Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sto? Ja naginjem ka svojoj sekti, ali ako ima nesto strikingly bolje kod S9 nemam nista protiv da predjem na tu stranu. Samo mi treba materijal.

Link to comment

trenutno najbolja kamera na svetu, brzina, fluidnost, plus sve ono što android kao takav nudi

znam da ti voliš i, ali nećeš pogrešiti ako pređeš na drugu stranu

Link to comment
On 5.4.2018. at 13:11, Chika Spale said:

Da li neko zna (dobar) servis stampaca na Novom Beogradu? Konkretno imam Canon Pixma stampac, krenuo da javlja neku gresku koja moze da bude bilo sta, a stampac nije vise u gararnciji pa mi je svejedno gde cu ga. Video sam da je ovlasceni canon servis neka firma na Bogosloviji, ali em mi se ne ide cak tamo, em rade samo radnim danima do 16h.

 

On 5.4.2018. at 13:35, gospa buba said:

i mene interesuje, za jedan stari hp, od onih shto nece na win10 :)

sent from bubamoto
 

http://www.neposys.com/strana/4/Servis-stampaca

 

Ako vam nije kasno oboma, mi u preduzeću smo izguglali ove kad nam je trebalo, vrlo profi i ozbiljno, verovatno su im i cene malo jače... Kod kineskog mosta/saobraćajne škole u Gornjoj varoši, nije baš usput, okretnica busa 17...

Link to comment

Zavisi od namene, a lično bih uzeo nešto solidnije (tipa ovoga - mislim da nije neka razlika u ceni, a nudi dosta više).

 

Inače ti adapteri znaju znatno da se greju (video sam ih istopljene i deformisane, naravno ne rade više.) To je donekle potrošna roba, a verovatno da ih nije loše izvaditi iz USB port-a kad se ne koriste.

Link to comment

Komp mi je povezan na ruter lan kablom oko 7-8 metara i na par mesta sam prometio da se izolacija prekinula tj da su gole zice, od gazenja i sl. Ovo mi je elegantan nacin da izbegnem kablove po kuci.

 

Kevi sam pre par godina uzeo usb TP Linkov adapter i njoj radi ok, s tim sto je ona minorno zahtevan korisnik i kad joj ne radi, ona jednostavno iskljuci komp :D Mislim da je ovaj u pitanju    https://www.emmi.rs/wireless-antene-i-oprema-bežični-adapter-usb-tp-link-tl-wn722n.11.html?productId=18226

 

 

 

Mozda da uzmem 7m kabla i obujmice :D

Link to comment

Meni je malo neugodno kod X to sto je sve ekran. Nema nimalo tvrdog po dnu, nego je sve sa nekom funkcijom. Treba se na to navici, ali realno si u pravu. Greota da mi propadne sva uvezanost sa drugim uredjajima i aplikacije koje sam kupila.

 

Fora je u tome sto svi govore da je S9 bolji telefon. 

Link to comment
7 minutes ago, Host said:

Nemoguce je odgovoriti bez svrstavanja u sektu. High-end telefoni su postali commodity do te mere da je Apple morao da instalira onu glupost na vrhu ekrana da bi se razlikovao od konkurencije. Sto ce reci, uzmi telefon iz ekosistema na koji si navikla da ne bi morala da prebacujes podatke, menjas aplikacije isl. 

 

Pa to, biraš ekosistem, a ne toliko sam "handset". (Pri čemu, btw, ne bih nikako mogao da se složim s maharajinim postom iznad.)

 

Ja se baš ne svrstavam u sekte, posao mi je takav da sve to moram da podržavam... Uglavnom mislim da se izbor svodi na "ekosistem" koji nekom odgovara. (Što je zaista ironično, mislim ta reč, pošto je ova trka u tehnologiji sve samo ne dobra po ekosisteme.)

Link to comment

EDIT. Za ovo iznad, samo 1 primer... šerovanim fotkama preko iClouda se može pristupiti samo sa Apple sokoćala. Ljudi koji već imaju čitave biblioteke na iCloudu (i za to uplaćuju tantijeme Appleu) ne samo da neće oni želeti da imaju Android foun ili PC, već ni njihova uža i šira rodbina (jer onda ne mogu da im šeruju iCloud). To tako nekako ide. 

Link to comment
8 minutes ago, MayDay said:

Meni je malo neugodno kod X to sto je sve ekran. Nema nimalo tvrdog po dnu, nego je sve sa nekom funkcijom. Treba se na to navici, ali realno si u pravu. Greota da mi propadne sva uvezanost sa drugim uredjajima i aplikacije koje sam kupila.

 

Fora je u tome sto svi govore da je S9 bolji telefon. 

 

ti imas sve ostalo od jabucara i jos se pitas sta da kupis?

Link to comment
Just now, 3opge said:

 

ti imas sve ostalo od jabucara i jos se pitas sta da kupis?

Pa svi mi rekli da je S9 bolji telefon i onda sam se zbunila. 

Link to comment
Just now, MayDay said:

Pa svi mi rekli da je S9 bolji telefon i onda sam se zbunila. 

 

Zavisi koliko si urasla™ u Apple ekosistem. (Što nikom ne bih preporučio, niti u Apple, niti u Wintel, niti u Linux... Smiksano je najbolje.)

Link to comment

Pa zeznuto je sve to dosta jer sad na poslu koristim kompanijski pc, tako da je neminovno da se miksuje. Plus, moram da priznam da sam gledala fotografije koje se prave sa Huawei P20 Pro i da su vrhunskog kvaliteta. I onda mi je misaoni proces isao, kad vec razmisljas o Huawei, razmisli i o Samsungu i tako sam pocela da se raspitujem. Ranije se ne bih dvoumila.

Link to comment

ja isto imam pc/win na poslu ali ni u ludilu ne bih presao na Samsung.

sta podrazumevas pod 'miksovanjem', citanje emaila sa posla?

 

 

 

Link to comment
Just now, Host said:

Odlican primer zasto Apple treba ubaciti u kacu sa kupusom i staviti najtezi kamen preko. 

 

:laugh:

 

Takvih primera je buljuk, sve više i više (recimo, novi MacBook Pro kao takav, pa onda odlaganje MacProa... lista ide i ide). Al' ajde da ne kažu da sam sektaš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...