam stavila u format #.##0,00, napravila sam od njega bookmark, access ga je kao takvog prepoznao, upisao podatak i lagano pregazio formatiranje broja :sad:. Uglavnom, ne funkcioniše. Šta mu mogu, neka ostane takav kljakav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...