Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

kod nas u piratskom zalivu o tome nikad ne razmisljamo...

 

pa to su pustene tek dve, ko zna kad ce se zavrsiti preostalih sest. bilo kako bilo, glavni glumac je lep, a zaplet kao da sam vec negde videla?!

 

el ima neka dovrsena relativno kratka super krimi brit il skandi, kriziram :)

 

slazem se s ruxinom da je marcela sranje. ipak, nisam ga poslusala, nego sam sama odgledala dve i odustala. pametan se uci na svojim greskama.  

Link to comment

kod nas u piratskom zalivu o tome nikad ne razmisljamo...

 

pa to su pustene tek dve, ko zna kad ce se zavrsiti preostalih sest. bilo kako bilo, glavni glumac je lep, a zaplet kao da sam vec negde videla?!

 

el ima neka dovrsena relativno kratka super krimi brit il skandi, kriziram :)

 

slazem se s ruxinom da je marcela sranje. ipak, nisam ga poslusala, nego sam sama odgledala dve i odustala. pametan se uci na svojim greskama.  

mammon II

Link to comment

malicia aka pure evil. bas dobra. na imdb nema nista pa koga zanima moze da zvirne u ovaj tekst  

 

https://thekillingtimestv.wordpress.com/2016/01/21/series-review-pure-evil-s1-e1-1313-walter-presents/

 

gotivim argentince, jedino sto smara je to sto epizoda traje pola sata. i sto nekako imam utisak da sam nesto propustila jer neke nove momente dodaju po epizodama, a da nisu  ni pomenuti u prethodnim.

Link to comment

kod nas u piratskom zalivu o tome nikad ne razmisljamo...

 

pa to su pustene tek dve, ko zna kad ce se zavrsiti preostalih sest. bilo kako bilo, glavni glumac je lep, a zaplet kao da sam vec negde videla?!

 

el ima neka dovrsena relativno kratka super krimi brit il skandi, kriziram :)

 

slazem se s ruxinom da je marcela sranje. ipak, nisam ga poslusala, nego sam sama odgledala dve i odustala. pametan se uci na svojim greskama.  

Peaky Blinders - 3 sezone, bice jos

Link to comment

Epizoda 03 kvalitetnija i ubedljivija nego cela jedna sezona Prizon Brejka.

 

Po toj logici je jedan dijalog između likova Roberta Divala i Džona Travolte kvalitetniji od celog The Night Off...

Link to comment

Serija postoji i odvija se, a taj dijalog između Divala i Travolte se nikad nije desio, bar ne na filmskom platnu ili tv-u.

 

kad se dijalog bude desio možda bude smislen pa se da porediti, dotle je poređenje besmislica

Link to comment

da ... i meni bas super! 

nego, do sada se jedino naslucuje da bi ocuh mogao jos da ima nekakve veze sa ubistvom, ali slutim da ce voziti bar jos jednu sezonu na toj upitanosti...zato taj spori ritam, a verovatno ce se razvijati i odnos advokatice i naza... 

Link to comment

Mislim da ce se prica zavrsiti u prvoj sezoni. Spori ritam je mozda do toga sto cilj serije i nije bas samo da se otkrije who done it, nego je drama o pravosudju u Americi. Ocuh zasad jedini kog smo videli da bi mogao da ima neki motiv, plus ga je Stone snimio na sahrani kako razgovara sa onim likom, ali ne bi me cudilo ni da je red herring. Ljudi sumnjaju i na vozaca iz pogrebnog preduzeca sa pumpe, i na Bodijevog drugara kad je bodi provocirao Naza ispred Andreinog stana. Meni su pali na pamet dvojica likova koji su upali u taksi pre Andree i komsija preko puta, a Bodijev drugar je izgledao kao da je video nesto kroz prozor Andreinog stana, ili da ju je prepoznao. Pretpostavljam da lik u svakom slucaju zna Freddyja sa Rickersa. Serija mi izgleda kao (mnogo bolja) verzija True Detektiva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...