Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком

Featured Replies

ne važi se ako nema Reda :D

  • Replies 457
  • Views 43.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ovo ne mož se gleda više, ovi odrasli ljudi imaju žene, decu, bradu i hipoteke, a glume klince mlađe od mog sestrića

  • Završih i ja sedmu epizodu, nije ni izbliza tolko loša koliko je čereče na internetima. Da, klozet-meeting je dosta glup, ali puno toga je glupo u ovoj seriji, ovo je samo jedna u nizu. Moram da napr

Posted Images

Dona i svaki tinejdžer u Srbiji '99. godine, name a better couple. 

On 7.7.2022. at 11:42, Mil@n said:

Realno je jako teško izbeći kič kada sviraš metal a munje sevaju iza ali su uspeli, zato i rekoh, treba tu i hrabrosti i da se osmisli sve i izvede da ispadne dobro.

 

Zašto misliš da je bila potrebna hrabrost?

mi zavrsili 2,sezonu i meni ovo uopste nije zabavno..napeto je i hororicno...mislim da cu pauzirati malo da se odstresiram..

 

1 hour ago, copkillah said:

 

Zašto misliš da je bila potrebna hrabrost?

 

Jer je...

 

On 7.7.2022. at 11:42, Mil@n said:

...jako teško izbeći kič kada sviraš metal a munje sevaju iza ali su uspeli, zato i rekoh, treba tu i hrabrosti i da se osmisli sve i izvede da ispadne dobro.

 

+ dosta klinaca gleda seriju, nemaju blage veze ko i šta je Metallica, a serija je najkomercijalnija moguća, nije neki undergroung indy ili nešto slično gde se može očekivati da je publika spremnija na takve egzibicije a i tu vrstu muzike. Kad kažem kič, mislim na treš, nešto što potencijalno može da ispadne ofucano. Kad zamisliš njih kako pišu scenario i neko kaže "a onda Endi Munson svira metalliku master of papets na nekom krovu, a iza njega sevaju munje", to ne zvuči preterano originalno jel? Ali izvedba zato kida.

40 minutes ago, Mil@n said:

 

 

Jer je...

 

 

+ dosta klinaca gleda seriju, nemaju blage veze ko i šta je Metallica, a serija je najkomercijalnija moguća, nije neki undergroung indy ili nešto slično gde se može očekivati da je publika spremnija na takve egzibicije a i tu vrstu muzike. Kad kažem kič, mislim na treš, nešto što potencijalno može da ispadne ofucano. Kad zamisliš njih kako pišu scenario i neko kaže "a onda Endi Munson svira metalliku master of papets na nekom krovu, a iza njega sevaju munje", to ne zvuči preterano originalno jel? Ali izvedba zato kida.

 

Ja mislim da su oni tačno znali šta rade i da nisu mogli da pogreše, mislim da je ta scena bila bukvalno zicer na koji će svi da se nalože. Cela serija jaše na talasu nostalgije za 80im godinama, mislim da nisu izostavili bukvalno nijedan trope tog perioda, čak bih rekao da je cela treća sezona bila sprdnja na temu nostalgije za 80im (znači serija je parodirala samu sebe). Hoću da kažem, uradili su već toliko toga "hrabrijeg" pre te scene (pomenuta cela treća sezona - npr "Neverending story" scena iz treće :D), da ja tu ne vidim baš neku specijalnu hrabrost, samo su ubacili još jedan kliše iz 80ih, kosijaner sa gitarom. Klinci nisu znali ni ko je Kejt Buš pa eno je na #1 na listama :D 

 

Zbog ovoga dan pre:

 

 

 

Koji fail što nisu sačuvali Edija, a sklonili Max :lolol: Predvidjam 1 reinkarnaciju. 

Možda da nije herojski rikno, ne bi dosegao takav hype, mada je svakako loveable character. :)

nego recite vi meni jel 3.sezona manje strasna i hororicna?

Jeste, mislim da je najmanje strasna od sve 4, i da je najzajebantskija, malo su previse odvukli na humor i parodiju, mada je meni zabavno bilo.

 

Cetvrta, s druge strane, je poprilicno zajebana.

hvala @goofs 

onda 3. jos i dam sansu dok je  4. no,no..ne mogu u zivotu da stresiram zbog ekrana..stvarno...ne moram ja bas sve pogledati..

Edited by ivy

  • 3 weeks later...

1168D2FE-4E4E-427D-B509-8F46EBA26552.jpeg

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.