Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

Joj, tek sada shvatam nakon što si mi to lepo naslikao...

 

O-kej, formalno bih se izvinio i Ajantu koji je pokrenuo ovaj topic. Dakle, Ajante, izvini!

 

Ajant: Ma, ništa, mislim da shvatam u čemu je bila igra ovakvog komentara baš na ovom topicu i mogu ti reći da mi je tvoj post draži od petine drugih ovde, a čini mi se da je svakako mnogo dublji i više promišljen od mnogih...

Edited by Ajant23
Link to comment
  • 3 months later...

dakle ovako.AMC trenutno emituje better call saul maraton uz najavu premijere nove sezone vecerac u 10 tj u 4 ujutru  po nasem.koga zanima moze pratiti uz more reklama i losu rezoluciju na XBMC(KODI) provereno radi na cCloud tv add-on-u

Link to comment
  • 3 weeks later...

Po meni je fino krenulo. Chuk ima vecu ulogu i smisleniju, Sal je manje vise isti i naravno najveca pozitivna promena je to sto su ocigledno poslusali razum ili gledaoce i skapirali koliko je van svakog konteksta da Sal tek tako odbije ponudu iz finala prosle sezone.

Link to comment

ja bas imam drugačije vidjenje. on je rešio da sedi na dve stolice. zbog ribe će da bude good guy jimmy I da radi u firmi ali ga lično rajca i voli da bude Sal pa će gde god može da hvata krivine jer voli i jer je takav tip. nije ga život a ni novac naterao da spasava onog debilka sa hamerom.

Link to comment

Pa upravo je u tome problem. Nije predstavljen kao bad guy koji se menja zbog ribe vec kao good guy koji zbog bezveznih ljudi i situacija oko sebe ulazi u bad guy mod. Sto bi ajde i bilo ok (mada i dalje dosadno do zla boga) da ne znamo onog Sola iz BB. Kako ce od ovog da izvratolomisu do onog mogu samo da zamislim. Druga stvar, da li je stvarno potka prve tri epizode jebeni staracki dom i kako doci do stranki iz istog?! Jedino Majkove scene i vrede nesto jer je ostao veran ulozi koju je imao i pre. Mislim, dva puta sam zaspao od dosade gledajuci lika koga usually obozavam. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...