Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0b58f1a3dccd98e94305ebe96c244449.jpg


Odavno nisam vezao 2 dobitna dana. Uspesno sam izbegao Ajax (3:2 izgubio od Vitesea) i OM (gubi od 11min sa 1:0).

Valensiji svaka cast, ispostovali™ su me svaki put kad sam ih napisao.

 

Rene, prodje li i ti?

Edited by John Coltrane
Link to comment

mene sjebali

u smislu da prateci njih nisam nista odigrao, a obelezio u listi 5 utakmica, sve kosarka kvote 1,85 ili vece i sve doslo :S

 

nocas davis vise

lac-bru vise

dal-njuo 2

 

 

u nekom sistemu bogdana vise, sac-nju vise, sarlot h2

Link to comment

Meni je cela nedelja (osim petka), nikakva. Danas je dobro dosao hokej, fudbal nista i tako na smenu.

Bolivar bih sigurno pao, a vreme je da skroz izbacim A. Madrid, makar i protiv Barse kada igraju; slično vazi i za Chelsea.

Link to comment

Fudbal 0/3, hokej 2/3, NBA 1/1. Fudbal izuzetno kilavo; cak 4 promasaja, na 3 tiketa. Hokej je opravdao poverenje, malo je falilo da prodju sva 3 tiketa. Ne odigrah NHL zbog teskih parova, naravno da su svi mecevi otisli u 5+ (7 komada). Izgleda da ce NBA biti zahvalan zbog ove borbe za draft pozicije. Vecina autsajdera i kada vodi, pred kraj meca, nadje nacin da bude porazena. Tja, jos jedan tiket iz jace grupe i ne bih se bunio.

Bezveze nedelja, no nadam se da ce sve biti bolje, kada krene i MLB.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Silkeborg-Midtjylland 2+

Celta-Las Palmas 2+

Club Guarani-Independiente 3+

 

Kvota 2.01.

Jedan oprezan tiket danas; izbacih moje kilavce sa tiketa, posto 0-1 smaranja, nisu retka kod Murinja.

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

AK Bars-Amur w1

SKA St. Petersburg-Cherepovets w1

CSKA Moscow-Spartak Moscow w1

Storhamar-Lorenskog 5+

 

Pittsburgh-Calgary 5+

 

Vancouver-NY Islanders 5+

 

Buffalo-Toronto 5+

Dallas-Ottawa 5+

 

Kvote, 1.87, 1.29, 1.30, 1.85.

5+ trend, Pittsburgh 8/10, Calgary 7/10, Vancouver 8/10, NY Islanders 5/10, Buffalo 7/10, Toronto 8/10, Dallas 5/10, Ottawa 7/10.

Nastavlja se KHL playoff, gde imamo par serija, koje bi trebale biti lako resene, a isto vazi i za Storhamar. Prilicno izgledni NHL parovi za golove, mada me malcice plase jucerasnji rezultati (7/7 5+ bilans).

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Miami-Phoenix w1

Chicago-Boston w2

Utah-Orlando w1

 

Kvota 1.80.

Igracu redovno, protiv ekipa koje se ne bore za playoff, cini se da ce tu prolaznost biti dobra.

Jaca grupa.

 

MLB predsezona, Washington 2, Atlanta 1, Houston 1, Detroit 2, San Francisco 2, Chicago Cubs 2. Kvota 50.64.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 3/4, NBA 1/1, a prosao je i kombo tiket. Na fudbalu ponovo nije dosao najverovatniji par za golove; nije nigde bilo neke goleade, pa i nema razloga za nerviranje. Hokej veoma dobro. KHL + Norvezani taman kako treba; Pittsburgh lagano, kao i Islandersi, dok je Dallas oborio dabl. NBA fino, doslo je ono sto treba. Dobro uklopljen kombo tiket.

Ista uplata i danas.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Porto 3+

 

PSG-Real Madrid 3+

 

San Jose-El Nacional 2+

Caracas-Everton 2+

Colon-Zamora 2+

 

Kvote, 1.68, 1.33, 2.33.

Revans mecevi CL, neizbezno za odigrati. Tu je i par utakmica Copa Sudamericana; sve tri deluju izgledno, barem za 2+.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

Hokej

 

Tampa-Florida 5+

 

Minnesota-Carolina 5+

Chicago-Colorado 5+

 

Kosice-Ban. Bystrica 5+

Detva-Nitra 5+

 

Kvote, 1.33, 2.10, 1.83.

5+ trend, Tampa 9/10, Florida 8/10, Minnesota 8/10, Carolina 6/10, Chicago 7/10, Colorado 7/10, Kosice 3/10, Ban. Bystrica 7/10, Detva 6/10, Nitra 7/10. Derbi Floride retko zakaze sa golovima. Dablovi su relativno upitni, osim para Detva-Nitra, koji bi trebao proci rutinski.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Toronto-Atlanta w1

Dallas-Denver w2

Portland-New York w1

 

Oklahoma-Houston >217.5

Golden State-Brooklyn P>111.5

 

Kvote, 1.90, 2.96.

Cini se da ce jurnjava za draft pozicijama, biti izuzetno korisna, posto ce timovi van borbe za doigravanje, dobijati samo kada moraju (medjusobni dueli).

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

MLB predsezona, NY Yankees 2, Toronto 1, Milwaukee 2, Cleveland 2, Kansas 1. Kvota 20.57. 

Neka prodje jedan od ovih tiketa, do starta regularnog dela i ja cu biti zadovoljan.

 

Link to comment

Za ljubitelje prekida serija i ljubitelje nastavljanja serija, ista utakmica :D: Tampa Bay - Florida.

Tampa 5 utakmica zaredom nereseno, kod kuce 15 9 6 (3 neresene u nizu, pre toga poraz od Devilsa 3:4 i pobeda protiv Detroita 4:1). Florida na strani 12 4 16 (u poslednjih 5 na strani 2 0 3, dva poraza zaredom, Toronto 0:1 i pogiblelj u Winnipegu 2:7).

U medjusobnim susretima ove sezone 4:2 za Floridu (dakle, bez neresene), cetriri puta kec, dva puta dvojka (po jednom dobili na strani, Florida 3 kod kuce, Tampa jednu, sve utakmice 6+,,  polsednje 4 sve 7+ (eto jos jedne serije)).

Hoce li Tampa prekinuti seriju neresenih ili ce pasti prva neresena u medjusobnim susretima, pitanje je sad! :D

Kao i obicno, ni troznak ne bi pomogao, al valja probati nesto. :D 

Edited by Nesh
Link to comment

Meni je tek fiks na fudbalu nekoristan; cak i sa vinerima tesko prolazi.

Nikada nisam kapirao, kada nema golova, na nebitnoj utakmici. Tada valjda moze da se odigra opusteno, uz 5-6 konada, a ne ovo smaranje bez golova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...