March 17Mar 17 Karikiraš bespotrebno. Momku je posle svega što mu se desilo najpotrebnije da igra, prvo da povrati samopouzdanje, pa posle i da bi napredovao. Neće ga sigurno na leto otpustiti, verovatno ni trejdovati, ali je izvesno da će na prelazu u seniore 3 godine maltene pauzirati, u najboljem slučaju treću igrati bez nekog kontinuiteta. Čak i trejd o kome uini priča, koji bi se posle svega toga eventualno desio, ukoliko bi mu podrazumevao stabilnu ulogu, bio bi malo čudo. Pred njim je period dokazivanja, a minimalne su šanse da uopšte dobije prostor da se dokaže.Drugo, OKC koja je gradila od nule i ova sada su nebo i zemlja. Pričao je Drobnjak o tome. Presti je GM u organizaciji 19 godina, uzeo je 1 titulu a tretira se kao goat. Naravno, genijalan posao je napravio, ali prilike su se promenile. Do pre par godina OKC je bila idealna prilika za mlade, sad je verovatno najgora.
April 7Apr 7 Sportklub(VIDEO) Alimpijević isključen, ponovo besneo na sudije!Dušan Alimpijević ponovo je izgubio kontrolu zbog sudijskih odluka. Selektor Srbije isključen je sa utakmice Bešiktaš - Karšijaka usled novog izliva besa usmerenog ka arbitrima.Kakav bolid
April 11Apr 11 Nama ispalo odlično što nema takmičenja ove godine, taman da ovi mlađi momci još sazru, a Bogi i neki stariji se vrate u formu
April 11Apr 11 dobro izgledaju hajlajci, racionalna, no-bullshit igrato sam recimo jako cenio kod stoktona, iako sam najblaže rečeno, ne-gotivio jutu: nikada nije tu išao suvišan potez, da bi bio flashy ili da se nešto proba. proba se na treningu, na tekmi se radi ono što je najučinkovitije.naravno, tanak protivnik, kojem su pričali da je finska ozbiljna ekipa ali svejedno. Edited April 11Apr 11 by uini
April 11Apr 11 da, bas dobar opis, racionalno delujeposebno kad se uzme polurevijalni karakter utakmice, gde je vecini igraca ideja da uzmu loptu iz auta, prevedu i zavrse napaddo kraja trece sam gledao bio je ponajbolji kod oklahome i sto se tice utiska i statistike, najvise poena uz samo jedan promasaj, valjda 6 asistencija i najbolji +/-4cetvrtinu nisam gledao, vidim da se statistika nesto pokvarilauspesno je preneo na najvisi nivo i nivo samopuzdanja i sam nacin igrenjega, apsolutno sam siguran samo povrede mogu zaustaviti da postane vrhunski igraca sa tim je nadam se zavrseno, ispunio je "kvotu" sto neko za ceo zivot ne dozivi kad je zdravlje u pitanju i sto je najvaznije deluje da nije ostavilo posledica na njegovu kosarku
April 11Apr 11 Imao je Topić 8 izgubljenih, ali 🤫Dečko se borio sa rakom do skoro, a i pre toga je bio povređen, jasno je da kondicija i nije baš na najvišem nivou, ali to se dovede u red preko leta i najmanji je problem.Igrao je 38 minuta, ali od toga u prve tri četvrtine:26 minuta14 poena/8 asistencija/3 ukradene lopte6/7 šut iz igre2/2 za tri4 izgubljene lopte, ali od toga 3 u prvih osam minuta i samo 1 u narednih 18 minuta.Pad u četvrtoj četvrtini je logičan, 4 izgubljene, bez poena... popraviće on i to nema sumnje.Bitno je da se jasno kao dan vidi da pripada tamo i to na minimum nekom solidnom nivou. Kakav crni povratak u Evropu.To je najviši nivo košarke, daleko brži i kvalitetniji od evropskog i ljudi ni ne shvataju koliko je tamo teško igrati, a da ne izgledaš kao potpuni indijanac. Naročito na poziciji pleja sa loptom u rukama i zadatkom da kontrolišeš i organizuješ, ajde nekako se i lakše provučeš kao neki na primer 3&D igrač koji ćoškari, tu možda i ima neke šanse da malo smuljaš.
April 13Apr 13 Srpski igrači u NBA-u i broj poena koji su postigli (regularna sezona)1. Jokić 18 0092. Stojaković 13 6473. Divac 13 3984. Bogdanović 73445. Radmanović 58976. Krstić 42107. Bjelica 34128. Jarić 31939. Miličić 281310. Pavlović 278711. Marjanović 183512. Rebrača 127613. Jović 127214. Pokuševski 125315. Danilović 95716. Vukčević 85617. Micić 69118. Teodosić 47719. Raduljica 18920. Gudurić 17321. Tarlać 10322. Smailagić 8723. Savović 8324. Rakočević 7825. Paspalj 7226. Ćurćić 5827. Topić 5228. Babić 3729. Kuzmić 3530. Nedović 2631. Đorđević 2532. Perović 1033. Cvetković 1034. Petrušev 335. Ilić 0
April 19Apr 19 Sad je jasno da je Šengun prilična prevara, bar u ovom trenutku, mlad je, videćemo, a da je jokić došao nespreman.Da, i tako nespreman je tata, ali on je trebao sam da otrese i Tursku i Finsku i ćao zdravo. Sa tim da onda ne bi ni igrali protiv Finske.Ispalo je kao da su on i Šengun isti nivo pa su vodili kao neke bitke gde je čak i Šengun pobedio.Nije samo kilaža, vidi se i po faci, boja lica, oblik... jedno je sportista spreman da daj svoj maksimum, drugo je neko ko je došao da počasti svojim pristustvom i odradi posao preko kurca.Sve zamaskirano time što on i takav može da da šabanima na Evropskom po 30 poena.Da je neko drugi došao u ovakvom stanju...Ovo je samo nekoliko meseci kasnije.
Create an account or sign in to comment