Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

tacno sam znao ko je ubica u the night of, samo me mrzelo da napisem <_< fino se zavrsilo, mada je serija nekako iz realizma usput zglajznula u bajku, glupavih razvoja dogadjaja koliko hoces. svejedno, dobra zabava, vredi odgledati sad kad nema niceg drugog na teveu.

Edited by Calavera
Link to comment

Toliko hvaljen, ali The Night of mi prilicno slabasan. Ne funkcionise ni kao policijska drama, ni kao sudska drama, ni kao zatvorska drama. Puna klisea, a iako igra na kartu uverljivosti i kao vodi se racuna o detaljima, dosta scenaristickih propusta.

 

Jedino sto valja u celoj seriji je zajebant Turturro. Lik ko stvoren za njega, uopste ne mogu sad da zamislim Gandolfinija u toj ulozi..

Link to comment

Meni je odlican The Night of i cela prica i kraj. Nije americko djubre, nema americki ktaj, liku je sjeban zivot, sistem "funkcionise" i dalje... Skoro kao u RL

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

nije američko jer je rimejk britanske serije, a engleze još uvek odolevaju holivudizaciji

 

meni tužioc Vajs nekako ostala upečatljiv lik, naizlged beskompromisna i tvrdoglava a na kraju ipak pravi profesionalac, ono kad je na kraju potražila penzionisanog Boksa

 

kul je zadnji kadar serije, nakon što Torturo napusti stan na poziv novog klijenta  :)

Link to comment

Znam da je original britanska, ali amerikanci umeju i te kako da upropaste rimejkove svojim nacinom snimanja serija. Ova serija nije takva, ima atmosferu True Detective iz prve sezone, mracna je, likovi su realniji nego u klasicnim americkim serija. To je poenta mog upisa.

Licno sam mislio da ce kraj biti da ga neko izbode dok kupuje drogu, ali ocigledno sam pogresio :D

Link to comment

Pogrešio ja i sa šeširom okačenim na jelenski rog kod ulaznih vrata Andrejine kuće, bio ubeđen da ima veze sa pravim ubicom.

 

dobra serija, nije slučajno ocena 9.0 na imdb, pre finalne epizode ocena bila 9.1

Link to comment

 

bilo kako bilo, glavni glumac je lep, a zaplet kao da sam vec negde videla?!

 

 

 

nije američko jer je rimejk britanske serije

 

 

 

 

dakle, stvarno sam videla :)

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...