Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/2, NHL 1/2. Serija 0-1 utakmica juce; nije bilo trika da prodje nesto. NHL korektno. Dallas ponovo bez primljenig gola, no 5+ dabl prodje bez problema. Metiljav dan, no sa ovakvim ulozima i ne nerviram se previse.

Isti nivo uplate i danas.

 

 

Fudbal

 

PSG-Marseille 3+

 

Guabira-Jorge Wilstermann 2+

Delfin-Bolivar 2+

 

Dallas-Tauro 2+

Guadajara-Cibao 3+

 

Kvote, 1.43, 1.60, 1.40.

PSG i Marseille imaju drugi mec u par dana, pa i bez Neymara ocekujem golove. Tu su i dve CL, koje su uvek wild card.

 

Prateci tiket, Sturm 3+, Odense 2+, AZ Alkmaar 2+, Valencia 2+, Tottenham 2+, Celtic 2+. Kvota 2.70.

 

 

NHL

 

Tampa-Buffalo 5+

 

Kvota 1.36.

5+ trend, Tampa 10/10, Buffalo 8/10.

Link to comment

Fudbal 3/3, NHL 0/1, Na fudbalu se na kraju sve lepo uklopilo, no NHL je zatajio skroz (pao je i jedan prateci tiket, sa 7 kvotom, na Islandersima). Kombo je nekada skoro nemoguce pogoditi, da jurim neku veliku kvotu, pa bih i razumeo.

Minimalna uplata i danas.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Man City 3+

Las Palmas-Barcelona 3+

 

Midtjylland-Brondby 3+

 

Deportivo Lara-Independiente w2

Alianza-Boca Juniors w2

New York RB-Olimpia 2+

Seattle-Santa Tecla 2+

 

Kvote, 2.00, 1.62, 1.89.

Solidan broj zanimljiv meceva i danas. Man City, Barcelona; Danci igraju derbi mec; a tu su i mecevi iz JA i SA.

 

 

NHL

 

Dallas-Tampa 5+

 

Kvota 1.35.

5+ trend, Dallas 5/10, Tampa 9/10.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5+, Pittsburgh 5+, Minnesota w2, Los Angeles w1, Avangard 4+, Magnitogorsk w1, Salavat 4+, St. Petersburg 5+. Kvota 15.79.

Link to comment

Lepa kvota; ja takvu uhvatim jednom godisnje.:blush:

Imam ovamo jednog penzosa, sto igra sisteme, sa tacnim rezultatom 0-0.:D

Kod mene isto ne postoji X; 1 ili 2, odnosno dvoznak.

Link to comment

Fudbal 0/3, NHL 1/1, proknjizise jedan prateci od prekjuce. Fudbal ocajno. Danci lepo krenuse, no ostade 0-1. City prolazi, ali se Barsa zestoko obrukala, odigravsi 1-1. JA i SA, tja, trazio sam djavola sa fiksom, ne mozes ga uhvatiti ni sa vinerima (ne kapiram da tim iz Argentine, moze izgubiti od nekoga iz Venecuele). Hokej lagano. tu sam mogao proci bolje, posto je NHL kompletno otisao u 5+ (8 utakmica).

Skroz nepredvidljivi rezultati, pa jos malo skinuh uplatu.

 

 

Fudbal

 

Monaco-Bordeaux 3+

 

Volendam-Eindhoven 3+

Almere City-Ajax II 3+

 

Kvote, 1.82, 1.74.

Bice ovaj vikend tezak za igru, zbog glupavog vremena, u vecem delu Evrope. Vidim da kvote za golove na Monaco-Bordeaux rastu; najavljena je kisa, a ne neka vejavica. Holandjani klasika.

 

 

NHL

 

Colorado-Minnesota 5+

Las Vegas-Ottawa 5+

 

Kvota 1.79.

5+ trend, Colorado 6/10, Minnesota 7/10, Las Vegas 8/10, Ottawa 8/10.

 

Miks tiket, Oss 2+, Monchengladbach 2+, Middlesbrough w1, Porto w1, Golden State H2(-9.5), Salzburg 5+, Mannheim 5+, NY Islanders 5+, Winnipeg 5+. Kvote 14.71.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1, prodje i kombo tiket. Fudbal je prosao talicno; Ajax II prolazi iz penala, u 92. minutu, pri cemu je prvi gol pao tek u 70. minutu; Monaco i Volendam rutinski. NHL nije doneo nerviranje, prolazi pre kraja druge trecine. Konacno jedan kombo tiket, ocekivano kada sam skroz skresao uplatu.

Danas za nijansu jaci ulozi, u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Kortrijk 3+

 

Liverpool-Newcastle 2+

Excelsior-AZ Alkmaar 2+

PSV-Utrecht 2+

Benfica-Maritimo 2+

 

Leicester-Bornemouth 2+

Wolfsburg-Leverkusen 2+

Sport Boys-The Strongest 2+

Colo Colo-Huachipato 2+

 

Kvote, 1.46, 1.63, 2.16.

Club Brugge je jedan od najpouzdanijih timova za golove, pa ih ispratih i danas. Nekim timovima slede mecevi CL, odnosno igrali su u Libertadoresu, tokom nedelje, pa sam bio oprezniji. AZ cesto igra sa tacno dva gola; PSV ima cudno visoku kvotu za golove, za danasnji mec.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Leicester w1, Southampton w1, Tottenham P/K1, Liverpool P/K1, Napoli w1, Juventus w2, Club Brugge P/K1, Zvezda P/K1, PSV P/K1, Benfica P/K1, Galatasaray P/K2. Kvota 8.98.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-NY islanders 5+

Washington-Toronto 5+

 

Tampa-Philadelphia 5+

Dallas-St. Louis 5+

 

Kvote, 1.79, 2.10.

5+ trend, Pittsburgh 9/10, NY Islanders 6/10, Washington 10/10, Toronto 8/10, Tampa 9/10, Philadelphia 6/10, Dallas 6/10, St. Louis 6/10.

Kombo tiket.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...