Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel moze neko sa chrome-om (znam da radi iz drugih browsera) da proba da pusti ovaj radio?

 

http://streema.com/radios/Radio_Nacional_Da_Amazonia

 

(klik na veliko play dugme bi trebalo da otvori plejer u pop up-u i ako je sve u redu da pusti radio posle nekog vremena. Samo da napomenem da ce mu mozda trebati 30-ak sekundi jer mi je toliko trebalo iz ff-a. Bitno mi je da znam da li svima zabaguje u chrome-u il je nesto do mog)

 

Meni se desi ovo umesto da ucita stream

2018-03-10_1959.png

 

edit: tehnicki deo problema. Onaj ko ce samo da proba da pusti iz chrome-a ne mora ni da se zamara sa citanjem ovog :) Ovo eventualno ako neko strucniji zna kako da resim problem ako je do mene.

 

Budali mi samo na stanicama koje koriste HLS protokol, ostale rade normalno. Imam ghostery u chrome-u al ga iskljucim da bi se ucitavali oglasi. Imam instaliran i neki native HLS playback plugin koji mi je najsumnjiviji al se nista ne promeni kad ga disejblujem. 

Edited by katamaran
Link to comment

Isto ovako sivo ko kod mene? Hvala puno, znaci problem je do njih.

 

edit: sad sam probao u incognito sto mu valjda dodje neki safe mode i sve isto.

 

Valjda mi nece praviti probleme u poslu, nikako mi se ne prelazi na firefox. Valjda nece, plejer od ovog radija najnormalnije radi na njihovoj strani

 

http://radios.ebc.com.br/aovivo?emissora=radio-nacional-da-amazonia

 

Po svemu sudeci streema web plejer zabaguje kad iz chrome-a treba da pusti stream koji koristi HLS protokol.

Edited by katamaran
Link to comment
3 minutes ago, katamaran said:

Fuck, vise bi mi odgovaralo da je do njih...

 

Mozda imas stariju verziju chrome-a a baguje sa najsvezijom...

ipak je geoblok, radi i meni kad sam promenio IP

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...