Jump to content
IGNORED

Kakav ste vozač?


nesha taxista

Recommended Posts

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE7 BODOVAZONA PRIHVATLJIVO AGRESIVNOG PONAšANJA Imate taman toliko agresivnosti u vožnji koliko je potrebno za normalno uklapanje u prometne tokove. Nastojte se i dalje tako ponašati i ne dozvolite da vam neki oblici ponašanja koji su do sad bili rijetki postanu navika.
Bravo! :Hail:
Link to comment

Vozim pa hmmm... recimo smireno...ni sporo ni brzo...taman toliko da uzivam i imam vremena da reagujem na sve. Ne znam zasto, najvaznije mi je da se kola ne cuju - kada krecem, kada menjam brzine - poludim ako su bila glasnija nego sto ja mislim da trebaju da budu .... Volim zahtevne situacije, jos sam nova pa mi je to zanimljivo....pre neki dan sam upala u katastrofalnu guzvu u bulevaru i bas uzivam da vozim u takvom haosu gde moram svaki sekund da razmisljam sta cu da uradim.... Gledam naravno druge vozace, u kruznim tokovima itd. kao sto neko rece gledam i lica jer dzabe mi prednost ako me ne konstatuju.... Parkiranje mi je jos katastrofalno, bocno ni ne umem da izvedem,u centru se parkiram samo u garazama.... <_< I da, ne dozvoljavam drugima da mi podizu pritisak - ni ako mi trube, nesto dobacuju (dobro, ovoga je bilo u pocetku), ni ako oni prave gluposti ... Al zato sebi podignem pritisak za milisekund kada ja napravim gresku...ja bih nekako odmah savrseno da vozim, i opterecena sam time da zato sto sam zensko ne smem lose da vozim.... :rolleyes: A evo ga i testA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE11BODOVAZONA PRIHVATLJIVO AGRESIVNOG PONAšANJAImate taman toliko agresivnosti u vožnji koliko je potrebno za normalno uklapanje u prometne tokove. Nastojte se i dalje tako ponašati i ne dozvolite da vam neki oblici ponašanja koji su do sad bili rijetki postanu navika.

Link to comment

Ja vozim malo žustrije. Drugi kažu da sam histeričan vozač, ali mislim da je to preterivanje. Taj glas me bije zato što sam tokom prva dva meseca vozačkog staža imala 4 incidentne situacije: zgazila sam psa, u koloni na svadbi čuknula sam auto mladenaca, udarila sam u betonsku ogradu i to iz rikverca, i uletela u makaze i sišla sa puta (srećom, bilo je to na ravnoj površini). Posle toga sam i sama postala pažljivija, mada i dalje volim malo bržu vožnju.

Edited by Luka
Link to comment
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE9BODOVAZONA PRIHVATLJIVO AGRESIVNOG PONAšANJAImate taman toliko agresivnosti u vožnji koliko je potrebno za normalno uklapanje u prometne tokove. Nastojte se i dalje tako ponašati i ne dozvolite da vam neki oblici ponašanja koji su do sad bili rijetki postanu navika.
Da li se neko mozda seca, gde se na netu moze uraditi test poznavanja saobracajnih propisa? Mislim da je isto bio u pitanju neki hrvatski sajt (HAK ?)...
Link to comment
Ja vozim malo žustrije. Drugi kažu da sam histeričan vozač, ali mislim da je to preterivanje. Taj glas me bije zato što sam tokom prva dva meseca vozačkog staža imala 4 incidentne situacije: zgazila sam psa, u koloni na svadbi čuknula sam auto mladenaca, udarila sam u betonsku ogradu i to iz rikverca, i uletela u makaze i sišla sa puta (srećom, bilo je to na ravnoj površini). Posle toga sam i sama postala pažljivija, mada i dalje volim malo bržu vožnju.
ja sam mislio da sam ja "žustriji vozač" :)))u nedelju (kad je gužva na ibarskoj) sa sve prikolicom natovarenom "do krova": Prijepolje - Beograd 4h
Link to comment
Da li se neko mozda seca, gde se na netu moze uraditi test poznavanja saobracajnih propisa? Mislim da je isto bio u pitanju neki hrvatski sajt (HAK ?)...
Ne znam koliko bi ti ti vredelo, sad su propisi tamo bitno izmenjeni.
Link to comment

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE13BODOVAZONA PRIHVATLJIVO AGRESIVNOG PONAšANJAImate taman toliko agresivnosti u vožnji koliko je potrebno za normalno uklapanje u prometne tokove. Nastojte se i dalje tako ponašati i ne dozvolite da vam neki oblici ponašanja koji su do sad bili rijetki postanu navika.

Link to comment

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE70 BODOVARATNA ZONA PONAšANJA Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku ?Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu?. ****************************************************************************************************a ja sam sebe definisao sa "ostrog ali fer i bezbednog vozaca" :P

Link to comment

Smirio sam se, nekada sam voleo malo zesce da se provozam, ali sada to upraznjavam samo na sigurnim deonicama.Nego, nervozan sam mnogo zbog debila...svaki put obecam sebi da necu da se nerviram, ali...Ako nekad nesvesno napravim glupost, gledam da se izvinim...mrzim bezobrazluk i zao mi je sto nemam neki krs od auta sa nekim metalnim branicima, kako bi to slatko bilo...Inace, u karijeri par sitnih cukanja, nikad kriv.

Link to comment

"Preležao sam" fazu mladalačke/žustre/brze/rizične vožnje odavno.Krenem negde da stignem. 10 "dobijenih" minuta mi ništa ne znači ako moram da nepotrebno rizikujem.Osnovno pravilo koje poštujem je da niko zbog mene ne mora da koči/skreće/usporava ukoliko prednost nije na mojoj strani (a ponekad i tada).

Link to comment

Jel' ok da ovaj test rješava i jedna buduća (očito problematična to be) vozačica? :D Rezultat ne zvuči obećavajuće, a ja sam zbilja u dilemi da li da tih par tisuća kuna potrošim na nešto pametnije i sadržajnije, usput i sigurnije za sebe i okolinu mi.. :unsure: LM,NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE73 BODOVARATNA ZONA PONAšANJARatničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima; vlakom, autobusem ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni kao i suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku: "Ovdje počiva vozač koji mislio da je uvijek u pravu."Inače, većina pitanja su nekakav presjek ponašanja većine muških vozača koje znam, od oca, pa do prijatelja i poznanika...pogotovo podsjećaju na jednog prijatelja kojemu su tako mila iživljavanja na magistrali, vožnja na braniku, provokacije drugih vozača, pa do klasične patkometrije - utrkivanja. Isto tako, vratila su mi se sjećanja na 1 lika koji me prije par godina jendog zimskog jutra koje nam je lako moglo bit i zadnje, "prebacivao" doma. Uzbudljiva vožnja je došla do točke usijanja kad je mukica prošao kroz nekoliko crvenih u komadu - tragovi kočenja se još vide na cesti...

Edited by Hannah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...