Jump to content
IGNORED

Kakav ste vozač?


nesha taxista

Recommended Posts

Tja, test je prošao baš kako sam i očekivao.NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE388BODOVAZONA TRANSCENDENTALNOG PONAŠANJANajbolji ste vozač kojeg smo do sada sreli. Volan se topi u Vašim rukama kao sladoled od pistaća na usnama šesnaestogodišnjakinje. Gde god Vi kolima prolazite, skuplja se staro i mlado da baci razno skupoceno i endemično cveće pod vaše rajcilirajuće pneumatike. I to je dovoljna interakcija sa okolinom. Autoput Vas voli u tolikoj meri, da se puna linija sama cepa (ko šifonske gaće) u isprekidanu. Kad vozite, sjedinjeni ste sa svojim vozilom. Ukoliko potrošite gorivo, automobil će vam setno javiti "Potrošen je sav benzin, al' nema veze". Saobraćajna policija lepi po svojim sobama Vaš poster u prirodnoj veličini preko postera Sepultre, Majkla Džordana i Džastina Timberlejka. Sa sigurnošću možemo tvrditi da dolazite iz Srbije. Cipele koje trenutno imate na sebi su stvarno šik. Da nema ovog interneta od medijuma među nama, preskočili bismo pult da Vam posrčemo kožuricu. Živeli!

Link to comment
:lol: Elem,
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE33BODOVAZONA AGRESIVNOG PONAŠANJAU prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.
Sviranje ....Ja probleme u obitelji imam zbog odvratnih vozača, a ne obratno.Oči vadim sa boljom polovinom oko toga da li su ti ljudi "zbunjeni, slučajno greše kao i svi" ili su bezobrazni samoživi ološ. Muka golema...
Link to comment
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE19 BODOVAZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.
pa da. sjajan vozač!
Link to comment

56BODOVAZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJAAu.Vozim 22 godine, prešao sam oko 300.000, dva karambola, oba puta stajao na semaforu, dame me udarile krećući se u rikverc iz čista mira. Jednom zamalo gubljenje glave pri preticanju, makazice, i to je to. Test...hm. Mislim da beogradska vožnja neminovno rađa agresivnog vozača.

Edited by laki21
Link to comment

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE49BODOVAZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJAIzrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.

Link to comment

Test je do jaja. Jedino nedostaju pitanja "Postavljate li plastični exploziv na semafore?", "Da li ste silovali taksistu nakon što vam nije dao pravo prvenstva prolaza?", "Koljete li retrovizorom žene vozače koje ga ne koriste?" i "Dudlate li auspuh vozilu saobraćajne policije da vam ne bi pisali kaznu za gaženje sedam osnovaca ukradenim trolejbusom?".14 bodova. Pička sam.

Link to comment

51 bod, al' jeb'o test. Posle nepuna 3 meseca vozackog iskustva i predjenih 5+ hiljada kilometara, sto po Mitrovici, sto po autoputu i BG-u/NS-u, zakljucio sam sledece:Dobre stvari - generalno vozim sasvim solidno (rekli drugi), iako sam dugo mislio da sam prirodni anti-talenat i da cu samo praviti sranja- kad uspevam da ostanem skoncentrisan, dobro pratim sta se desava oko mene a imam i dobar refleks pa sam dosta puta izbegao potencijalno opasne situacije- umem da kulerski propustim poneku budalu koja napravi sranje, bez da mu jebem sve po spisku ili tako nesto- strpljiv/agresivan po potrebi- sugestije o voznji od strane saputnika ne jebem ni 2%, osim ako nije o smanjenju brzineLose- u prvih par dana sam dva puta ocesao druga kola + jednom srusio neki motor ispred pekare u 3 ujutru.. sreca pa sam na Astrici samo malo ogrebao onu plastiku, skoro pa se i ne vidi - sve ovo se desilo prilikom teranja u rikverc, koji mi je i dalje rak-rana.. doduse, sad sam mnogo sigurniji ali samo u cistim situacijama, dok neke ozbiljnije manevre i ne pokusavam- posebno me jebe parkiranje u rikverc ili na malom prostoru.. odradim ja to ali jako retko iz prve, ume da potraje i po 2-3 minuta ili jednostavno produzim i trazim zicer situaciju- gledam u svasta dok vozim- na zuto sam u pocetku naglo kocio dok sad u 98% slucajeva dodajem gas, a ne valja ni jedno ni drugo - desava mi se da se zamislim cak i na kratkim deonicama, sto mi je verovatno i najveci problem (jednom sam u centru Rume prosao direktno kroz crveno, sa troje saputnika u autu :mellow: ali smo imali srece)- cesto se derem i brbljam bez potrebe, a mislim i da cu se kad-tad pobiti s nekim- vozim sa sjebanim socivima i vidim dosta losije nego pre- znakove bas i ne kapiram bas najbolje a cesto ih i ne primecujem- u prvih mesec dana sam dosta puta vozio polu-pijan, sto uopste nije lepoSve u svemu, za sad je ok. Koncentracija mi je u kurcu ali se nadam da ce se to vremenom popraviti i da necu napraviti nikakvo (vece) sranje.

