Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

ali zašto Majk nije prosto zakopao torbu negde u pustinji i rekao ovom da je nije našao? Obezbedio bi unuku sledećih X godina bez da se uopšte upliće u posao sa Gusom, Waltom, i ostalima.

 

па мајк је као човек од поверења то је био у брејкинг беду, не узима оно што није његово, због тога ми је некако промашена та прича у којој је он раније био корумпирани пандур, али ваљда је нека идеја да је после синовљеве смрти одлучио да поштено (условно речено) обавља свој посао

Edited by Dionysos
Link to comment

Esi. U prošloj epizodi lepo sve priznao snajki.

 

@Dinysos: Ali Mike je u BB čovek od poverenja i hladan kao špricer zato što zna da mu Gus garantuje lovu za unuku, to mu je i jedini razlog da se bavi time čime se bavi. Onda kad to propadne zbog onih pozatvaranih računa on ispizdi najstrašnije jer ispada da je godinama radio ni za šta, pa je primoran da se uortači sa WW. U totalu, deluje mi da je vrlo pragmatičan oko novca - ne bi ga sigurno uzeo Gusu, ali Saulu i nekim tamo budalama verujem da bi.

Link to comment

Nisi gledao prošlu epizodu?

 

Pa tu je valjda rekao da je prestao kad mu je sin došao. Micio sam da od kad smo ga upoznali je imao ovu promenu karaktera i postao je lawful evil, odnosno, nimalo mu nije out of character da vrati novac umesto da pobegne.

Link to comment

E sad koji mu je alignment ne znam, ali u BB mu je novac za unuku bio glavna i jedina motivacija. Možda ovde još nije stigao da se veže za malu, pa računa šta će matorom jarcu milioni i kamioni.

Link to comment

Pa tu je valjda rekao da je prestao kad mu je sin došao.

 

Ne sećam se da je rekao da je prestao? Mada i ako jeste, bio je svakako dugo godina.

Link to comment

Ni ja se ne sećam da je prestao, rekao je samo da je i sina navukao da bude kao on i to uzalud.

 

Rekao bih da se prosto penzionisao?

 

Edit: Inače, McGuffin u vidu onog UV svetla koje otkriva samo i isključivo relevantne otiske prstiju? Negde na nivou BB magneta (bitch).

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pogledao sam poslednju epizodu. Pa da metem na ovaj način: neka su Vini, Dionisiousus i Timtimmeh sve u pravu, neka je Džimi divni, nežni čovek zlatnog srca koga je oluja života bacila sa druge strane zakona - da upotrebim reči pijanog Nenada Cekića: "Da, pa šta?"

 

To ja pričam od uključivanja u raspravu. Mane koje je uhvatio Vini postoje ali je moj odgovor na to, da pa šta? Serija i dalje razbija. 

Link to comment

 

Edit: Inače, McGuffin u vidu onog UV svetla koje otkriva samo i isključivo relevantne otiske prstiju? Negde na nivou BB magneta (bitch).

Pa ne otkriva sve otiske, samo one nastale od limunovog soka. Nisi primetio da je prvo namazao pare necim? Ovi su se izmazali time i ostavili specijalne otiske...

Link to comment

A vidiš, promaklo mi je to mazanje limunovim sokom. Nepogrešiv plan znači, sprečilo bi ga samo da Ned Flanders opere ruke pre nego što odnese pare dole, ali šanse za tako nešto su sigurno astronomski male...

Link to comment

A vidiš, promaklo mi je to mazanje limunovim sokom. Nepogrešiv plan znači, sprečilo bi ga samo da Ned Flanders opere ruke pre nego što odnese pare dole, ali šanse za tako nešto su sigurno astronomski male...

 

Ako je to slična tečnost kao ono što se prska kad glasaš, onda pranje vodom ne pomaže. :)

Link to comment

Ok, videli smo kako su odradili svoj prvi zajednicki posao. Pa cak i da gledamo seriju Better call James McGill imalo bi smisla ali posle ovoga treba da osmisle transformaciju u Saul-a. Bice trnovito. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...