Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Featured Replies

Karikiraš bespotrebno. Momku je posle svega što mu se desilo najpotrebnije da igra, prvo da povrati samopouzdanje, pa posle i da bi napredovao. Neće ga sigurno na leto otpustiti, verovatno ni trejdovati, ali je izvesno da će na prelazu u seniore 3 godine maltene pauzirati, u najboljem slučaju treću igrati bez nekog kontinuiteta. Čak i trejd o kome uini priča, koji bi se posle svega toga eventualno desio, ukoliko bi mu podrazumevao stabilnu ulogu, bio bi malo čudo. Pred njim je period dokazivanja, a minimalne su šanse da uopšte dobije prostor da se dokaže.

Drugo, OKC koja je gradila od nule i ova sada su nebo i zemlja. Pričao je Drobnjak o tome. Presti je GM u organizaciji 19 godina, uzeo je 1 titulu a tretira se kao goat. Naravno, genijalan posao je napravio, ali prilike su se promenile. Do pre par godina OKC je bila idealna prilika za mlade, sad je verovatno najgora.

  • Replies 31.5k
  • Views 2.4m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • theanswer
    theanswer

    Samo bih se upisao ovde sa mini rantom kako ljudi koji vode reprezentaciju, znači ne savez čak, nego trofejni selektor i njen najbolji igrač nemaju nikakav problem da promovišu kocku u bukvalno 24/7 r

Posted Images

  • 3 weeks later...
Sportklub
No image preview

(VIDEO) Alimpijević isključen, ponovo besneo na sudije!

Dušan Alimpijević ponovo je izgubio kontrolu zbog sudijskih odluka. Selektor Srbije isključen je sa utakmice Bešiktaš - Karšijaka usled novog izliva besa usmerenog ka arbitrima.

Kakav bolid

Nama ispalo odlično što nema takmičenja ove godine, taman da ovi mlađi momci još sazru, a Bogi i neki stariji se vrate u formu

dobro izgledaju hajlajci, racionalna, no-bullshit igra

to sam recimo jako cenio kod stoktona, iako sam najblaže rečeno, ne-gotivio jutu: nikada nije tu išao suvišan potez, da bi bio flashy ili da se nešto proba. proba se na treningu, na tekmi se radi ono što je najučinkovitije.

naravno, tanak protivnik, kojem su pričali da je finska ozbiljna ekipa ali svejedno.

Edited by uini

da, bas dobar opis, racionalno deluje

posebno kad se uzme polurevijalni karakter utakmice, gde je vecini igraca ideja da uzmu loptu iz auta, prevedu i zavrse napad

do kraja trece sam gledao bio je ponajbolji kod oklahome i sto se tice utiska i statistike, najvise poena uz samo jedan promasaj, valjda 6 asistencija i najbolji +/-

4cetvrtinu nisam gledao, vidim da se statistika nesto pokvarila

uspesno je preneo na najvisi nivo i nivo samopuzdanja i sam nacin igre

njega, apsolutno sam siguran samo povrede mogu zaustaviti da postane vrhunski igrac

a sa tim je nadam se zavrseno, ispunio je "kvotu" sto neko za ceo zivot ne dozivi kad je zdravlje u pitanju i sto je najvaznije deluje da nije ostavilo posledica na njegovu kosarku

Imao je Topić 8 izgubljenih, ali 🤫

Dečko se borio sa rakom do skoro, a i pre toga je bio povređen, jasno je da kondicija i nije baš na najvišem nivou, ali to se dovede u red preko leta i najmanji je problem.

Igrao je 38 minuta, ali od toga u prve tri četvrtine:

26 minuta

14 poena/8 asistencija/3 ukradene lopte

6/7 šut iz igre

2/2 za tri

4 izgubljene lopte, ali od toga 3 u prvih osam minuta i samo 1 u narednih 18 minuta.

Pad u četvrtoj četvrtini je logičan, 4 izgubljene, bez poena... popraviće on i to nema sumnje.

Bitno je da se jasno kao dan vidi da pripada tamo i to na minimum nekom solidnom nivou. Kakav crni povratak u Evropu.

To je najviši nivo košarke, daleko brži i kvalitetniji od evropskog i ljudi ni ne shvataju koliko je tamo teško igrati, a da ne izgledaš kao potpuni indijanac. Naročito na poziciji pleja sa loptom u rukama i zadatkom da kontrolišeš i organizuješ, ajde nekako se i lakše provučeš kao neki na primer 3&D igrač koji ćoškari, tu možda i ima neke šanse da malo smuljaš.

Bešiktaš je u finalu EC i trenutno na prvom mestu u domaćoj ligi.

Srpski igrači u NBA-u i broj poena koji su postigli (regularna sezona)

1. Jokić 18 009

2. Stojaković 13 647

3. Divac 13 398

4. Bogdanović 7344

5. Radmanović 5897

6. Krstić 4210

7. Bjelica 3412

8. Jarić 3193

9. Miličić 2813

10. Pavlović 2787

11. Marjanović 1835

12. Rebrača 1276

13. Jović 1272

14. Pokuševski 1253

15. Danilović 957

16. Vukčević 856

17. Micić 691

18. Teodosić 477

19. Raduljica 189

20. Gudurić 173

21. Tarlać 103

22. Smailagić 87

23. Savović 83

24. Rakočević 78

25. Paspalj 72

26. Ćurćić 58

27. Topić 52

28. Babić 37

29. Kuzmić 35

30. Nedović 26

31. Đorđević 25

32. Perović 10

33. Cvetković 10

34. Petrušev 3

35. Ilić 0

poku vise od predragsase

Edited by bradilko

Drobnjak se racuna kao CG?

Uje, radmanovic vise od belog, tose nisam nado.

23 minutes ago, 1n54jd3r said:

Drobnjak se racuna kao CG?

images.jpeg

Pokuševski za dve sezone EL 196 poena

Sad je jasno da je Šengun prilična prevara, bar u ovom trenutku, mlad je, videćemo, a da je jokić došao nespreman.

Da, i tako nespreman je tata, ali on je trebao sam da otrese i Tursku i Finsku i ćao zdravo. Sa tim da onda ne bi ni igrali protiv Finske.

Ispalo je kao da su on i Šengun isti nivo pa su vodili kao neke bitke gde je čak i Šengun pobedio.

Nije samo kilaža, vidi se i po faci, boja lica, oblik... jedno je sportista spreman da daj svoj maksimum, drugo je neko ko je došao da počasti svojim pristustvom i odradi posao preko kurca.

Sve zamaskirano time što on i takav može da da šabanima na Evropskom po 30 poena.

Da je neko drugi došao u ovakvom stanju...

Ovo je samo nekoliko meseci kasnije.

110810_tan2026-04-1901512250-4_f.jpg

nikola-jokic-1f085e21-91e0-6eec-8ad1-b75f6f079f47.jpg

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.