Link to comment

Moš misliti prošo si kroz centar Rume na crveno. Ja sam zimus u Mitrovici na raskrnici za Rodić napravio dvostruki aksl srećom bez ikakvih posledica. Osim što su matorci izašli iz auta i nastavili peške.

Link to comment

ja neki dan u zurbi bio primoran voziti malko brze i kroz jednosmernu, ono hop, panduracija, na srecu izvukoh se samo za nevezivanje pojasa i sa iljadu din. kazne...inace skroz ok vozim, skolski i kulturno, a ovaj test sranje tesko

Link to comment
Moš misliti prošo si kroz centar Rume na crveno. Ja sam zimus u Mitrovici na raskrnici za Rodić napravio dvostruki aksl srećom bez ikakvih posledica. Osim što su matorci izašli iz auta i nastavili peške.
Nisam rek'o da je prolazenje kroz crveno bogznakakvo sranje, nego mi nije trebalo. Secam se da je drugarica pomenula da hoce da se prijavi za pandurku i tu sam prso skroz pa nisam ni video sta se desilo... Dvostruke i ostale akslove jos nisam poceo da primenjujem ali ima vremena, zima samo sto nije <_<
Link to comment

@ ZliDobro je, samo ti treba iskustva i to je to. Vremenom ces nauciti da predvidjas poteze drugih ucsnika u saobracaju na osnovu nekih sitnica koje mnogo znace.Za parkiranje u rikverc postoji resenje u obliku parking senzora, sad to nije skupo i lako se ugradjuje.

Link to comment
Za parkiranje u rikverc postoji resenje u obliku parking senzora, sad to nije skupo i lako se ugradjuje.
ma, i tu je samo (ne)iskustvo u pitanju, još je svež™ vozač
Link to comment

Ma predvidjanje mi ide solidno, izvukao sam do sad dosta situacija tako sto sam osetio da ce neko da napravi gresku (preticanje kolone, gluposti na kruznim tokovima i slicno). Za parkiranje u rikverc sam mislio na one malo zajebane situacije, gde treba upasti na uzan prostor ili tako nesto... Ipak, mislim da mogu ziveti i bez toga.Nego, dodajem jos nesto u listu minusa, sveze, od pre 15-20 minuta: nikako ne obilaziti po najstrasnijoj magli, pogotovo ako i lik ispred tebe obilazi pa ne znas da ispred ide kolona od troje kola + da ti u susret ide auto koji vidis tek kad ti pridje blizu. Znaci, jedva sam se ubacio izmedju dvojice desno. Vidljivost - 10 metara, jebote.

Link to comment
Ma predvidjanje mi ide solidno, izvukao sam do sad dosta situacija tako sto sam osetio da ce neko da napravi gresku (preticanje kolone, gluposti na kruznim tokovima i slicno). Za parkiranje u rikverc sam mislio na one malo zajebane situacije, gde treba upasti na uzan prostor ili tako nesto... Ipak, mislim da mogu ziveti i bez toga.Nego, dodajem jos nesto u listu minusa, sveze, od pre 15-20 minuta: nikako ne obilaziti po najstrasnijoj magli, pogotovo ako i lik ispred tebe obilazi pa ne znas da ispred ide kolona od troje kola + da ti u susret ide auto koji vidis tek kad ti pridje blizu. Znaci, jedva sam se ubacio izmedju dvojice desno. Vidljivost - 10 metara, jebote.
U batice, ja nisam vozač pa sam mogao ovo da ti kažem.BTW, kao čest suvozač, obratite pažnju da li suvozač upire nogama, koči, i gleda često levo i desno na raskrsnicama, kada traže da smanjiš brzinu je samo krajnje, kada je prevršilo. Putnici daju svoju bezbednost, život, vozačima u ruke, barem tada lakše malo. Inače ja sam odličan vozač a padam vozački već ihahaj, evo skoro deset godina kako ja "polažem"... sa dugim pauzama kada me iznerviraju....padam jerbo sam suviše siguran :D, i ne poštujem autoritet, što bi ja vozio gde mi on kaže, i šta on zna šta je meni desno i koliko sam blizu obišao nekog :isuse: Kada sam bio mali, i dok sam još uvek pušio, imao sam priliku da ubijem kolima i na sreću sam omašio za malo, gasio cigaru i izleteo na raskrsnicu, ukočio na samoj liniji, da je neko išao s' leve ubio bi me, a ja sam za dlaku omašio neke matorce sa desne, koji su samo nemo gledali...Od tad ne vozim, od nedavno ne pušim.Uzgred, da li je neko gledao razbijače mitova :), kada su "merili" uticaj telefoniranja na vožnju. Bolje vozi pijan vozač od onog što telefonira, i nema to veze sa držanjem telefona, može i hands free, pažnja je skroz na razgovoru. To mrzim i prekidam ljude koji voze kada hoće da se jave, stani sa strane pa se javi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...