Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

nije on good guy. on je lik kogavpali da bude muljator i to je tako od početka. zapravo on zbog sebe ulazi u muljanje a zbog ribe ulazi u good guy mode Tj pokušava ali mu ne ide.

 

a sto se scena tiče uz neprikosnovenog majka slab sam i na meksikanca.

Link to comment

Jos jedna potpuno besmislena epizoda. Afera 'staracki dom' se nastavlja kroz prvu polovinu, ovaj put je odnela i jednu zrtvu iz kancelarije u podrum. Jimmy opet jedini genuinely good guy, samo ga jos Skylar White nije zajebala valjda. Chuck villain, Howard sleazy bastard, Kim kukavica. Majk i Tuko vadili stvar ali i dalje ne kapiraju zasto se serija ne zove 'Majk i klijenti'.

 

Ne znam da li gledamo istu seriju. :D

Edited by Mos
Link to comment

Meni dosadno,  bataljujem... on, njegov burazer i riba, staracki dom, nista se ne desava. Nek idu u kurac. 

 

Inace video juce da je obnovljeno za trecu sezonu.

Link to comment

Gledam i ja :D 

 

Isto iz inercije. Inace, sezona kao i prethodna, losa. Sreca te ovo u stvari i nije Saul, tako da mi nisu upropastili najdrazi lik iz BBa. 

Link to comment

Vi niste normalni BCS season 2 je savrsenstvo. Umirem od smeha u svakoj epizodi...kako vi nemate tu zicu za taj americki deadpan humor, ovo su vrhunski dometi.

Link to comment

ja još nisam došao do druge, ali razvlačim prvu. da mi majk nije toliko simpatičan iz BB, mislim da bih davno prestao , jer smoriše sa čakom i plavušom

Link to comment

Vi niste normalni BCS season 2 je savrsenstvo. Umirem od smeha u svakoj epizodi...kako vi nemate tu zicu za taj americki deadpan humor, ovo su vrhunski dometi.

 

I ja morm da priznam da je ova zadnja epizoda tezak filer. Da ne bese Salamanke na kraju moglo se ladno sazeti sve u 2 minuta od cega je prvi minut kako je tesko napraviti sale u advokatskoj firmi a drugi minut kako su Salu dali anit-Sala da mu bude side kick.

Link to comment

Pogledao sam poslednju epizodu. Pa da metem na ovaj način: neka su Vini, Dionisiousus i Timtimmeh sve u pravu, neka je Džimi divni, nežni čovek zlatnog srca koga je oluja života bacila sa druge strane zakona - da upotrebim reči pijanog Nenada Cekića: "Da, pa šta?"

 

Serija potpuno razbija i ubija. Uz Shameless, najbolje nešto što postoji trenutno, potpuni je vrh.

 

Štaviše, neka nastave sa spinofovima, ali neka sledeći bude Gusov i neka bude brutalni krimi, a manje drama.

 

Idem na imdb da metem devetku Saulu, iako se nije završio. :Hail:

:D

 

Yaour my man, wtf gledam drugu sezonu uporedo Shameless i ovo i sad iscitavam komentare. ok i Last man on earth mi prija...

 

sta mi predlazes, da predjem na BB (nisam gledao ni jednu epizodu) ili da cekam kraj Saula?

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Link to comment

I ja morm da priznam da je ova zadnja epizoda tezak filer. Da ne bese Salamanke na kraju moglo se ladno sazeti sve u 2 minuta od cega je prvi minut kako je tesko napraviti sale u advokatskoj firmi a drugi minut kako su Salu dali anit-Sala da mu bude side kick.

+1

 

prelazim na BB

 

kad je (bila) 5. epizoda ovoga? imam link al ne i stream

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Link to comment

ja od sredine prve sezone gledam samo zbog majka, ovo sve ostalo prebacujem, bolje da su napravili neke webisodes nesto tipa 5 minuta majka nedeljno a ovo gvano od good guy/girl/old man/ kog sistem dovede u losu poziciju da okace macku o rep. . . 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...