Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kakav ste vozač?

Featured Replies

Želim samo da naglasim da nemam audi. 

Toliko 

  • Replies 212
  • Views 29.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Mislim da je ono kada neko stane da se uparkira pa ide napred nazad jer ne ume da nacilja jebeno mesto pa popizdiš i uz ciku guma ga obiđeš vičući "Mamlaze" i mlateći amrelom ka nesretniku/ci slobodno

  • Treba da se prosiri tema sa 'kakav ste suvozac' Mislim da mi je garantovana titula sa nejvecim brojem 'stani! Da izadjem.'

  • Moj muž često viče PAZI! kad idemo glavnim putem a neko pokušava da se uključi sa sporednog ili iz bloka. Normalno, automobil malo izviri i vozač zastane da mi prođemo, ali to ovog ne sprečava da me i

Posted Images

10 minutes ago, Valkyrie said:

Ne pada mi na pamet da to radim jer vozim decu na zadnjem sedištu, nemam garanciju da je idiot skoncentrisan dovoljno da i on sam zgazi na kočnicu. Samo mi fali da me čukne otpozadi dok su mi klinci u kolima.

 

Upravko tako. I mene nervira kad vozim po bosni pa mi se nabijaju svojim volksvagenima i audijima jer za treci auto ne znaju. Jednom me je covek pratio od bijeljine, a ja se kretao prema zvorniku i prisao na manje od pola metra. Ispred niko, iza niko. I ja sta cu, desni migavac i sklonim se u stranu, on prolazi i smeje se. 

12 minutes ago, Valkyrie said:

Ne pada mi na pamet da to radim jer vozim decu na zadnjem sedištu, nemam garanciju da je idiot skoncentrisan dovoljno da i on sam zgazi na kočnicu. Samo mi fali da me čukne otpozadi dok su mi klinci u kolima.

 

Pilots je pisala da su u Nemačkoj vozači BMW-a na lošem glasu, ovde kod nas stvarno mislim da je AUDI dijagnoza a ne auto. Žali bože. 

Дојчланд i ovako i onako, poslusaj ti mene :): domorodacki likovi sa audi/bmw dijagnozom bi pre rodjenu kevu nasuvo sa'ranili nego sto bi cak i drogirani pomislili da se nesto lose moze da dogodi njihovom ljubimcu na 4 tocka...

Provereno.

 

I ne se brini: ako je dovoljno skoncentrisan da zuri, ablenduje, svirucka, bice vise nego dovoljno skoncentrisan da se usere, uostalom rekoh ti da obratis paznju na facu... :D 

To sa kocenjem je jako opasno i nikome ne treba tako nesto savetovati

ne treba ona da stisne kocnicu do ABS aktivacije. dovoljno je samo da pipne pedalu da se upale stop svetla. po mogucnosti nekoliko puta u kracem periodu.

audi gospodin ce se odlepiti od branika u roku od odmah.

BMW ima zadnju vucu tako da i to verovatno utice na vise nesreca.

samo na onim kantama starim  četvrt veka i više, od kada je esp standardni deo opreme takvih problema nema, ili su svedeni na minimum minimuma

U takvim situacijama pomogne i uključivanje sva 4 migavca, daje se na znanje da je primećen ili poremećen i da bude strpljiv.

Ne kočiti, Valk je u pravu. Dati levi migavac i iskulirati budalu, voziti svoju vožnju.

@Valkyrie samo smireno u takvim situacijama, ni kocenje, ni srednji prst, samo vozis svojim putem i kada si u mogucnosti pomeris se da budala prodje.

 

Bilo kakva provokacija moze da izazove budalu da ti se usere u zivot. Pre par godina, mozda vec i 10, dzandar je u Nisu na kruznom toku upucao nekoj zeni auto. Samo zato sto je isla polako, po njegovom uverenju. 

 

Fizika ce pre ili kasnije kazniti budalu. 

Ja sam pokvario voznju posle zivota u Africi, tj. morao sam da korigujem. Prvi put kad sam dosao posle duzeg vremena, krenuo da preticem preko trotoara jedini auto u ulici koji je stao iz nekog razloga, samo da bi parkirao posle sto metra. Kad je ovaj preteceni poceo da vice gde zurim koji qrac, naravno nisam popustio i rekoh mu da zurim u kafanu, ali bilo je jasno da sam zastranio...

 

Jedina "korisna" navika koja je ostala je cuvanje trake kad je neki zastoj, a bahati gastarbajteri hoce da se ubace :)

Voznja u Abidjanu. Svaki put sam morao da gledam u retrovizor na nekom zastoju i da procjenim da li ce se ovaj iza zaustiviti ili ne (da bih mogao promjeniti traku na vrijeme). 

U Malaviju je pravilo da kad pretices sviras. Ako ne uradis velika je verovatnoca da ce ovaj koga pretices krenuti sam da pretice bez da vidi da si pored njega.

U Kinšasi/Gomi/Lubumbašiju ablendovanje znači da on prolazi i da se sklanjaš. Takođe onaj koji ulazi u kružni tok ima prednost. Što reče vladavsnarod ako ništa naučio sam da ne dam nikom da se ubaci ispred mene, kratko vreme posle Afrike i BG saobraćaj izgledao kao bečki valcer.

  • 3 months later...
On 27. 7. 2023. at 18:11, Shan Jan said:

U Malaviju je pravilo da kad pretices kolonu sviras.


ftfy

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.