Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Marcella baš loša

 

Pet epizoda sam pokušavao da ispratim tu zakomplikovanu mrežu serijskih ubica, kopiketova, milijardu likova koji svi liče jedni na druge i teško ih međusobno razaznati, a čije dosadne podzaplete epizodama pratimo čekajući valjda taj aha momenat....sve što sam na kraju zaključio je da definitivno ne cenim dovoljno svoje vreme.

Link to comment

pocinje uskoro animal kingdom serija, michael iz peaky blinders glumi dzeja....pilot vec postoji, tvorci su ekipa iz southlanda :wub: :wub: :wub:  znaci nagledacete se svitanja i sumraka u SoCal i mirisa te atmosfere.

 

ellen birkin je  matrijarhat. gledala sam pilot, prilicno su se drzali knjige.

Link to comment

u majku mu koliko sam se iznervirala  :lol:

 

 

sad se par meseci sigurno nece pojaviti nesto ovoliko uzbudljivo. prvu sezonu sam gledala kad je izasla, i bila mi onako... ali ove dve vezane u tri dana ludo. 

Link to comment

line of duty, treca sezona suta u dupe, jel moguce da niko ne prati. sledece nedelje finale.

 

+1 meni zapravo prva sezona bila blago dosadna, uglavnom jer mislim da je Martin Compston bio očajan izbor za glavnog lika, ali treća sezona izvezla za sve pare. Mislim, ne po učinku, super je on to odradio, više mislim da mu kao glumcu ne leži nikako uloga glavnog baje.

Link to comment

Jel gledate bez prevoda ili sa exYu prevodima?

 

Ako su exYU gde ste ih nasli?

Engleski sa addic7eda, ali sad sam bacio pogled na prijevodi-online i koliko vidim ima prve 2 sezone.

Edited by Ruxin
Link to comment

+1 meni zapravo prva sezona bila blago dosadna, uglavnom jer mislim da je Martin Compston bio očajan izbor za glavnog lika, ali treća sezona izvezla za sve pare. Mislim, ne po učinku, super je on to odradio, više mislim da mu kao glumcu ne leži nikako uloga glavnog baje.

Prva nije nešto vrhunski uzbudljiva, ali sviđa mi se koncept i izvedba+verujem vam na reč da postaje samo bolje. Tako da nije problem ispratiti. :)

Link to comment

Engleski sa addic7eda, ali sad sam bacio pogled na prijevodi-online i koliko vidim ima prve 2 sezone.

Gledao sam prve dve sezone, prevod mi treba za matorce... Jbg... valjda ce neko prevesti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...