Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

Simpatično. Odgledao prvu sezonu i nije mi to uopšte bilo nešto dosadno. Gledljivo. Onda sam imao kraći razgovor sam sa sobom, gde sam se posle izgovorenog "šta ti gledaš", postideo i odlučio da ne gledam drugu sezonu. Sad ima da ih odgledam sve. Ko jebe podstanara. 

Link to comment
Napredovali smo od Šerbedžije zlog Rusa do Djurička gotivnog, slajmi Rusa. Za 10 godina možda budemo imali i dobrog Rusa skroz.
meni ovo skroz kao kad zan reno igra ludog italijana gde god mu daju [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Arkadija said:

Odgledala 4 epizode, počelo je da biva zanimljivo. Ne znam čemu toliki hajp oko Đurička, uloga je ništa naročito za sada.

Verujem da je njima to nekako interesantno i drugacije, mi smo navikli :D

 

Ta pohvala od strane Stivena Kings je svakako jaka stvar.

Link to comment

kreno sa gledanjem cetvrte sezone, neki se izmenili ko da je proslo 12 godina a ne 6..

el mi ima karizmu sandre bulok, robin ista mama, majkl isti bran iz gota..:fantom:

Link to comment

Ja sam The Clash otkrio preko ove serije.

 

Cuo sam i ranije za njih, ali nisam bio zainteresovan.

Edited by Milošica
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
34 minutes ago, Mos said:

Ne postoji bolja epoha od 80ih. Privilegija je bila odrastati ili tinejdžovati u njima. Još da mogu osetiti draž audio i video kaseta :D 

Happy George Michael GIF by Squirrel Monkey

  • +1 1
Link to comment

Odgledao i ja 4tu sezonu, malo su mi podeljeni utisci i mislim da mi je treca mnogo bolje legla, iako je sva popcorn.

 

Opet cu ponoviti - mnogo mi smeta sto su svi klinci sada odrasli ljudi, a i dalje glume klince. Precudno je, sjebali su, i ako imaju iole pameti peta sezona ce biti nekih "pet godina kasnije" i koledz varijanta ili nesto slicno. Ona starmala crnkinja iz prosle sezone sad izgleda ko minijaturna zena u 60im, strahotno. Onaj nesrecni Vil sa onom frizurom deluje kao neki pedo maskiran u klinca kako bi se priblizio ostalim klincima. Bas lose.

 

Od tri podeljene price, najzabavnija mi je ekipa u Hokinsu, metalac je dobar lik i to je onako vintage Stranger things podzaplet. Ova druga decurlija u Kaliforniji mi je ok, s tim sto u jednom trenutku pocinje da zamara cela ona sekvenca sa El u laboratoriji, previse repetitivno. Bradonja i Vinona Rajder su mi bili najmanje zanimljivi.

 

Svidja mi se negativac, pogodili su ga sjajno, s tim sto

 

Spoiler

mi je ona 45minutna ekspozicija bila malo too much, previse crtano i previse usiljeno.

 

Nemam problem sa time gde su odveli pricu, dobili smo Stranger Voldemorta, videli smo kako je nastao procep, ko je Vekna (ko li je Mindflajer?), to mi je sve ok.

 

Za Djuricka sam video negde na netu da se pojavljuje, ali zenska polovina nije imala pojma pa je bila pisijada. Smesan mi je, malo previse iskarikiran, ali ok, takav je lik, kapiram sto ga siroka masa voli. Svidja mi se sto nisu ostavili nikoga da visi, dugacke su epizode, da, ali svaki lik je dobio prostora da nesto radi, a sad vec ima previse likova pa to nije lako izvesti.

 

Videcemo kuda ce zavrsiti u poslednje dve epizode. I dalje mi je ovo Netflix klasik, isporucuje zabavu kakvu bi trebalo da isporucuje, ali su malo poceli da stucaju.

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 4.6.2022. at 22:02, Mos said:

Napredovali smo od Šerbedžije zlog Rusa do Djurička gotivnog, slajmi Rusa. Za 10 godina možda budemo imali i dobrog Rusa skroz.

Biković?

:laugh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...