Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja se sve redje nerviram. Eventualno bih se ovde iznervirao, da su pale obe utakmice.

MLB, pa i hokej, gledam skroz opusteno, makar i fiks jurio, dok fudbal vec ume prilicno da iritira (valjda me nervira kada promasuju onoliki gol:laugh:).

Edited by Miljenko
Link to comment

Iskulirao sam ovu laznu LS i odigrao pravu juznoamericku :D 

 

San Jose - El Nacional. Cim se Ekvadorcani popnu na Boliviju ima da ga primaju :)

 

Domacin golovi: u oba @2.5, 3+ @3.45 i 4+ @8,25.

 

Domacin prvo golovi: 1+ @1.7 2+ @5.1 (ovo mi je glavni tiket, iza toga prva dva iz prethodnog reda) i 3+ @19.

 

POgledam kvote u ovim kladionicama sto igram i Maxbet odskocio. Odem do njih (minut od stana, kad kvote lepo skocile. Npr prvo2+ sa 4.65 na 5.1, 3+ sa 3 na 3.45... Vratim se u stan, bacim pogeld da nisu nastavile da skacu, kad se vratile na one kvote od pre 10 min. Samo tih par minuta kad sam ja igrao bile vise :) Jos samo da udje :D

Link to comment

Svakom svoje, tj. (pred)igra je interesantna kad ima nade i vere... ubedjen sam da svako treba da zacrta cilj i skromnim putem osvaja teren ka pobedi. Kladionice su tu da nas pobede a mi smo tu jer se drzimo u igri hladne glave.

npr. ja gledam poluvremena i igram velike kvote kao juce (kombinujem 2 meca) pre neki dan sam igrao Mu 1/2 2gg + Celta isto, a to im izaslo oba u 2/2 (MU 2gg + Celta 1gg, sto je istina manja kvota ali dobro se isplati samo sto nisam igrao).
Sinoc sam kombinovao Real sa Fulhamom i nije bilo daleko. Danas gledam Wulwse ali se jos neckam za Totenhem.

Link to comment

Fudbal 1/3, Hokej 2/3, NBA 0/2. Fudbal ocajno. Liverpool smornih 0-0; PSG i Real jedva; braca iz JA neupecatljivo. Hokej mogu podvesti pod dobro. Slovaci rutinski; NHL korektno, dosao je bitniji tiket. NBA je zatajio, nakon pristojne dobre serije. Nije mi jasno zasto se Dallas trudio da ovo dobije (ako das ovoliko koseva, verovatno si i hteo da pobedis). Prilicno slabi rezultati, u celini, nadam se da se ovo nece ponoviti za vikend, kada cu sigurno odigrati jace.

Isti nivo uplate.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Juventus 2+

 

Guabira-Destroyers 3+

 

Kvote, 1.31, 1.62.

Ocekuje se zanimljiv mec u Londoni, a dva gola valjda mogu pasti. Odigrani par iz Bolivije, statisticki deluje izglednije za golove, pa probah i njih.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

 

Lorenskog-Storhamar 5+

Cherepovets-SKA St. Petersburg w2

Spartak Moscow-CSKA Moscow w2

 

Kvote 1.34, 1.75.

Pensilvanijski derbi igram uvek. Storhamar je neuporedivo jaci od protivnika, a i za KHL meceve se moze slicno reci, mada je tu mogucnost iznenadjenja, nesto veca.

Kombo tiket.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Houston >211.5

Denver-Cleveland >225.5

 

Kvota 2.56.

U narednih nekoliko dana, ima retko sta zgodno za fiks (ovi mecevi gde igraju timovi koji jure draft poziciju i ovi koji se bore za playoff).

Slabija grupa.

 

MLB presezona, NY Yankees 2, San Francisco 1, LA Dodgers 2. Kvota 5.36.

Link to comment

Totenhem - Stara kurva

 

3+ @2, 4+ @3.7, 5+ @7.7, 6+ @19, gggg @18,  Igg @5. I ipak malo gg3+ @2.35.

 

Prvo sam hteo gg3+ i gg4+, al maka razlika u kvotama sa cistim 3+ i 4+, pa da ne razmisljam o nekih 3:0 ili 0:4.

Link to comment

Udje LS glavni tiket. Imao sam po 2.6 da branim da ne pada cetvrti, al ne igrah.

 

Sad malo do Bolovije, Gvabira - Distrojers: 4+ @2.5, 5+ @4.6, 6+ @10 i GG GG @11. Na malo jace.

 

I Cero urugvajski u CS domacin golovi: u oba @2.5 3+ @3.2 i 4+ @7,4 na srednje.

Link to comment

Fudbal 1/2, Hokej 2/2, NBA 0/1, prosao je skraceni MLB tiket. Fudbal onako. Mec CL je prosao, no Bolivija nije donela golove, gde se to ocekivalo. Hokej ponovo veoma dobro. ST. Petersburg je doneo kvotu 1, no sve ostalo je proslo, manje-vise lagano. U NBA delu spojih promasaje, pa to i nije ispalo lose. Prodje jedan tiket MLB predsezone, za mali bonus. Solidan dan, mada uvek ima prostora za napredak; posto je kombo tiket, ponovo pao na jednom paru (nekada je skoro nemoguce, napraviti i ovu 4-5 kvotu).

Isti nivo uplate i danas.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Salzburg 2+

Lazio-Dynamo Kiev 2+

 

Marseille-A. Bilbao 2+

Sporting-Plzen 2+

 

Jorge Wilstermann-Real Potosi 2+

The Strongest-Blooming 2+

 

Kvote, 1.45, 1.72, 1.28.

Kombinacija EL i Bolivija danas, u opreznijoj, 2+ varijanti.

 

 

Hokej

 

Spartak Moscow-CSKA Moscow w2

Cherepovets-SKA St. Petersburg w2

 

Kvota 1.43.

Ocekujem da CSKA i St. Petersburg, zavrse tekuce serije danas.

 

Prateci tiket, Magnitogorsk w1, Ilves w1, Vaxjo w1, Las Vegas 5+, Tampa 5+, Edmonton 5+. Kvota 5.14.

 

MLB predsezona, NY Yankees 1, Boston 1. Chicago Cubs 1, Milwaukee 1. Kvota 6.73.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...