Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Za razliku od mnogih ovde, nisam ljubitelj filmova i gledam ih kad nemam pametnija posla.

 

Jašta, pametnija posla. Što bi rekao Lao Ce: sveti čovek se usavršava bez delanja...

Link to comment

Chandra je prvo predstavljena kao neiskusna, mozda i malo naivna, ali onda su je scenaristi transformisali u glupacu. Potpuno bezveze..

vrlo zivotno, jebiga.

meni je taj deo dojaja, niko realno nije bitan.

 

Neka je i nagla transformacija, nije van karaktera. Prodavanje i gutanje amfetamina, nasilje u školi. U zatvoru sve dolazi do izražaja.

Imao je on to u sebi.

ovo.

imao je i to u sebi, i ko zna sta jos. kao i svi mi.

Link to comment

ne znam ko ima u sebi da u trenutku kad ima zaledjinu u zatvoru (ne preti mu opasnost) nekoliko dana pred sudjenje na kome mu se lomi ostatk zivota grune na vrat tetovazu.

a ovamo paze kakve ce boje biti zatvorsko odelo u kom dolazi u sudnicu

 

verovatno sam se uhvatio za nebitan detalj, ali prilicno je sulud

Link to comment

 

pa jest, al vecinu zivota ipak u tom momentu provodi u tvorzi.

khmm

ne znam ko ima u sebi da u trenutku kad ima zaledjinu u zatvoru (ne preti mu opasnost)

dakle to se desava u momentu kad ima zastitu u zatvoru. sta mu donosi ta tetovaza? a potencijalno odnosi mnogo

 

no dobro, necu dalje sitnicariti

eto, mozda su hteli da nam pokazu omarovu trransformaciju. najpre razmislja i o takvoj gluposti kao sto je boja zatvorske odece u sudnici jer zeli spasiti klinca, u medjuvremenu shvata da je mali isuvise dobar vojnik i da ga ipak zeli u zatvoru (otud onaj izliv besa kad ovaj odlazi) i namesta ga da se tetovira i zaprepasti svoje advokate i porotu :)

 

Link to comment

khmm

dakle to se desava u momentu kad ima zastitu u zatvoru. sta mu donosi ta tetovaza? a potencijalno odnosi mnogo

 

 

pa identifikovo se sa tafgajem kog je cuvo duboko u sebi

 

ne verujem da je mislio da je jaci zbog tetovaze

Link to comment

pa valjda mu je cilj da na sudjenju ostavi utisak klinca iz kraja, studenta, a ne clana meksickog narko kartela

Verovatno nije ocekivao da ce biti oslobodjen, pa se pripremao za duzi boravak u zatvoru.

Link to comment

treba imati u vidu da predsudski postupak i samo suđenje traje bar nekoliko meseci, imao je on ihaha vremena za transformaciju

 

uostalom Naz je po karakteru malo đubre od čoveka, na sudu to sam potvrdio uz asistenciju tužioca - onaj detalj kad je pobegao od devojke (koja mu se navodno baš dopala) ne uverivši se da li je možda živa, ne pozivanjem 911

Link to comment

jebemu, bio je polivan kiselinom, tucen, rezan po vratu, video kako ljudi u tvorzi umiru ko nista, najbolje da je tetovaza na vratu (banalnija od 99 posto onih koje furaju njemacki srednjoskolci) sad tu neki skandal

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...