Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, djeneralche said:

Covek pita za Jeepa i dobije 20 drugih predloga. Kakav šum  

i kaže da mu je svaka sugestija dobrodošla jer ne robuje brendu

 

:fantom:

 

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

i citroen c3 i c5, pežo 3008, 5008...

kad već nabrajamo

to je za advokate pripravnike, da ne kažem moću

 

ovi korporporacijski su za malo bolje auto

:fantom:

 

Link to comment

Reno-ovi su baš bolji, spoljne linije su im ok ali iznutra kaskaju jedno desetljeće :cool:

Pošto i sam merkam crossover klasu, meni tu kaškai nema konkurenciju. Govorim o crossover klasi, on ipak nije klasičan suv da ne kažem džip™. Ima ih par lepih, ali iznutra meni to sve tako nekako bajato... Pih.

Link to comment

UZ Hynady, dodao bih jos i Mazdu CX-5 kao dobar izbor.

 

Volvo XC60 bih izbacio zbog loseg cijena:kvalitet odnosa Volvo vozila generalno, a posebno XC60 koji se pravi u Kini. Ne znam gdje se prave RAV-4/Honda CRV/ Mazda XC-5 za istocno-evropsko trziste, ali platiti premium cijenu koju Volvo trazi, a za proizvod napravljen u Kini, mi se ne cini kao dobra ideja.

 

Mozda VW Tiguan? On cak ima i opciju sa 7 sjedista, a cjenovno bi trebalo da je u rangu RAV-4/CRV.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Peter Fan said:

 

Volvo XC60 bih izbacio zbog loseg cijena:kvalitet odnosa Volvo vozila generalno, a posebno XC60 koji se pravi u Kini. Ne znam gdje se prave RAV-4/Honda CRV/ Mazda XC-5 za istocno-evropsko trziste, ali platiti premium cijenu koju Volvo trazi, a za proizvod napravljen u Kini, mi se ne cini kao dobra ideja.

 

 

XC60 za evropsko trziste se pravi u Evropi. Sad citam da su prebacili proizvodnju i za americko trziste tamo.

Odnos cene i kvaliteta je los, ali po meni ne toliko zbog kvaliteta vec sto se mogu naci vrlo kompetentna kola za znacajno manje pare.

 

Link to comment
5 minutes ago, Peter Fan said:

Upravo. 

 

Jbg, nije Volvo sugav sto je Kinez vec to vazi za sve premium marke. :)

Realno Sportage je super izbor. Meni CX5 bila pretvrda a vec imam kola u kojima ostavljam bubrege.

Link to comment
13 minutes ago, CPP said:

 

Jbg, nije Volvo sugav sto je Kinez vec to vazi za sve premium marke. :)

Realno Sportage je super izbor. Meni CX5 bila pretvrda a vec imam kola u kojima ostavljam bubrege.

Dobro, sad malo vec skrecemo od topika, ali kod Volva je to najizrazenija jer im je pouzdanost uopste losija od svih vecih igraca, izuzev Land Rovera. Da neko nebi pomislio da ja imam nesto protiv kineske kvalite - generalno nemam, ali konkretno ta Volvo fabrika je tek par godina otovorena i tu treba vremena da se stvari uhodaju sto se tice same fabrike, i posebno dobavljaca.

 

Nazad na temu, ja kad bih bio o ayatovoljevoj situaciji, izbor bi mi bio izmedju Tiguana i RAV-V. Prvi zbog gabarita, izgleda/dizajna, a drugi zbog kvaliteta. Eventualno Hyundai Tucson, ako im je evropska garancija slicna americkoj (5 godina / 60k milja, a motor i transmisija 10/100k).

Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Renault 4×4 krece od 30000. A posto Nissan proizvodi samo gradska kola izgleda da i nema 4×4 u ponudi. Lepo ja kazem shum.

Nissan X Trail? Patrol? Doduse Patrol nije ono što čovek traži. A nije ni tražio 4x4.

Link to comment

Ljudi, hvala vam svima na predlozima i sugestijama, diskusija je bila življa nego što sam očekivao :) Moram sada malo da isprocesuiram ovaj input i pročeprkam po netu, da vidim gde mogu da se nađem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...