Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

Čini mi se da je u celoj priči bitno imati na umu da nismo svi isti, kada je u pitanju turizam.Turizam=Odmor, a pod odmor mislimo na sasvim različite stvari.Meni je dovoljno otići i videti 1-2 glavne stvari, za ostalo nemam volje ni energije.Opet drugi žestoko zuje, malo im je 24h dnevno...

Edited by wall
Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

holandija da nema kurve i travu bila bi nesto poput slovacke. uzasno mesto za bilo koga ko voli da jede.
Eto, a meni su kurve minus Holandije. Ali su mi muzeji ekstra, očuvani gradići lepi za šetnju, meni je to baš interesantna zemlja.
Link to comment
ma bas sam se zagrijala za seriju 'justified', dogadja se u kentakiju, i ima meni privlacan rednek smek. rednekinja sam u dusi :Dslicno, gledajuci wire, baltimor mi je skocio na listi zelja, a inace mi nije bio privlacan gotovo nimalo.
meni je baltimore scary. a ja sam zivelu a njujorskom getu ^_^( mislim bila sam u baltimoru, pa kazem iz iskustva ) Edited by rajka
Link to comment
meni je baltimore scary. a ja sam zivelu a njujorskom getu ^_^(mislim bila sam u baltimoru, pa kazem iz iskustva)
ajde napisi nesto o getu u kom si zivela, a i o baltimorskom iskustvu.
Link to comment
ja cekam da odem u ostin.tx vec duuuugo, imamo posla tamo, ali me zeza viza.kolege kazu da je uvece u gradu super, samo im smeta sto se u svakom bozijem kaficu svira neki cudni kantri :frust: :cry:ili si mislio na tuniske kafane sa kantri muzikom?
uuu, austin mi je jedan od omiljenih americkih gradova :)
Link to comment
ajde napisi nesto o getu u kom si zivela, a i o baltimorskom iskustvu.
ne znam sta te tacno interesuje, ali u kraju u kojem sam zivela sam bila jedina bela osoba. u samom kraju sam prakticno samo spavala, posto tamo za mene nije bilo nekih sadrzaja da se zadrzavam. nije bilo uopste kafica ili restorana (osim fast food). uglavnom kraj se sastojao iz projecta, zgrada od recimo 7-10 spratova i walkupa. na putu do metro stanice bio je jedan crnacki hair salon, ko iz filmova, onako cak i u subotu uvece bile su neke zene tamo, sredjuju se i pricaju. takodje mi je bilo zanimljivo koliko je to separate kultura od americkog mainstream-a, gomila zena je imala neke frizure, ko nakostreseni kakadui, potpuno nesto sto nikad nisam videla negde drugde. eto, to su mi neke jace slike koje su mi ostale u secanju.u baltimoru sam bila kao turista 1 dan. bili smo u akvarijumu koji je fantastican (doduse to je i jedini taj veliki akvarijum u kojem sam bila pa i nemam s cime da poredim) i kada izadjes ispred tog akvarijuma ima kao neki plato (na Chesapeake bay-u), gde imas restorane i turiste. cim izadjes van toga ne izgleda bas najsigurnije. onda smo htele da udjemo u metro, ne secam se gde da idemo, ali smo usle do pola i vratile se nazad u strahu (to je bilo pre wire, ali posle homicide :D, mada najiskrenije mislim da nisam bila pod uticajem serija..). ono cega se takodje secam je da ljudi voze dosta brzo na autputu, brze nego bilo gde drugde u US gde sam bila, i da se saobracaj odvijao dosta efikasno...
Link to comment
meni je baltimore scary. a ja sam zivelu a njujorskom getu ^_^( mislim bila sam u baltimoru, pa kazem iz iskustva )
ne sumnjam, cula sam isto to i od drugih koji su tamo bili :)moja preferencija je vise fiks ideja formirana na bazi wire-a
Link to comment
ne sumnjam, cula sam isto to i od drugih koji su tamo bili :)moja preferencija je vise fiks ideja formirana na bazi wire-a
isto, još od homicide, a wire učvrstio želju.od usa bih još volela da vidim njujork, san francisko, boston, ne znam odakle mi to, kao i jug u najtoplije leto što želim od mladih dana kad sam gledala anđeosko srce.inače, malo mi je teško ovako na neviđeno da pričam gde ne bih išla jer sam se uverila kakve predrasude mogu da imam o pojedinim zemljama i gradovima i da debelo ne budem u pravu.jedino sasvim sigurno mogu da kažem da od zemalja u kojima sam bila, ne bih volela da se vratim u bugarsku.imam i zemlje za koje smatram da ne bih sad gubila vreme™, nego da ću tamo ići kada odem u penziju. u toj grupi su mi tunis i švajcarska :).
Link to comment
jedino sasvim sigurno mogu da kažem da od zemalja u kojima sam bila, ne bih volela da se vratim u bugarsku.
Pre nepoznatog broja godina, neka dalja (naglašavam- dalja) familija otišla porodično kraćim poslom u Sofiju. Po povratku, pitam članicu te porodice kako joj se dopada Sofija, a ona će: "Ne znam, ja sam sve vreme stajala pored auta, pošto u Bugarskoj najviše rade Golfove".Od tada, kad god neko pomene mogući odlazak u Bugarsku, predočim mu tu činjenicu u vezi Golfova. Edited by halloween
Link to comment

Slecem za nedelju dana u Baltimor, ali posto je tog dana inauguracija, radije bih pravo u Washington.Bio sam u ogromnom akvarijumu u Plymouthu [uK] - ima li jos nesto da se vidi? :P

Link to comment

mislim da bi mi samo za Ameriku trebalo 17,3 godine da obidjem sve sto bih zeleo Appalachian traildeep southpustinjeNew York SF Portlandsume Northwestasvegovorim nista iz iskustva i sve pricam napamet iz glave

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...