May 1May 1 Ovo mora da se istera na cistinu..ne moze da se ne zna ko je ciji deda bio i ko je cijeg dedu prisvojio.Ako moze dete da se usvoji, sto ne bi mogao da se usvoji deda.
May 1May 1 https://x.com/zaklina_prva/status/2049931446849085874 https://x.com/zaklina_prva/status/2049790849416839178 https://x.com/GordiAleks/status/2050137761307316686 https://x.com/zaklina_prva/status/2050147383418220644 Edited May 1May 1 by vememah
May 1May 1 Ova kolektivna hajka poslednjih dana na Zaklinu je doziveo ogromni stepen bizarnosti, pre svega od strane Dezinformera i njihovih "Twitter-Satelita". Zar nemaju druga i preca posla u svojim prebednim zivotima, nego da se bave njenim krvnim zrncima? Kako rece Isus pre skoro 2000 godine? Da ga parafraziram: "Neka onaj ko je bez greha prvi baci kamen na nju."
May 1May 1 N1 Info RSAmbasador Srbije u Švajcarskoj o nadstrešnici: Bila je za...Na šta je mislio kada je švajcarskim medijima rekao da u slučaju pada nadstrešnice "ima nekompetentnosti, nemara, pa čak i korupcije“? Za N1 govorio je ambasadoOvaj tip posto sam pocela da ga googla, je davao i intervju za bljuc.Sam sebe jaaako hvali:https://berne.mfa.gov.rs/ambasada/ambasadorna stranu da neko sa uspesnom biznis karijerom retko zeli da ide u ambasador, pa se pitanje samo namece:Hoce li ovog tipa da kandiduje za predsednika, pa nam pusta balone?
May 2May 2 6 minutes ago, stray cat said:Šta se dešava, jel kenslovana Žake?Jok bila ispred Ćacilenda -Šta traje ?-Traje rušenje države-Traje rušenje države a vi čuvate park
May 2May 2 On 30. 4. 2026. at 16:21, copkillah said:Kako to utiče na činjenicu da zanatski njih dve ne mogu ni u istu rečenicu?Utiče tako što je Zorićka bila po ugledu na svog mentora Mijatovića "spoljni sradnik" murije od kojih je privilegovanim ksnalima dobijala informacije.Što Ž.T. nije.
May 2May 2 On 30. 4. 2026. at 16:45, TWEN FM said:Kad procitam da je i Zoricka "uzasna" za saradnju sa kolegama, da li ima jedna zena koja nije uzasna, cisto radi reda da se zna?Naravno fa ima.Barem ima nekih koje ne prete kolegama da će ih "namestiti" preko svojih veza u muriji. A drugima kojima ne preti time preti "prijavama kod šefova"...
May 2May 2 32 minutes ago, Frank Pembleton said:Utiče tako što je Zorićka bila po ugledu na svog mentora Mijatovića "spoljni sradnik" murije od kojih je privilegovanim ksnalima dobijala informacije.Što Ž.T. nije.Ti sad meni hoćeš da kažeš da je ŽT isti novinarski kapacitet kao i JZ i da bi sa istim informacijama mogla podjednako dobro da radi? Da grešim kada mislim da je vrlo organičena što se tiče mogućnosti?
May 2May 2 Nije isključeno, posebno što mi je van radara otkako je otišla sa N1.Ali za njenu ex koleginicu, mislim da sam definitivno u pravu.
May 3May 3 6 hours ago, copkillah said:Ti sad meni hoćeš da kažeš da je ŽT isti novinarski kapacitet kao i JZ i da bi sa istim informacijama mogla podjednako dobro da radi? Da grešim kada mislim da je vrlo organičena što se tiče mogućnosti?Da.
May 3May 3 Ovo je "klasika" kod današnjih novinara."Dopunjeno i prošireno izdanje".Čemu ovo, imala je priliku, djubre joj je "kidnapovalo" intervju. Ni hiljadu tvitova sa "pojašnjenjima" neće promeniti to...
Create an account or sign in to comment