Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sve je besplatno ako kupujes u pravim prodavnicama :)

 

Ja sam koristio Camtasiu za te stvari. Ideju da snimas ekran necim drugim u startu zaboravi. Postoje softveri koji snimaju ekran.

 

Ovo nisam nikad koristio al mislim da je deo jednog sjajnog programcica koji svakodnevno koristim (samo ja rokam slike, jos nisam probao video)

 

https://screencast-o-matic.com/

 

Slali su mi razna uputstva snimljena ovim...

 

Spoiler

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Notirao sam pa cu u cetvrtak vece (po lokalnom) da probam.

Mene je iskustvo naucilo da nikad takve stvari ne kapiram kao zajebanciju. Kad bi znao sta su me sve pitali...
 
[mention=314]iDemo[/mention]
 
Resio problem?


Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment

Mozda neko zna, postoji li nacin da 1 dzepni divajs bude onlajn sve vreme uz minimalnu potrosnju bajtova, uvek na stend baju (da moze sa bilo koje tacke pokrivene mobilnom telekomunikacijom da uploaduje bajtove na zahtev, a da u medjuvremenu ne trosi puno, recimo da na svakih dva minuta proveri koordinate, samo to?

 

Dakle ne mobilni, nego poseban mali divajs, sve vreme online? Nesto slicno trackeru protiv kradje automobila/motora/bicikle, ali da moze da dobija i salje bajtove (podatke). Da li je u tom slucaju telefonska čip kartica obavezna?

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
17 minutes ago, renne said:

Sve zaviši šta ti treba? Preko wifija ili mobil data? MOžda neki rozberi da se iskoristi u te svrhe?

 

Bukvalno ovo sto sam naveo. Zamisli da u dzepu imas GPS divajs koji ii iz tvog stana i sa Novog Beograda i iz Barselone moze da prima i salje podatke, dakle ma gde se ti sa njim nalazio. WiFi tesko jer nije sve pokriveno, dakle morala bi mob kartica, zar ne?

Edited by Caligula
Link to comment
 
Bukvalno ovo sto sam naveo. Zamisli da u dzepu imas GPS divajs koji ii iz tvog stana i sa Novog Beograda i iz Barselone moze da prima i salje podatke, dakle ma gde se ti sa njim nalazio. WiFi tesko jer nije sve pokriveno, dakle morala bi mob kartica, zar ne?
Mora kartica, nema drugog rešenja
Link to comment
6 minutes ago, renne said:
24 minutes ago, Caligula said:
 
Bukvalno ovo sto sam naveo. Zamisli da u dzepu imas GPS divajs koji ii iz tvog stana i sa Novog Beograda i iz Barselone moze da prima i salje podatke, dakle ma gde se ti sa njim nalazio. WiFi tesko jer nije sve pokriveno, dakle morala bi mob kartica, zar ne?

Mora kartica, nema drugog rešenja

 

 

Pa da. Realno.

 

@Frank Pembleton yap, dobro si me podsetio, idem da istrazim to

Link to comment
 
 
Pa da. Realno.
 
[mention=295]Frank Pembleton[/mention] yap, dobro si me podsetio, idem da istrazim to

Vidi to pa vidi na KP ili AE...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...