February 27Feb 27 2 hours ago, steins said:Koloke ruke ima MarkovicNjemu je raspon ruku prosecan za igraca visine 211 cm, merili ga tamo na Nike Hoop samitu, 213cm. Edited February 27Feb 27 by Micko8
February 27Feb 27 1 minute ago, Valk said:Već jeste. Ne znam da li može da nabaci nešto kilaže ili prosto ima takav lean frame da se ne lepe baš kilogrami i mišići na njega, ali sa malo više mase bi u reketu bio brutalna sila.Turci nas na kraju dobiše sa sve 6/30 trojki, otprilike ono što je Tarik dao to je to.Jbg, u Istanbulu ćemo samo moći da sanjamo večerašnje suđenje.Dobar je vec sada ali ce biti The Igrac, pitanje je samo da li u NBA ili nekom velikom evropskom klubu. Na stranu kosarkaski kvalitet, svidja mi se sto ima majndset velikog igraca, ne plasi se nicega i ima veoma dobar pristup kosarci. Slusao sam ga pre i posle finala u Kupu i dopalo mi se ono sto sam cuo, mirise na pravog igraca.Zavrsnica utakmice me je podsetila zasto ne podnosim Davidovca. Mislim da je Alimpijevic pogresio sto mu poslednja dva minuta nije odigrao Mitrovic koji se borio kao lav, ne bi nam Osmani uzeo loptu posle promasenog bacanja na +1 za nas na 45 sekundi do kraja jer debil nije zagradio. Iz te osvojene lopte nam je Biberovic sprzio trojku iz coska. Da i ne pominjem da je posle toga Deda iznenada resio da se ukljuci u utakmicu i opali trojku koja je polomila obruc.
February 27Feb 27 16 minutes ago, harper lee said:Dobriceve trojke su nas drzale u utakmici do kraja, veceras je Kalinic bio mnogo veci problem. Bogoljub Markovic ce biti sjajan igrac.Dok neki Letonac, Litvanac, Poljak, ex-Yu debil ili tako neki kurac koje nam stalno salju u Beograd da sude ne popije po picki u Beogradu tako da im gace budu usrane onog trenutka kad sledeci put slete na Surcin mi necemo imati ni pristojno sudjenje, kamoli ujednaceno.Dobise nas Uzbekistanac, Bosanac i Albanac. Cuvena turska skola kosarke.Ma spomenuo ga zbog zadnjeg pokušaja za tri kada nije dobacio do koša. Za Kalinu si u pravu. Baš je bio u kontra ritmu...
February 27Feb 27 6 minutes ago, Hele said:Bravo za fajt. Ovo je tekma za prvo mesto za koje mi vrište jaja. Daj ono poslednje mesto koje vodi na SP makar došli do njega pobedom nad Andorom od pola koša, ja zadovoljan.FIBA da crkne, valja uvek ponoviti.rezultati se prenose na prvenstvo idu 3 iz sledece grupe gde ce nam pored turske protivnici biti litvanija i italijatako da nema nikakve andore, niti je ovo nevazna utakmica, niti utakmica za prvo mesto
February 27Feb 27 Just now, kralj said:Meni je Novak u petorci (a i blizu hale) na kraju bio totalni wtf.Dobar je bio Novak na kraju, trebala nam je njegova brzina i isporucio je. Ne samo da je dao jedan od nasih poslednjih koseva kad nam je propao primarni napad utrcavsi u reket vec smo u svakom napadu imali prilicno otvorene pozicije za sut.
February 27Feb 27 39 minutes ago, assignment said:Ma spomenuo ga zbog zadnjeg pokušaja za tri kada nije dobacio do košaTo je bila pretposlednja, poslednju je ubacio.Ali ta Biberovićeva koju je ubacio iz kornera, s jedne noge, što je imala visoki luk i upala ko s plafona u koš, pa evo ne znam... To ulazi 1/400 pokušaja. I normalno, uđe nama.
February 27Feb 27 bas ima dobru mehaniku suta biberovic, svaku koju potegne, imam utisak da ulazial to smo znalimene je malko i iznenadio sastav turske u smislu jacine. dobro je da smo se izborili za priliku da dobijemo, znacice ovo za dalje samopouzdanje mladjima
February 27Feb 27 Ma da bre, gledam u finišu u kadru Džedaj i Momirov. Reko' jebote šta mi još tražimo u ovoj utakmici
February 27Feb 27 svaka cast nasima na borbi, malo slabiji skok i neke trojke su odlucile na kraju. Dobili smo Bogoljuba Markovica.Poraz je problem jedino zbog toga sto na svetsko idu samo prve 3 iz novoformirane grupe gde se spajamo sa Italijanima (koji nam ne leze) i Litvancima koji su uvek opasni.
February 27Feb 27 "Uzaludna priča. Znam situaciju, jer sam u kontaktu s ljudima iz Turske, Tarik Biberović je dobio medikal riport od kluba da ne može da igre, da ima problem s ramenom. Njemu je federacija rekla da dođe da oni vide, on je rekao da hoće da igra posle prvog treninga. Osman igrao sinoć, imao je utakmicu, večeras je igrao 30 minuta. Nama jedna kklub pošalje izveštaj za igrača i mi dalje ne može ništa. Nema komunikacije. Srbija ima tim, gubilo se, gubiće se opet, gubilo se od manjih rivala. Mi smo igrali dobru utakmicu, ovo je ozbiljan protivnik, fale im dva igrača iz NBA. Bili su na korak od zlata, Bogoljub je iskočio, Lakić doneo energiju, ali poštujem svakog igrača. Šteta što nam je izmakla pobeda, imali smo je u preokretu", dodao je selektor Srbije.Nuff said
February 27Feb 27 Dobro smo se šibali i bili do kraja u utakmici sa objektivno prilično jačim protivnikom. Njima je ovde igralo pola ekipe sa EP, nama praktično niko sem Dobrića. Bi berović nas ugasio onom trojkom iz ćoška kad smo bili vreli...
February 27Feb 27 Omašismo dve otvorene trice na -2. Jbga, dobro drugo poluvreme očajno prvo. Meni se mnogo dopada Lakić, nešto me podseća na Kalinića, a što ne znam - ima valjda taj neki hustle. Mogao je vala da uzme i neki ozbiljan šut.
February 27Feb 27 28 minutes ago, Djolle said:Njima je ovde igralo pola ekipe sa EPPa osim Larkina i Šoguna™ ne znam ko im je još falio sa EP? Mislim od bitnih.
Create an account or sign in to comment