Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Hvala puno, dodjosmo na isto resenje :)

 

Mozda bi bilo jos bolje kad bi otvarao u browseru a ne sa notepad-om al bi i ovo trebalo da vrsi posao.

 

Cak ne moram da vracam asocijacije jer su mi jedino bitne informacije u plejlistama. Downloadovanje radi ali bih trebalo da radim sa jako velikim brojem plejlista pa bi to oduzimalo dosta vremena i bila greska u najavi.

 

Ovako sam i radio do sada al treba da pocnem da odrzavam bazu od preko 100k radio stanica pa mozes misliti koliko tu plejlista ima :)

Edited by katamaran
Link to comment

Sto je najgore bez ikakvog zezanja to je prvi korak koji si verujem probao. Ne napisa koji internet. Moze da bude do provajdera ili do tvojih kablova.

 

 

Link to comment

Da li mogu da napravim word dokument i da ubacim spoiler tagove koji bi funkcionisali kao na forumu?

 

Spoiler

click da prikaze info

clcik da mi bega s ociju

 

 

I da na kraju snimim kao pdf. Da li bi to moglo da se izvede?

-------------------------------------------------------------------------------

edit: jos bolja ideja - neki free forum gde bih se druzio sam sa sobom. Valjalo bi da izgleda slicno ovom (zbog navike) i jako je bitno da ima spoiler tagove

 

Mogao bih da napravim sjajan guideline tako. Lepo odvojim admin, alatku i proces

 

Sve to moze lepo da se odradi al instruktorka tripuje da ne moze zato stoje sve isprepletano. Napravim odvojeno za admin i za alatku a u procesu mogu da preplicem dok se ne istope boje. Zato mi i trebaju spoiler tagovi da sakrijem gomile tesksta koje ce mi trebati po potrebi a da opet mogu da ih brzo izvucem na klik

 

Forum je super ideja al me brine pouzdanost. Sta ako mi trba za sljaku a ne radi iz bilo kog razloga.... Idealno bi bilo ako bih na kraju mogao da snimim i kopiju koja bi funkcionisala offline.

 

nesto razmisljam o wp sajtu al ne znam da li bi to valjalo. Plus je bitan momenat da ne moze svako da pristupi jer je alatka vojna tajna ™

 

Sustina je da  bude sto preglednije i da sto lakse mogu dadodjemdo informacije. Spojler tagovi su zakon jer mogu da miknem gomile teksta koje ce me najcesce samo buniti i ciniti ceo guideline nepreglednijim.

 

edit: kod foruma mi je carski sto isprepletane delove mogu da ubacim ko link. Samo da moze da radi offline. Valjda bi bilo neko resenje da napravim na 3 mesta pa ce jedan valjda uvek da radi...

Edited by katamaran
Link to comment

Nije valjda tako konfuzno :)

 

U svakom slucaju ne dobih dozvolu da stavljam bilo sta online :(

 

edit: ja ne mogu da pravim online a koleZa moze google sheets. kapiram da je to sigurnije od free foruma, al je opet online...

 

Moram da nadjem nesto sa slicnom funkcionalnoscu al mora da bude offlline. Kljucni momenti

 

- nesto kao spoiler tag gde bi mi visak teksta bio sakriven ali po potrebi lako dostupan na klik

- odvojena uputstva (recimo tri) i da imam mogucnost da linkujem stvari izmedju tema jer je sve isprepletano. Mada kontam da sa spojlerima mozda i ne bih morao da linkujem nego bih gurao iste stvari na vise mesta. Samo da nisu nepotrebno kilometarski tekstovi jer se onda pogubim.

 

edit: word valjda ima spojlere al mi je ono suvise neuredno. Bar kad ga ja napravim...

 

edit 2: proguglh offline forum i covek pocinje ovako

 

https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=72&t=1986465

 

Quote

This sounds crazy...

Tako da me ne cudi Mlatkov zbun :)

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...