Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

izvini, moram da pitam, tebe kao zubara teraju da se oblacis formalno, ili radis nesto drugo?

 

Moram da vadim zube u sakou a ranu tamponiram kravatom.

 

P.S. Trust ima odličnu strategiju.

Edited by dig_chohano
Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ja mislila da sam bash fiiina :cry:

 

 

 

^_^

 

Mislim da je mislio na mene. Znaš, sa mnom se ovde ljudi, prosto, nisu slagali. Nije da mi je neko stavljao reči u usta.

Link to comment

Mislim da je mislio na mene. Znaš, sa mnom se ovde ljudi, prosto, nisu slagali. Nije da mi je neko stavljao reči u usta.

znam da je mislila.

 

nije ti dobra metodologija, morash malo da se relaksirash. mi smo svi vecinom opasni zajebanti.

Link to comment

 

meni kad je zlo, obichno ne gledam sta je dobri doktor ogrnuo, imam neke druge obaveze. chak pustim i da me pipaju, sto inache ne dam ^_^

 

 

pa ja sam se zapravo svo vreme pitala kako oni pregledaju pacijente (meni je samo trebao recept). ovaj formalno obuceni je izgledao kao da nema sanse da podigne ruke dovoljno da recimo nekom napipa grlo.  ovaj u pantalnoma je jedva hodao. inace mi svejedno kako se ljudi oblace, ali ovo je bas delovalo neudobno za obavljanje posla.

Link to comment

Hvala, dig. Kad ti to kažeš, to ima težinu.

Ok, nastavićeš sa teenage durenjem ili planiraš da izneseš nove argumente? Ja se baš potrudio da napišem dugačak post jutros kako bi nastavili debatu, al uzalud :(

Link to comment

 

 

zasto ovakva reakcija? izvinjavam se, sta god da sam rekla pogresno.

 

edit: izbrisala sam originalni post. jos jednom, izvini.

Edited by rajka
Link to comment

pa ja sam se zapravo svo vreme pitala kako oni pregledaju pacijente (meni je samo trebao recept). ovaj formalno obuceni je izgledao kao da nema sanse da podigne ruke dovoljno da recimo nekom napipa grlo.  ovaj u pantalnoma je jedva hodao. inace mi svejedno kako se ljudi oblace, ali ovo je bas delovalo neudobno za obavljanje posla.

a pa to svakako. podigne ruke do vrata i krrrc-shrrrr. ode shav -_-

Link to comment

zasto ovakva reakcija? izvinjavam se, sta god da sam rekla pogresno.

Kakva? Izvini što ne nacrtah smajlija, nisam ništa loše mislio. Samo mi se činilo da je odgovor jasan i pre postavljanja tog pitanja iz svega što sam prethodno napisao.

Link to comment

Ok, nastavićeš sa teenage durenjem ili planiraš da izneseš nove argumente? Ja se baš potrudio da napišem dugačak post jutros kako bi nastavili debatu, al uzalud :(

E, dag, ovo ti je apsolutno nenadjebiva strategija, optuži me da se teenage durim umesto da iznosim argumente.

Link to comment

a pa to svakako. podigne ruke do vrata i krrrc-shrrrr. ode shav -_-

 

Jednom sam bila kod istog lekara u razmaku od mesec dana i on je oba puta imao istu ogromnu braon fleku na mantilu. To me je smorilo jer je delovalo kao da ne pere baš taj mantil. Ali sve dok lekar obavlja svoj posao kako treba, ako ga dužina njegovih noktiju ne sprečava da obavlja dobro svoj posao, sve dok je sve što treba da bude sterilno sterilno itd, šta koga briga kako se lekar oblači, da li moj debeli ginekolog nosi haltere i štikle ili komotne pantalone? Malograđanski je primećivati takve stvari ako ne utiču na njegovo obajvaljanje posla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...