Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

kako ste gledaly drugu sezonu happy valley? ne mogu da prodjem kroz prvu epizodu, pola ne razumem, em dijalekt, em mumlanje, em glumci poklopljeni okolnim zvucima. prosvrljala sam netom, vidim da su se i nejtivs zalili da tesko razumeju. ni engleske titlove za gluve nisam uspela da nadjem. gleda mi se, upomoc. 

Link to comment

Na vremenu za kokice :). Ima engleski titl koji nije nešto posebno dobar, ali pomaže. Bez toga ništa ne bih razumela.

Odgledala sam 6 epizoda. To je sve za drugu sezonu, zar ne?

Link to comment

ovaj suzanin menadzer, odlican skroz. glumci, le kare, destinacije gde je snimano, sve 5. olivija kolman odlicna i ovde, jedino mi bilo nelogicno da igra trudnicu, mislila sam da je starija od mene. kad ono, stvarno bi mogla da ima bebu :-)) a tom hidlston je onako, bondovska jedna faca, tipujem da ce avanzovati u tom pravcu, uskoro...

ne mogu da docekam sutra, da vidim zavrsnicu :-)

Link to comment

a ja na imdb-u pogledala datume kada se emituje, videla da je poslednja 27.3. pa nisam ni pokusavala da pre tog dana potrazim epizodu. mislila sam da samo netflix pusta svoje serije pre emitovanja. bas bezveze :-))

Link to comment

gledala juce 3 epizode srecne doline, jedva cekam veceras da gledam preostale tri.

super mi je ta ekipa glumica i reziserke, one su zajedno radile i skot&bejli, ovde im fali samo bejli, al to zato sto je u stvarnom zivotu bila trudna, pa nisu mogli da se uklope. 

Link to comment

Night manager odlican. Taman je trajao koliko treba, bez nepotrebnog razvlacenja. Ostalo mi je jedno pitanje otvoreno ali bi bio spojler za druge a preko ovog sokocala ne umem da postavim dugmence.

 

slučajno poslato sa TT

Edited by vookela
Link to comment

ovaj suzanin menadzer, odlican skroz. glumci, le kare, destinacije gde je snimano, sve 5. olivija kolman odlicna i ovde, jedino mi bilo nelogicno da igra trudnicu, mislila sam da je starija od mene. kad ono, stvarno bi mogla da ima bebu :-)) a tom hidlston je onako, bondovska jedna faca, tipujem da ce avanzovati u tom pravcu, uskoro...

ne mogu da docekam sutra, da vidim zavrsnicu :-)

5+

Link to comment

krenula treca sezona Line of Duty 

Kakav je glumac Danijel Mejs ... onako da budes odvratan pa to je cudo.

Jednog dana kada budu snimali film o Srbiji 2016 da igra i Vulina i Nebojsu iz Beograda i onog gnoma sa Pinka, sve odjednom!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...