Jump to content
IGNORED

Kakav ste vozač?


nesha taxista

Recommended Posts

A prvi put mi nije drago zbog toga. :D Ne, ozbiljno, pitanja su uglavnom u redu, ali neka baš i nemaju smisla, osim ako niste nestabilna ličnost, scijentolog ili član podzemlja. Pokušala sam još jednom i dobila isti rezultat.

Link to comment
...sjećanja na 1 lika koji me prije par godina jendog zimskog jutra koje nam je lako moglo bit i zadnje, "prebacivao" doma. Uzbudljiva vožnja je došla do točke usijanja kad je mukica prošao kroz nekoliko crvenih u komadu...
Kreon chuda stvara kad se otopi :wicked: Stranu na shalu, vi imate tako (primorsku) magistralu (auto put?) za divljanje, da je to strashno. Mami da se jurca po njoj..On topic: mislim da Bg pravi prave monstrume za volanom. Vozio sam i u Turskoj, i u Grckoj, po Egipatskim pustinjskim putevima, u famoznom i nadrkanom Njojorku ali su svi zajedno mala deca za nas. U negativnom smislu po nas, naravno. Jbt, ja sam na Kritu prosle godine rento puntica 1.2 i posle 5min navikavanja na divlju lokalnu voznju, se makazao sa bembarama i meckama koje su bile bar duplo jace, najbezobraznije moguce, vredjajuci lokalce njihovom "signalizacijom" rukama i prstima...
Link to comment

A bio sam iskren...NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE74BODOVARATNA ZONA PONAšANJARatničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku ?Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu?.

Link to comment
  • 1 year later...

Ko ima malo vremena, nek čita kakva je ova vozačica... I pored svega, nema ni zatvora, ni trajnog oduzimanja vozačke dozvole. Lud svet, još luđi zakoni.

Edited by Indy
Link to comment
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE32BODOVAZONA AGRESIVNOG PONAŠANJAU prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.
to je verovatno zbog psovki :)
Link to comment

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE 64 BODOVA ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.

Link to comment
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE20 BODOVAZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji. Po potrebi nosite pištolj. I dozvolom za nošenje istogA.
Desetak godina sa oko 12k godišnje, vrlo skromno za ovdašnje prilike. Umereno rekli bi naši stari.
Link to comment
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE 64 BODOVA ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima na forumu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike na forumu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da na forumu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.
:o
Link to comment

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE32 BODOVAZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji. Nije losh ovaj test :). Zaista mi je agresivnost proporcionalna sa/zavisi od trenutnim/og raspolozhenjem/a.

Edited by cedo
Link to comment

Ne znam u kom su opsegu ti tigrovi i jagnjad, ali sam ja i sa 16 bodova dobio takav rezultat.Mislim da vozim prosecno, mozda malo agresivnije, ali trudim se da ne rizikujem, a posebno da ne ugrozavam druge.Po magistralama obicno od 70-100, bas kada uslovi dozvoljavaju, do 120. Auto-put uglavnom do 150, mada, kada sam sam volim malo da ga izduvam, ali to kratko traje. Ne prolazim kroz crveno, dajem zmigavce uvek.Platim godisnje jednu ili dve kazne za brzu voznju, uglavnom prekoracenje 20-30.Mislim da sam tolerantan, ali bezobrazluk mi pali crvenu lampicu, pa pocnem da kuvam, psujem... mozda bih se i pobio, ako bas dodje stani-pani.

Edited by The Ghost
Link to comment
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE19BODOVAZONA AGRESIVNOG PONAŠANJAU prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.
oko 6 godinja voznje3 cukanja4-7 kazni za brzu voznjudajem zmigavcepravim polukruzno kad meni trebapustam pesake (na i van pesackog prelaza)obilazim kolonene prolazim (ni) kroz zutopreticem na punu
Link to comment

da dodam da sam za 15 godina i predjenih barem 300k imao jedan udes, kad je neki balavi klinac sa jugom prosao kroz crveno i lupio me u zadnja vrata dok sam skretao.nisam uopste preterano agresivan vozac, nesto slicno ovome sto je napisao ghost. uvek dajem zmigavac i u 99% situacija pustam pesake. agresivan sam samo prema majmunima koji nesrecnim slucajem sede za volanom. to mi je i podiglo onaj skor.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...