Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

Dakle, imate mogućnost turističke posete, recimo 7 dana.Koje bi bilo zadnje na spisku?Meni je definitivno Indija.Šmljava klima, muljave reke, haotične ulice, hrana...Naravno, moguće da ozbiljno grešim, da imam predrasude i da treba manje da gledam Burdena.

Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

Kada tako postaviš pitanje, mislim da od evropskih država najmanje želim da odem u Ukrajinu, Moldaviju i Belorusiju. Kavkaz me takođe ne interesuje nešto preterano.Od vanevropskih država - možda Panama, Gvatemala, Salvador, taj deo sveta.

Link to comment

Da, moguće da nisam bio dovoljno precizan, mislio sam na zemlje koje vas najmanje privlače za turističku posetu. Ili čak odbijaju.No dobro, izgleda da ipak nešto radi, meni je taj tvoj deo sveta upravo zanimljiv i poželjan. :)

Link to comment
Dakle, imate mogućnost turističke posete, recimo 7 dana.Koje bi bilo zadnje na spisku?Meni je definitivno Indija.Šmljava klima, muljave reke, haotične ulice, hrana...Naravno, moguće da ozbiljno grešim, da imam predrasude i da treba manje da gledam Burdena.
A i nema bogznašta da se vidi...
Link to comment
Ma razumeli smo se, nego je teško dati odgovor. Šta ima zanimljivo u Belorusiji i Panami? Šta sam prevideo?
Belorusiju bih iskljucio iz diskusije.E sad Panama, jbg sigurno ima manje nego u Indiji, ali opet bih pre tamo.Na to sam i mislio, ako je sada jasnije...
Link to comment
Možda Bangladeš, Pakistan?Čad, Mali, Niger?
Ja trebao da idem kod beduina taman kad je izbio rat (dobro da me nije zadesilo dok sam tamo :D ). Ne bih u CAR, razne Liberije kao i centralnu Ameriku. Uopste, bilo gde gde besni rat il bi te lokalni 10godisnjak ubio zbog jednog dolara. USA, UK, razni emirati i slicne naftonosne zemlje. Ne volim zapadni stil zivota, sta tu ima da se vidi? Posebno kad ga iskombinujes za zabranama pijenja piva.
Link to comment

1. Kuvajt / Katar / UAE / Bahrein2. celokupni SAD sa izuzetkom Kalifornije3. Japan / Juzna Koreja / Tajvan / Makao4. Ceska / Slovacka / Poljska5. Zapadna Sahara / Maroko / Tunis / Alzir / Libija / Egipat

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...