Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

Modovi, splitujte nam gde bi najviše voleli da odete, da ne mešamo babe i žabe tj Japane i Trifune Ivanove.
bre valjda mozes da spliitujes to u glavi, sad treba da se ponasamo ko roboti, pusti ljude da piskaraju.
Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

a i taj boulder, zajebano mesto za zivot.najjace mi je kad iz srpske vukojebine pitas sta mozes da radis u koloradu.pa ja sam nasao zanimljiv zivot i u pupku midwesta, epicentru bible belta - kanzas sitiju. bitno je samo ostaviti predrasude na surcinu.
Kod mene nisu predrasude, ja ni u srpskoj vukojebini ne znam šta bih sa sobom kad odem sama. Dok ima gradova i mesta gde bih čak i sama znala kako dobro da se zabavim. E sad, kapiram ja da si ti takva osoba koja svuda gde dođe napravi nešto zanimljivo, ali nismo svi takvi :D
Modovi, splitujte nam gde bi najviše voleli da odete, da ne mešamo babe i žabe tj Japane i Trifune Ivanove.
Potpuno se nameće da se diskutuje jedno uz drugo.
Link to comment

Ja sam proveo sedam bozicnih dana u Denveru i skroz me je iznenadio. prvo te na aerodromu doceka onaj djavolji konj i suncano i suvo vreme sto je za mene koji sam doleteo iz Pensilvanije bio totalni sok. Centar grada mi je bio dosta manje americki nego sto sam ocekivao a Rocky Mountains su bile spektakl sam za sebe. Naravno uroku od jednog dana je napadao sneg do kolena ali ni to nije smetalo jer bi onaj fini cisto beli sneg sto skripi kada ga gazis.

Link to comment
Ortak je pre par meseci isao poslom u Saudijsku Arabiju i nema lepih reci. Na aerodromu vec se poziva na smrt dilerima droge, a ako nosis knjige ume biti zajebano dok ne provere da slucajno nisu biblije posto su relativno skoro neki likovi svercovali (citaj nosili vise od jednog komada) pa ih uhvatili.glavna atrakcija su javna pogubljenja a kaze mu kolega koji radi tamo da lokalci cim skontaju ko je stranac guraju ga u prvi red da bi videli zgrozene face.
bio sam ja u saudijskoj arabiji, treba to videti svakako. drzava u kojoj je, izmedju ostalog, zabranjeno javno izvodjenje muzike!kamp nam je bio otprilike negde izmedju meke i medine, bilo je zabavno gledati kolege muslimanske veroispovesti (citaj turci iz nemacke) koji se raspravljaju prema kom od ta dva svetilsta treba da se okrenu prilikom molitve :thumbup: crveno more je naravno fenomenalno za kupanje i ronjenje, pustinja ima svojih drazi, cak je i kisa padala nekoliko minuta jednog tmurnog decembarskog dana.nakod obavljenog posla klijent nam je priredio pool party, bez alkoholnih pica, zemski, svinjskih sastojaka u ishrani i muzike. beat that!
Link to comment
u japan idem za 2 meseca.
Ocekujemo full report.

Inace, najbizarnije sto sam cuo od ljudi koji su bili u Japanu je da postoji automat sa koriscenim zenskim gacicama.

Link to comment
Ocekujemo full report.

Inace, najbizarnije sto sam cuo od ljudi koji su bili u Japanu je da postoji automat sa koriscenim zenskim gacicama.

meni je najbizarnije u japanu bilo kada sam kupovala kartu za voz, a ovaj sto prodaje mi izracunao koliki je kusur na.....drvenom abakusu! beat that!inace, pomalo sam bila razocarana japanom, sto nije robotizovan onako kako sam zamisljala :D
Link to comment

ne bih baš na mesta gde mogu da me strefe kojekakve čudne bolestia ni na ona gde bi mogla lahko biti ubivena (iz bilo kojih razloga)sve ostalo može :), samo što nešto ima više a nešto niže prioritete

Link to comment
ne bih baš na mesta gde mogu da me strefe kojekakve čudne bolestia ni na ona gde bi mogla lahko biti ubivena (iz bilo kojih razloga)sve ostalo može :), samo što nešto ima više a nešto niže prioritete
nekako najzreliji post na temu.
Link to comment
Ocekujemo full report.

Inace, najbizarnije sto sam cuo od ljudi koji su bili u Japanu je da postoji automat sa koriscenim zenskim gacicama.

sta rade s tim, udisu?
Link to comment

Kako ih nabavljaju za automate? Iz Centra za prikupljanje i distribuciju korišćenih a neopranih ženskih gaća?@ParsonsZaista sam impresionirana što na forumu postoji osoba koja je bila u SA. Čitala sam da imaju stroga pravila za ulazak u zemlju- nešto blaža za muškarce, a za žene neke neverovatne zahteve.

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...