Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

боље питање је колико сезона планирају, до краја ове тешко да ћемо доћи до сола гудмена

Link to comment

Sta kenjate, dobra je serija  :fantom:

 

Ozbiljno, malo sam iscitao ovih par strana, ne kapiram zasto Viniju toliko smeta sto je put od Jimmyja do Saula toliko slican onome WW > Heisenberg. To je naravno tacno, ali ako pravis dramu s izrazitim glavnim junakom, on mora proci kroz nekakav character growth, ne mozemo sve vreme gledati zlog Saula kako rusi deci kule od peska i otima im lizalice, to bi smorilo dok si reko keks. A to sto smo to vec gledali u BB, pa jebiga, nije Gilliganu zabranjeno da ima odredjeni stil. Sad, ako vam se taj stil ne dopada, niko vas ne tera da gledate dalje. Ne secam se da je neko kukao na Simona sto je posle ensemble-oriented drame po imenu Zica presao na ensemble-oriented dramu po imenu Treme. 

 

P.S. Jimmy je veca dobrica nego sto je WW ikad bio ^_^

Edited by Calavera
Link to comment

Sta kenjate, dobra je serija  :fantom:

 

Ozbiljno, malo sam iscitao ovih par strana, ne kapiram zasto Viniju toliko smeta sto je put od Jimmyja do Saula toliko slican onome WW > Heisenberg. To je naravno tacno, ali ako pravis dramu s izrazitim glavnim junakom, on mora proci kroz nekakav character growth, ne mozemo sve vreme gledati zlog Saula kako rusi deci kule od peska i otima im lizalice, to bi smorilo dok si reko keks. A to sto smo to vec gledali u BB, pa jebiga, nije Gilliganu zabranjeno da ima odredjeni stil. Sad, ako vam se taj stil ne dopada, niko vas ne tera da gledate dalje. Ne secam se da je neko kukao na Simona sto je posle ensemble-oriented drame po imenu Zica presao na ensemble-oriented dramu po imenu Treme. 

 

P.S. Jimmy je veca dobrica nego sto je WW ikad bio ^_^

 

Serija je jednostavno zabavna. Nista duboko a deluje mi da ni ne pretenduje na tako nesto. Mada malo mi je cudno sto ima samo jos dve epizode u sezoni.

 

Mogao si i Homicide da stavis u spisak :P

Link to comment

Ne secam se da je neko kukao na Simona sto je posle ensemble-oriented drame po imenu Zica presao na ensemble-oriented dramu po imenu Treme. 

 

Ja sam kukao što se Simonu pridaju prevelike zasluge za Žicu. Treme i jeste njegov nivo, Žicu su stvarali takvom kakva je njegovi saradnici i sretne okolnosti...

 

Ljudi koji Žicu svode na mediokritetstvo HBO produkcije, jedva čekaju da je identifikuju sa Simonom što je smešno...

Link to comment

Ustvari sad kada znam da ima jos dve epizode i kada je Mike presao na dark side, sve mi se vise cini da ce cliffhanger biti ukljucivanje Gus-a ili nekog lika iz BBa na samom kraju sezone.

Link to comment

Malo mi je manjkava Chuckova motivacija da uradi to sto je uradio, ajde onaj prvi put sto ga nije zeleo mogu da shvatim, ali da posle svega sto je Djimi uradio za njega od kako je navuko bolestinu™ i dalje ostane pri tom stavu... za to bi morao da budes bas posebna vrsta skota, a ono sto smo videli od Chucka do sad u seriji mi ne odaje takav utisak.

Link to comment

Nisam gledao jos devetu epizodu, verovatno cu veceras, ali onaj deo gde objasnjava advokatima zasto nece da uzme sicu nego im trazio 20 milki bi mi jednako bio (ne)jasan i na kineskom.

Edited by *edited by mod
Link to comment

 

 

P.S. Jimmy je veca dobrica nego sto je WW ikad bio ^_^

pre nego što me banuju samo da kažem   da se s ovim apsolutno slažem  :) (od početka govorim da je inicijalno sklon muvanju i tako tome ali da nije loš čovek/psihopata/slično)

 

i baš me zanima kako će postati Saul

 

 

i dobra je serija :p

 

 

(bwt još nisam pogledala poslednju)

Link to comment

 

Dobra epizoda. I Majov deo ali i preokret sa Cakom. Priznajem da ga nisam namirisao sve dok nije stavio mobilni na punjenje.

 

Link to comment

Ali ne znamo sta su Cak i plavusa pricali sa gazdom pa ce verovatno biti obrta oko toga ko je sta kome rekao i ko je sta mislio da ce biti najbolje za Sola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...