Jump to content
IGNORED

Kakav ste vozač?


nesha taxista

Recommended Posts

imam ortaka koji je, iskreno verujem, daleko manje iskusan i slobodno cu reci manje kvalitetan vozac od mene, ali koji je tako imao manir da ne zaklapa, sto mi nije bio problem da ignorisem, dok jednom nije krenuo rukom ka volanu, i onda sam zagrmeoTM. 

i sad se ne oglasava vise.

  • Wub 2
Link to comment

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
13
BODOVA

ZONA PRIHVATLJIVO AGRESIVNOG PONAŠANJA

Imate taman toliko agresivnosti u vožnji koliko je potrebno za normalno uklapanje u prometne tokove. Nastojte se i dalje tako ponašati i ne dozvolite da vam neki oblici ponašanja koji su do sad bili rijetki postanu navika.

Link to comment

Screenshot_20230714-174343_1.jpg.77a012569b6968a5f5a6d61656a1b1ae.jpg

 

Jbg, ubrzavam na žuto i pričam sa saputnicima (decom). 

Pitanja su nenormalna, čuj "nasrćem vozilom na vozača koji me je iznervirao" 

  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

imam ortaka koji je, iskreno verujem, daleko manje iskusan i slobodno cu reci manje kvalitetan vozac od mene, ali koji je tako imao manir da ne zaklapa, sto mi nije bio problem da ignorisem, dok jednom nije krenuo rukom ka volanu, i onda sam zagrmeoTM. 

i sad se ne oglasava vise.

Meni to kum uradio... Zamenili se pošto je on vozio ceo dan, zasovio... I onda nešto istripovao, skočio i počeo da cima volan.

A mrcina od 2 m i 100k+ g, rvali smo se par sekundi dok nije skontao.

Link to comment
On 14.7.2023. at 17:19, Tpojka said:

Kad malo bolje razmislim, i sam više slušam šta saputnici pričaju nego što sam pričam dok vozim. 

 

@nesha taxista Ako nije tajna, kol'ko zgaženih kilometara u točkovima imaš?

Oko 1.700.000. Stotinak na kamionu otprilike. 

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
On 14. 7. 2023. at 17:49, Tpojka said:

Pa i ovo nošenje palice u autu se ne može lako povezati sa vožnjom.

Ja znam coveka koji nosi palicu u kolima... Uopste nije nenormalno pitanje koliko izgleda...

Link to comment
On 14. 7. 2023. at 16:58, ToniAdams said:

imam ortaka koji je, iskreno verujem, daleko manje iskusan i slobodno cu reci manje kvalitetan vozac od mene, ali koji je tako imao manir da ne zaklapa, sto mi nije bio problem da ignorisem, dok jednom nije krenuo rukom ka volanu, i onda sam zagrmeoTM. 

i sad se ne oglasava vise.

 Moja žena (koja ima dozvolu, ali se ne može reći da je vozač) ima manir da mi u vožnji stalno ciči da ćemo se sa nekim sudariti, što mene dovodi do ludila, jer u trenutku pomislim da ona vidi neku saobraćajnu situaciju koju ja nisam video - a ne vidi je nikad, niti dobro procenjuje situacije, tj. vidi ono što vidim i ja, ali sa 3 sekunde zakašnjenja. Par puta sam hteo da je izbacim iz automobila na sred ulice ili puta zbog toga, pa nek ide prevozom. Volan još nije pokušala da mi otme, za to bih je izbacio momentalno iz auta, i nju i bilo koga drugog.

Edited by Ayatollah
  • +1 1
Link to comment

Btw, kakva su ovo pitanja na ovom testu - da li biste pregazili drugi automobil parnim valjkom i onda se ispišali na olupinu, da li biste pucali na drugi auto da imate ugrađene mitraljeze u automobilu...

 

Ko god je sastavljao ovaj test ima ozbiljne probleme sa svojim psihičkim stanjem, tj. vrlo čudne fantazije...

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...