Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

@noskichti si bio? to mora da potpuno ludilo, but not in a good way... ipak, voleo bih na par dana (cenim da je vise od toga, overkill).koliko je tesko uci u sk? pretpostavljam, a s'obzirom na bizarnost vladajuce klike, koja intrinzicno podrazumeva full-blown paranoju spram svega spoljnjeg, da formalnosti provere dela&licnosti potencijalnog turiste, uopste nisu naivne.
Ne, vrlo lako je dobiti vizu kada uplatis paket aranzman preko neke od nekoliko agencija sto je za obicne turiste jedina opcija. Cista formalnost, ispunis formular i platis taksu.Problema moze biti sa americkim i izraelskim pasosima, ali cak i oni mogu da dodju u odredjenim periodima, najcesce kada se odrzava Arirang (http://en.wikipedia....rirang_Festival) koji za strance kosta 150-ak dolara ekstra na cenu ture.Odbili bi te jedino da si novinar koji je objavio negativne tekstove o DPRK.Ili da si novinar koji planira da pravi reportazu na turistickoj vizi, tj. pretvara se da nije novinar. Edited by noskich
Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

Hong Kongica je vrlo kul jer nudi manje vise sve sto i ostale istocnoazijske metropole, a uz to ima i spektakularan polozaj i, jos vaznije, uopste nije sterilan grad. Jedan od najimpresivnijih skajlajna na svetu je ono sto se vidi na vecini razglednica, ali dole na dnu i te kako opstaje osecaj luckog grada. Neke moje fotke od tamo cak imaju taj blade runner touch.Makao je pak najtrash grad u kom sam ikada bio. Uprkos impresivnoj istoriji (prva, a ujedno i poslednja evropska kolonija u Aziji), osecaj tokom kratkog boravka tamo je bio nekako "sutomorast".

Link to comment
Ne, vrlo lako je dobiti vizu kada uplatis paket aranzman preko neke od nekoliko agencija sto je za obicne turiste jedina opcija. Cista formalnost, ispunis formular i platis taksu.
U, jbt! Odo da vidim najveću zastavu na svetu i poklonim se Vođi.Možda mi i odsviraju nešto nostalgično na uvce...http://www.youtube.com/watch?v=dJ8sXaB1YKg@KampokeiSad si mi sjebo doživljaj, a planirao sam baš da odem tamo malo da se kockam i skockam...
Link to comment
  • 2 weeks later...

sad bas citam o ovih sest spanskih devojaka koje su silovane pred ocima svojih mladica ili drugara sta vec u Akapulku. pet Meksikanaca prebilo i svezalo njih sedmoricu.upadanje u kuce turista je ko dobar dan u Meksiku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...