Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

mislim da sam pisao ranije, najjaci utisak mi je ostavila sluzbenica koja nije mogla u padajucem meniju da nadje skracenicu za SAD, pa sam joj pomogao sa united states, da bi ona nakon nekoliko minuta veselo konstatovala "evo ga, united kingdom"

 

:0.6:

 

Banke kada su bile u eskpanziji do 2008. su ja mislim jednostavno primale i kuso i repato, na svakom cosku se otvarala filijala 37 banaka je bilo ili koliko vec, trebalo im je ljudi. Tako da imas bas profi ljudi a ima i budala koje su samo priucene i jedva savladavaju svoj posao.

Link to comment

istina u bankama valjda ima najvise tih bas bas nesposobnih sluzbenika

ili se meni pogodilo da ih u bankama najcesce srecem

 

mislim da sam pisao ranije, najjaci utisak mi je ostavila sluzbenica koja nije mogla u padajucem meniju da nadje skracenicu za SAD, pa sam joj pomogao sa united states, da bi ona nakon nekoliko minuta veselo konstatovala "evo ga, united kingdom"

to samo znachi da njima ni ne trebaju ljudi koji znaju ikakav posao. i to nije retkost u korporativnoj srbiji, naprotiv. kako to funkcionishe u belom svetu , gde se ubijaju od tog kapitalizma, praktichno ga izmislili, a da moraju da zaposle jednu koja je mlada i jednu koja nije, da je kontroloishe, ziva nisam, ziva nisam :lolol:
Link to comment

pomagajte ljudi

 

 

zna li neko da li inteza obavestava (smsom ili na neki drugi nacin) kad klijentu stigne kartica u ekspozituru?

secam se da mi je sluzbenica rekla da kartica stize nakon 14 dana i prilicno sam siguran da je rekla da ce mi stici i sms obavestenje, ali opet nisam bas siguran, podnosio sam u poslednje vreme dosta nekih zahteva za svasta nesto, pa mi se prilicno izmesalo

 

tih 14 dana je proslo, smsa nema, a meni se bas nesto i ne ceka u redu da bi mi rekli da sacekam sms :D

 

pa ako se neko seca kako rade...

Link to comment

Ja to uradim tako sto ove na ulazu maltretiram da mi to provere. Takodje znam da nece uvek da ucine, al s obzirom na to da si vojno sposobna osoba muskog pola trebalo bi da upali. Na pocetku digni dreku na sta to lici da ti niko ne javlja da li je stigla kartica, imas ti drugog posla, uostalom neophodna ti je i tako dalje.

Link to comment

pomagajte ljudi

 

 

zna li neko da li inteza obavestava (smsom ili na neki drugi nacin) kad klijentu stigne kartica u ekspozituru?

secam se da mi je sluzbenica rekla da kartica stize nakon 14 dana i prilicno sam siguran da je rekla da ce mi stici i sms obavestenje, ali opet nisam bas siguran, podnosio sam u poslednje vreme dosta nekih zahteva za svasta nesto, pa mi se prilicno izmesalo

 

tih 14 dana je proslo, smsa nema, a meni se bas nesto i ne ceka u redu da bi mi rekli da sacekam sms :D

 

pa ako se neko seca kako rade...

 

 

mene je obavestila, i kad je stigla nova i kad sam zaboravila karticu u bankomatu stiglo je obaveštenje: vaša kartica je 

u toj i toj ekspozituri.

Link to comment

hvala, idem sutra, verovatno cu ovu mancovu metodu primeniti

da je neka druga banka, cekao bih, ali inteza, to je minimum pola sata cekanja, a nije da obavljam ne znam sta, nego uzimam karticu

Ja to uradim tako sto ove na ulazu maltretiram da mi to provere. Takodje znam da nece uvek da ucine, al s obzirom na to da si vojno sposobna osoba muskog pola trebalo bi da upali. Na pocetku digni dreku na sta to lici da ti niko ne javlja da li je stigla kartica, imas ti drugog posla, uostalom neophodna ti je i tako dalje.

:D

Link to comment

hvala, idem sutra, verovatno cu ovu mancovu metodu primeniti

da je neka druga banka, cekao bih, ali inteza, to je minimum pola sata cekanja, a nije da obavljam ne znam sta, nego uzimam karticu

:D

A da cimnes call centar?

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

Mi se resili za Alfu za firmu. Imate do sutra da nas sprecite ako postoji jak razlog :)

Alpha je krš i lom, i sprema se za prodaju, više banaka se interesuje da je kupi, poslednja je bila OTP banka. U banci vlada rasulo, rukovodstvo i menadžment se menjaju prečesto, zaposleni još i češće. Preporuka za zaobilaženje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...