Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

On 4.7.2022. at 11:02, Mil@n said:

Zašto ne pričamo više o ovoj sceni...

 

Sezona 4 se dešava u proleće 86e, a Master of Puppets je izdat 03. marta 86e. :smiley_hail:

Edited by salerokada
Link to comment
51 minutes ago, salerokada said:
Sezona 4 se dešava u proleće 86e, a Master of Puppets je izdat 03. marta 86e. :smiley_hail:

Znaš koliko mi to smeta da uživam u sceni?

Apsolutno nimalo... :)
 

Edited by Mil@n
Link to comment

s budzetom od 30m$/ep. za ovu sezonu, daferi su mogli da odvoje barem par stotina k. za nekog da im napise pristojne dijaloge, a ne da isti zvuce kao sklepani s chat bota.

jedino vredno svekupno izgubljenog vremena, tj. po cemu cu pamtiti ovu sezonu je djurickova pojava/karakter/gluma/izvedba - 10/10.

Link to comment
6 hours ago, salerokada said:

Ma ne, kažem da su uboli u milimetar. Savršeno poklapanje.

 

Izvini onda, stavio si smejući smiley na moj prvi post sa klipm pa sam pomislio da imaš nešto protiv, a ovaj tvoj post mi je došao kao odgovor šta, barem sam ga ja tako shvatio. :)

 

Edit: jbm ti sunce dokle je došlo, da me nerviraju postovi na temi koji pljuju seriju. :D Iskreno, ne pamtim primer da je došlo do ovakvog zaokreta u kvalitetu, meni su prve tri sezone suvi prosek i neki prehajpovani, mediokritetski kvalitet, u ovoj 4. mi je manje više sve kliknulo kako treba. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Ova fotka je od pre 10-ak godina najmanje. A ako moze Vincent Cassel da vazi za frajera, moze vala i nas Dzoni..

  • +1 2
Link to comment
20 hours ago, Mil@n said:

 

Izvini onda, stavio si smejući smiley na moj prvi post sa klipm pa sam pomislio da imaš nešto protiv, a ovaj tvoj post mi je došao kao odgovor šta, barem sam ga ja tako shvatio. :)

Da, nezgodno sa tim smajlijem je što je dvoznačan. Nije bio ironičan. Stavio sam ga jer mi je bilo simpatično kako si dečje iskreno oduševljen tom scenom.

  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, salerokada said:

Da, nezgodno sa tim smajlijem je što je dvoznačan. Nije bio ironičan. Stavio sam ga jer mi je bilo simpatično kako si dečje iskreno oduševljen tom scenom.

 

To mi je jedna od omiljenih Metalikinih pesama, to sigurno utiče. Edi i Dastin su simpatični likovi, njihov odnos je odličan, pa i to utiče. :)

 

Realno je jako teško izbeći kič kada sviraš metal a munje sevaju iza ali su uspeli, zato i rekoh, treba tu i hrabrosti i da se osmisli sve i izvede da ispadne dobro.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...