February 9, 20233 yr 9 hours ago, Weenie Pooh said: Hvala, zvuči kao da veze nema sa D&D likom istog imena. Biće da sam na vreme batalio... u stvari jednu sezonu prekasno. Možda čak i dve. Realno je 4. sezona dobra koliko prve tri zajedno, ja nisam nikad bio fan i ST mi je jedna od najprehajpovanijih uradaka ikad sa apsolutno prosečnom pričom koja vata na muziku i nostalgiju 80ih, ali 4. sezona je 5 u čelo za prve tri.
February 9, 20233 yr slažem se, ali nije mi ni baš odmah za njom. prvi deo četvrte mi je bio jači, drugi deo me malo umorio sa beskrajnim emotivnim monolozima i momentima koju su se previše upiru da budu kul kao ono sa metalikama. u prvoj i ćetvrtoj ima najviše horora btw, tako da bih rekao da je to tajni sastojak.
June 1, 20251 yr Najavljena peta sezona, prvi deo na thanksgiving, drugi deo na katolicki Bozic, finalna epizoda na Novu godinu.Super stos, boimpasmater
November 27, 2025Nov 27 Ovo ne mož se gleda više, ovi odrasli ljudi imaju žene, decu, bradu i hipoteke, a glume klince mlađe od mog sestrića
November 30, 2025Nov 30 Protraćih 4+ sata na ovo sranje. O čemu se radi nemam pojma, samo se muvaju gore dole, i vode patetične razgovore.
November 30, 2025Nov 30 Preglumljeno, u dijaloge nije uložen nikakav trud.Odgledoa sam tri epizode i priča mi je okej i sve je to meni zabavno, ali gore pomenute stvari mi bodu oči sve vreme.
December 1, 2025Dec 1 Da, evo završih i četvrtu (koja btw ima preteranih 9.7 na imdb), i meni je ovo sasvim dobro i zabavno, rekao bih za koplje iznad prethodne sezone. Samo da su je bili snimili pre 4 godine.
Create an account or sign in to comment