Jump to content
IGNORED

Kakav ste vozač?


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, Vapad said:

- Usecanja i "srpsku pamet", kada u gužvi ljudi budu u fazonu ja žurim i jako sam pametan pa onda voze trakom za skretanje levo pa se useku u kolonu koja ide pravo, na prilazu mostu, recimo, isto, dođu do šrafiranog špica i onda nasilno ulaze levo i desno, to busevi rade dosta ali i jako puno drugih vozača i onda se stvori dupli krkljanac. Što je najgore tu postoji traka iz koje se može, sasvim lepo uključiti tako, ali na vreme, i tu bi išlo kao ziper, jedan ovaj jedan onaj, ali ne, ja prvi, i onda se kolona produži čini mi se. Upoznao sam par takvih ljudi i oni misle da su pametniji i sposobniji od drugih jer se bore za svoje mesto i to je to.

 

 

 

 

 

Ako se sad dobro secam konkretne situacije, saobracajka na autoputu (a toga je bilo barem jednom nedeljno pre pandemije, dok smo isli vise autom na posao) gde se zablokiraju sve tri trake i sve mili, kada su ljudi u koloni odlucili da ne puste majmuna vise - likovi su ga zagradili kada je ponovo izasao u zaustavnu traku. Mislim da je lik dakle isao dugo tom zaustavnom trakom do iskljucenja sa auto puta, pa pokusao da se vrati u nasu traku i da ocito niko nije hteo da ga pusti unutra ni milimetar, i onda je on ponovo zapalio da krene zaustavnom, kad izleti lik iz nase kolone i stane ispred njega i blokira ga. Tako su (smo) se vozili narednih dvadesetak minuta - lik dakle nije vise mogao da mrdne, ni napred ni levo. Nas dvoje u autu smo bili kao

 

leo-pointing.jpg?q=65&auto=format&w=2270

 

pogotovo sto ti automobili nisu bili svemoguci golf dvojka vec neka mladja novija kola.

 

 

Link to comment

Za ovo sto @I*m with the pilots pise sam video barem 10ak sudara u zadnjih par godian u Becu. Tri trake autoput. Krajnja desna kolona recimo 3 km. I onda neki sampion sve obidje i gore ga ne puste odmah a odzada ga odnese najcesce sleper ili veci kamion.

 

U Becu je neko nepisano  pravilo da ako vidis strane table ili kad pise da je pocetnik pustis da se ukljuci iako se ubacuje.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, bags said:

Za ovo sto @I*m with the pilots pise sam video barem 10ak sudara u zadnjih par godian u Becu. Tri trake autoput. Krajnja desna kolona recimo 3 km. I onda neki sampion sve obidje i gore ga ne puste odmah a odzada ga odnese najcesce sleper ili veci kamion.

 

U Becu je neko nepisano  pravilo da ako vidis strane table ili kad pise da je pocetnik pustis da se ukljuci iako se ubacuje.

 

Ovi majmuni ne deluju tako nego idu proracunato da ce ih raja pustiti. (Mislim da i u Nemackoj ima neka nalepnica za pocetnike ali sad mi je stao mozak) Necu da kazem da je po pravilu BMW, ali jeste BMW (ima li omrazenijeg auta na svetu, zbog svojih vozaca?*), mada bude nekad i neka veca Skoda.

 

*Kada smo gledali novi auto, imali smo preporuku za neki BMW koji ima mogucnost da se gepek pretvori u treci red, imali su tzv. jednogodisnji auto po relativno finoj ceni, ali muz i ja se naglas zapitasmo, da li hocemo da nas svi mrze, i sami sebe? :D Te smo vrlo brzo odustali, svejedno nije bas bio pasent

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

 

KI i PA tablice :fantom:

 

 

Svako ima svog izgleda. Ovde je sada KO popularno :D

 

Ja sam sada često na PA - ZR relaciji, osim onih koji su jako nestrpljivi i žure baš nisam imao problem, naštelam se na 85 i pustim neki podkast, skoro da me opušta ta relacija.

Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 si ubacite neku klasičnu muziku u cd/usb

vrlo pomaže, a i ugođaj je priličan 

 

 

 

Sat vremena na ripit do posla ili ništa 

 

 

  • -1 1
Link to comment
4 hours ago, Vapad said:

Šta vas najviše nervira u saobraćaju? 

  Ča znan, pošto sam vozač (automobila, jel), pješak i biciklista najviše mi idu na jetra biciklisti, pješaci i vozači (automobila). Dobro, i ovi na skuterima.

 E da, i romobilisti. 

 

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Vapad said:

 

 

Svako ima svog izgleda. Ovde je sada KO popularno :D

 

Ja sam sada često na PA - ZR relaciji, osim onih koji su jako nestrpljivi i žure baš nisam imao problem, naštelam se na 85 i pustim neki podkast, skoro da me opušta ta relacija.

 

 

Dakle i ti si deo problema :laugh:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
16 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

za ove agresivne, kojih ima na forumu, probajte pa si ubacite neku klasičnu muziku u cd/usb

vrlo pomaže, a i ugođaj je priličan

 

batalite metalike, sepulture i ostala sranja

garantujem smanjenje agresivnosti za min 30%

 

Ništa bolje od pičenja po auto putu uz Highway to Hell ili Paranoid...

  • +1 2
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...