Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

ja sam mislio da mi se ne ide u Moldaviju a onda sam probao njihovo vino i skontao da i tamo ima sta da se vidi.svuda bih isao, samo da mi guzica vidi puta.

Link to comment
razočarala si me :(toliko ljudi gadljivo na USA?! koji su razlozi za to?
pa pored tolikog sveta mi se bas ne ide tamo da ih gledam onako debele,mislim da bih se ispovracala :yucky: i nesto ne padam na tu silnu propagandu,nemam pojma prosto mi se gadi valjda iz filmova i to pa mi ostala neka mentalna slika..,isla bih i tamo,rekla sam da bih svuda isla znaci nema mesta na koje ne bih samo mi je na dnu liste tj. poslednja zemlja za koju bih potrosila svoj novac...ali ako neko pre toga bude hteo da me vodi..a na ove severe bih naravno isla,priroda je prelepa i sav taj prazan prostor :wub: ali iskljucivo leti
Link to comment
ja sam mislio da mi se ne ide u Moldaviju a onda sam probao njihovo vino i skontao da i tamo ima sta da se vidi.
Dobrudža ima dobro vino, ne znam da li je slično moldavskim.
svuda bih isao, samo da mi guzica vidi puta.
Da, ali pitanje je koja bi destinacija bila na dnu liste. Lepo je napisati da bi svuda išao - naravno da bih i ja svuda išao. Problem je u tome što je triki pustiti mašti i razumu na volju jer te sačeka mrzovoljni komentar poput džoovog, da ga tvoji komentari teraju na povraćanje.
Link to comment

svuda bih isao i ne razumem stvarno da neko ne bi isao ...bilo gde.ja najmanje volim mesta gde ima puno turista - pariz, venecija, barselona, piramide i sl. , naravno ne zbog samih mesta vec zbog pljackaskih cena, uglavnom lose usluge u hotelima i restoranima i prevelikog broja turista, od kojih je vecina pod nekim neobjasnjivim stresom.

Link to comment
ja najmanje volim mesta gde ima puno turista
To je to. A išao bih svugde do momenta kad bih bio prinuđen da pratim kišobran turističkog vodiča. Tada bih pucao sebi u glavu.
Link to comment
To je to. A išao bih svugde do momenta kad bih bio prinuđen da pratim kišobran turističkog vodiča. Tada bih pucao sebi u glavu.
Misliš na mesta gde je gužva tolika da bi drugačije izgubio vodiča, ili genealno na turističke ture?
Link to comment

Pa da. Postoje mesta koja su prepuna turista ali i u njima postoje mesta gde turisti ne idu. Odeš vidiš to što je aktuelno ali nikako sa vodičem jer su grupe 4 puta sporije i skuplje - ušteđeno vreme treba provesti na mestima koja ti preporuče forumaši. :fantom:

Link to comment

afganistan i vojvodinu. u vojvodini sam bio nesto kratko, video sam zastrasujuce stvari.

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...