January 7Jan 7 10 hours ago, ultra plasticni said:ti mora da si neki korto maltezeInsinuiraš da je sledeći Sibir?On 5. 1. 2026. at 16:49, makaronee said:Skroz nau iting beše buharski plov, sofi-osh dok je na slikici samarkandski, od pre neki dan. Goveđina, žuta mrkva samarkandska, riža devzira, barbaris, prepeličje jaje, ljuta crvena polusuva.Je l ovo žuto paprika?16 hours ago, makaronee said:KoranpaleiobratnobraleСамаркандски лагман.Kako bi ovo opisao, kao neku vrstu paprikaša kod nas?I koje se meso koristi, jagnjeće?
January 7Jan 7 @Ras Meso je goveđina, a žuto je samarkandska mrkva, znatno slađa od šargarepe.Lokalni lagman je konzistencije čirkepaprikaša, aromatizovan mlevenim semenom korijandera i zirom, bez belaluka.@ultra plasticni Sledeće je Точикистон.
January 8Jan 8 Juneća supa s junećim peljmenima.I malo dehidriranog povrća jer mi se nije izlazilo napolje. I malo testenine. Edited January 8Jan 8 by JakeBlues
January 8Jan 8 Kurutob iz drevnog Pandžakita, Точикистон.Lepinja фатир od lisnatog testa ispečeno u лерни, preliveno kiselim mlekom (чакка, катык или rastopljeni kurut*), začinjeno vrelim uljem (pamučnim ili maslacem), zeleniš, dinstana goveđina, ukiśeljena mrkva, zelena ljutina.Jede se kašikom iz drvene posude.Vrlo nežno i elegantno jelo za sve slučajeve gladi.________*Loptice iz usoljenog suvog mleka. Dirljiva je priča kada su u ženskom logoru а.л.ж.и.р. (Акмолинский лагерь жён изменников Родины) meštani gađali logorašice belim kamenčićima. Ispostavilo se da su to mlečne loptice kurta (kuruta).
January 8Jan 8 Zapamtite dobro, osnove zdrave ishrane su danas zeleno, sutra crveno, prekosutra, je li, žuto!A njemu guska!Ovaj put nije guska već biftek
January 8Jan 8 44 minutes ago, arheolog1981 said:Zapamtite dobro, osnove zdrave ishrane su danas zeleno, sutra crveno, prekosutra, je li, žuto!A njemu guska!Ovaj put nije guska već biftek Mirise
January 8Jan 8 1 hour ago, arheolog1981 said:Zapamtite dobro, osnove zdrave ishrane su danas zeleno, sutra crveno, prekosutra, je li, žuto!A njemu guska!Ovaj put nije guska već biftek
January 9Jan 9 Evo da prikočite malo sa holesterolom:Baget ubacite u mikrotalasnu, kad izvadite namažite klasičan avokado namaz, preko njega dimljeni losos iz konzerve, pa turšija i na vrhu ljubičasti luk.
January 10Jan 10 izvadio neki juneci rep, tri osrednja komada, iz zamrzivaca da mi ne pravi guzvu i rekoh danas kuvam. ubacio komade repa, korenasto povrce, luk, celer i lovor u ekspres lonac, nalio vode i skuvao. procedio, skinuo meso s kostiju i ostavio sa strane u posebnu ciniju. zatim proprzio na malo putra cluk, dodao par cenjeva bluka, grancicu timijana (majcine dusice) i krupnije seckane pecurke. u to rkno solju pirinca i malo proprzio da se pirinac oblozi sa svih strana. natrunio tucane ljute, promesao i dodavao lagano onu supu kutlacu po kutlacu kao kad pravim rizoto. dodao u nekom trenutku tucanu ljutu i nastavio s mesanjem i dolivanjem supe. negde oko dve trecine kuvanja dodao meso i nastavio lagano da krchkam dok nije bilo gotovo. ostalo jos fino supe sa strane. vratio povrce i zakuvao s domacim rezancima. pojeo tanjir supe i tanjir tog pirinca, narendao parmezan preko kad sam sipao, bilo sjajno. uz to zelenu salatu i casu crnog vina. sad hukcem i brekcem ispred tevea.
January 10Jan 10 Na žalost, retko nalazim na juneće repove,ali omiljeni recept:Juneći repovi, začinjeni po želji, stavljeni u rernu na tiho tiho - 120 - 150 celzijusa, pod foliju. Posle par sati, ubaciti korenasto povrće (šargarepa, peršun, paškanat, celer, štagod vam padne na pamet).Još oko sat, satipo, zavisi od rerne, izvaditi sve, meso odvojiti od kosti, povrće izgnječiiti viljuškom, izmešati, dodati pavlaku, začine po želji, staviti u vatrostalnu posudu, naredati nekog sira i malo zapeći.Jelo je dumreš.Najveći je problem naći juneće repove.
January 10Jan 10 1 hour ago, Emma said:Na žalost, retko nalazim na juneće repove,ali omiljeni recept:Juneći repovi, začinjeni po želji, stavljeni u rernu na tiho tiho - 120 - 150 celzijusa, pod foliju.Posle par sati, ubaciti korenasto povrće (šargarepa, peršun, paškanat, celer, štagod vam padne na pamet).Još oko sat, satipo, zavisi od rerne, izvaditi sve, meso odvojiti od kosti, povrće izgnječiiti viljuškom, izmešati, dodati pavlaku, začine po želji, staviti u vatrostalnu posudu, naredati nekog sira i malo zapeći.Jelo je dumreš.Najveći je problem naći juneće repove.zvuci odlicno. probace se. ja najvise repove koristim u gulasu. naravno stavim meso al dodam par komada repova. pa kuvam dok meso ne spadne s repova. tad znam da je gotovo.
Create an account or sign in to comment