Jump to content
IGNORED

Kakav ste vozač?


nesha taxista

Recommended Posts

1 minute ago, bags said:

2. Ne obilazati auto koje parkira ispred mene (pitanj eje dana kad ce me zvenknuti kazna)

 

Šta ovo znači?

Link to comment
Just now, Tpojka said:

 

Šta ovo znači?

 

Mislim da je ono kada neko stane da se uparkira pa ide napred nazad jer ne ume da nacilja jebeno mesto pa popizdiš i uz ciku guma ga obiđeš vičući "Mamlaze" i mlateći amrelom ka nesretniku/ci slobodnom rukom. Nisam znao da je kažnjivo doduše

 

17 poena, mogli bi oni malo da gledaju svoja posla umesto što lepe dijagnoze, sve što sam izabrao je skroz ok.

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, Tpojka said:

 

Šta ovo znači?

 

Kada covek ispred tebe parkira a imaju sine na toj ulici ili puna linija ne be trebalo da obilazis nego da sacekas da parkira.

Prvi razlog je sto kazna bas visoka (250 EUR) a drugi sto ljudi kad odustanu od parkiranja krenu unpared bez da gledaju.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, bags said:

a imaju sine na toj ulici ili puna linija

 

Apsolutno nikad ne prelazim punu. 

A to čekanje parkiranja, nije mi problem.

Link to comment
8 minutes ago, Vapad said:

 

Mislim da je ono kada neko stane da se uparkira pa ide napred nazad jer ne ume da nacilja jebeno mesto pa popizdiš i uz ciku guma ga obiđeš vičući "Mamlaze" i mlateći amrelom ka nesretniku/ci slobodnom rukom. Nisam znao da je kažnjivo doduše

 

17 poena, mogli bi oni malo da gledaju svoja posla umesto što lepe dijagnoze, sve što sam izabrao je skroz ok.

Ja kad se parkiran podužno na desnu stranu to je još i bože pomozi. Kad trebam na levu, spasavaj se ko može :D.

Ali da mi neko ovako ko vapad viče "mamlaze", vala bih izašla da se posvađam. A što sam u testu napisala da nikada ne radim :lolol:

Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

Ja kad se parkiran podužno na desnu stranu to je još i bože pomozi. Kad trebam na levu, spasavaj se ko može :D.

Ali da mi neko ovako ko vapad viče "mamlaze", vala bih izašla da se posvađam. A što sam u testu napisala da nikada ne radim :lolol:

 

 

Imam sličan problem, ali pošto slabo razlikujem levo i desno ne mogu da potvrdim da li je baš isti.

 

Ma ne vičem, čekam i ja, i jedim se, ali mi saobraćaj toliko ne prija i ovako naoštrenim živcima da poželim da budem taj lik, oni bolje prolaze, tj. prolaze... :/

 

  • Wub 1
Link to comment

Trebalo bi napraviti test "Koliko ste agresivni suvozac", verujem da niko ne bi bio ispod 25. Moj tata je davno davno odlucio da se ne vozi kao suvozac maltene ni sa kim jer mu je bilo tesko da izdrzi da ne pocne paljbu sto po vozacu sto po svima drugima. Moja mama ga je stalno zadirkivala za to a meni je postao jasan onda kada sam se i sama oslobodila posle nekog vremena umeci da osetim auto, voznju, prostor itd. Mislim da sam bila najgora prema muzu koji nije vozio po Beogradu i ne zna da vreba kao kobac kabanica za parking mesto sa sve "kako j*bote nisi video to mesto sa dva kilometra?!?!?!" Iskusno mi je prepustio voznju po Beogradu i Srbiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...