April 29Apr 29 Ne volim da vidim njihove kod nas. I ovo, na sta sam slucajno naleteo kao najavu, mi ne prijaTo je inicijativa vlasti preko matorog nagradjivanog olosaNema nikakve informacije a njihovi ne gledaju. Sluzi za nerviranje i da vidimo kako osvajaju N1, novinari vrv vide drugacijeJedna od najvisih funkcija a kao da je kupio sve diplome, od osnovne
April 30Apr 30 Pošto se vlasnik profila čiji sam tvit objavio u prethodnom postu zaključao, evo pisma Hajdinovog sina i linka na obrisan članak N1 u kome je ona tvrdila da je Hajdinova unuka.Obrisano:https://n1info.rs/vesti/video-sta-bi-rekao-deda-zakline-tatalovic-kada-bi-danas-video-studente-na-svom-mostu/Ovo je izgleda bilo u tom izbrisanom članku:https://x.com/M_Cutuk/status/2049591236810461420Beograd, gde je Nikola kasnije izgradio svoju veliku naučnu i inženjersku karijeru." Samo na ovom mestu pominje babinog brata sad.https://x.com/theonlyone_mile/status/2049605717548511260Još je i ovo tvrdila 2016.https://marijabubanja.wordpress.com/2016/03/14/intervju-zaklina-tatalovic-novinarka-2/ Edited April 30Apr 30 by vememah
April 30Apr 30 Lol, i Teslu je spominjala. Koje laprdalo.https://x.com/zaklina_prva/status/1143618266591612932 Edited April 30Apr 30 by vememah
April 30Apr 30 Inače to je Kurir prvi objavio, to je mejl koji je dobila web redakcija N1 pa je pitanje odakle njima.
April 30Apr 30 Ali koliko je ljudima dosadno, Ravaneliju narocito, kada toliko napora ulazu da "srcuju" necije porodicno stablo ne bi li ga diskreditovali, samo zato sto je ne podnose. Kakav bre AI, tviterasi su zlo..
April 30Apr 30 Zanima me kako ce sve ovo da se zavrsi. Imaju jedan vrlo ozbiljan ili ogroman problem sa ljudima koji su zaposleni na N1, prvi je bio Bane Sovljanski na red, sada se bave Zaklinom, hajde da vidimo "Who´s next" od njih da okace na "stubu srama"? BTW: Meni je vrlo zanimljivo da svih ovih godina bas nikad ne diraju npr. Maju Zezelj ili Natasu Miljkovic? Mozda ima neki specifican razlog, koji nama nije poznat...
April 30Apr 30 12 minutes ago, TWEN FM said:BTW: Meni je vrlo zanimljivo da svih ovih godina bas nikad ne diraju npr. Maju Zezelj ili Natasu Miljkovic? Mozda ima neki specifican razlog, koji nama nije poznat...Pa ne diraju nešto specijalno ni ostale, tj ne sećam se da su im se posvećivali članci u tabloidima i slično, ispravi me ako grešim.Ova je sama pala, sama se ubila.
April 30Apr 30 https://x.com/wiznews/status/2049780958065291451 https://x.com/zaklina_prva/status/2049790849416839178
April 30Apr 30 ima sigurno nečeg do toga da im žake pojačano brka prst u oko. ne bi joj vučićević slikao i ismevao pozadinu da nema ozbiljne zasluge.
April 30Apr 30 Priča je jako bizarna, samo potpuno luda osoba bi u potpunosti izmislila ovako nešto. Pretpostavljam da jeste u nekom srodstvu sa Hajdinom, a onda je zarad efekta malo nakitila priču, izmislila zajedničke uspomene i tako.I naravno da to ne treba da se radi pa sve da nasuprot sebi imaš 100 Vučića.
April 30Apr 30 14 minutes ago, najneindustrijaliziraniji said:ima sigurno nečeg do toga da im žake pojačano brka prst u oko. ne bi joj vučićević slikao i ismevao pozadinu da nema ozbiljne zasluge.Možda to radi po nalogu njene drugarice Suzi
Create an account or sign in to comment