Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Koliko srece ima Eibar, dva odlicna suta je skinuo covek Ronaldu.:dry:

Uci ce valjda barem treci nekako (ako vec ne mogu nekih 5+ ili 6+).

Link to comment

Jel znate onaj osecaj kad navijate da ne udje par koji imate na tiketu? [emoji16]

 

Budala odigrao na poluvremenu France1 sistem 3/4 sa 4x i ne stavim sitno na 4/4... sad navijam da Renne ne da gol i izjednaci...

 

Ali neko drugi mora da da gol... jos 15m.

 

 

U kurac [emoji23]

Link to comment

Jos oko 5 minuta, znao sam da ce Nant da zabije i njih nisam stavio, a izgleda da sam trebao [emoji33] na 5/4 bila bi fina parica. Ajde jedan gol!

Link to comment

Kladim se pa mozda jednom godisnje, dosao kuci i vidim Hajduk gubi od Istre.

Log in na 365 odigram keca na prelaz i 4+ do kraja tekme bilo 30 min.

Jebeni golman mi donese mizerne parice ali i satisfakciju. :D

 

Sad mi porasli apetiti, o kocko uzasna li si. 

Link to comment

Znaci stvarno sam budala, jos gledam sinoc zasto su mi pozeleneli tiket i ne kontam... Sistematska budala. Znaci prosla su mi sva 4 x u sistemu 3/4 (uplaceno 4x.50¢) i ja mislio da gubim jer nisam stavio nista na 4/4... (znam, trebao sam ali nisam sav svoj ovih dana kad radim u 3/3 smeni [emoji854])

Sad vidim uplatilo mi na konto ali sad mi je jos manje jasno sta sam pogodio... neko ima sistematska iskustva?6b5c61f2171d588c0a6dda770aae7228.jpg

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/2, Bayern je dosao 5+ i 6+. Ne mogu pronaci 3 meca za 3+, ma koliko verovatna bila. Bayern lagano; Real jedva; Benfica se mucila protiv mnogo slabijeg rivala, samo 2-0. NHL manje-vise rutinski, mada se cinilo da Pingvini nece moci do gola. Ponekad se cini da je kombo nemoguce sastaviti ili da igram fudbal samo na 2+, makar i na kvote ispod 1.10; tu je verovatnoca pada ipak manja (u petak je i tako nesto palo). Ok dan, mada sam se izglupirao na jednom duzem tiketu (igram obicno 2P2+ ili 2P1+ tiket, no juce izmudrovah P1+ i 2P1+ kombinaciju i padoh; naravno da su svih dvadesetak parova otisli u 2P1+).

Tja, pomalo me je smorilo ovo juce, pa nisam odigrao jace ni danas.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Heerenveen 3+

Feyenoord-AZ Alkmaar 3+

 

Guabira-Sport Boys 2+

The Strongest-Aurora 2+

New York City-LA Galaxy 2+

 

Kvote, 2.17, 1.60.

Ovih dana je skoro nemoguce povezati dva 3+ meca, no valjda Holandjani mogu ispostovati; Ajax tradicionalno zatrpava danasnjeg rivala, dok drugi par redovno donosi pregrst golova. Bolivijci opreznije, kao i MLS derbi.

 

Prateci tiket, Fiorentina 2P1+, Rangers 2P1+, Fenerbahce 2P1+, Club Brugge 2P1+, Arsenal 2P1+, Lazio 2P1+, Ajax 2P1+, Sampdoria 2P1+, Juventus 2P1+, Partizan 2P1+, Midtjylland 2P1+, Basel 2P1+, Young Boys 2P1+, Salzburg 2P1+, Feyenoord 2P1+, Tottenham 2P1+, Galatasaray 2P1+. Kvota 16.72.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Dallas 5+

 

Kvota 1.35.

5+ trend, Pittsburgh 9/10, Dallas 3/10. Ovo bi na papiru trebala biti kanonada, mada su Starsi zatajili ofanzivno, u poslednje vreme (cemu fenomenalan napad, ako ces igrati ove smaracke 2-0/2-1 utakmice).

 

 

NBA

 

New York-Toronto w2

Dallas-Houston w2

 

Kvota 1.46.

Nastavljam sa igrom protiv timova sa zacelja.

 

MLB predsezona, Toronto 1, Chicago Cubs 2, San Francisco 1. Kvota 5.19.

Link to comment

Natrpah Ajaxa dom prvo golovi. 2+ i 3+.

 

Prvo kvote u Maxbetu bile odlicne 3 i 8.5, dosta vise nego kod ostalih. Ja odem da igram, kad kvte 3.15 i 9. Onda sam morao i jace nego sto sam planirao, pa ispade ovo na dosta jako za ove kvote.

 

Dodao i 4+ po 26.

 

Jeste Ajax u slaboj rezltatskoj formi poslednji par utakmica al bas zato mislim da ce da se vade pred svojom publikom (prethodni mec u Amsterdamu 0:0 sa Hagom) i hvataju poslednju nadu u borbi za titulu. A sto kaze Miljenko, tradiocanlno im serviraju goleadu. Pa zasto ne bi tako i danas. A kvote po meni neverovatno visoke.

Edited by Timmy
Link to comment

Koliko desavanja u prvih 8 minuta na Ajaxu. 4 kornera, 3 sanse, stativa, nedosudjen penal, sviran ofsajd koji nije bio... valjda ce poceti i da daju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...