Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Peru, Union Comercio - Sport Huancajo, GG3+ @2.2, GG4+ @3.7, 5+ @7.7 i 6+ i GG po 16.

 

Guarani - Sportivo, domacin golovi, u oba @2.2, 3+ @2.75 i 4+ @5.9.

 

Sve poklon kvote po mom misljenju :)

Link to comment

Mogao sam komotno igrati MLB predsezonu u singlu, redovno masim po jedan par (izgleda da ce takav ishod biti i veceras, mada su Dodgersi skinuli zaostatak na 3 poena).

Link to comment

Tesko mi je njih da odigram, skoro nemoguce za proceniti. Guarani sam vec mogao. Ne kapiram da profesionalci ne umeju da realizuju 3 na 1, plus sve neki ocajni sutevi, po sredini gola.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 2/2, NBA 1/1. Fudbal tezak za procenu. Kazem tezak, jer su na 99% sigurnom tiketu, pala oba para. Drugi, sa 4 utakmice, je dosao rutinski, no to nikada ne bih stavio u jacu grupu. NHL veoma lako prolazi. Cini mi se da nema boljeg odnosa kvota/ lakoca prolaza, kao sto je slucaj, kod ovih 5+ overa. NBA je ispostovao ponovo; ovo mu dodje kao naplata, za los pocetak sezone. Kombo ponovo nije dosao, a i MLB tiket je pao na jednom paru. Ok bilans, mada mrzim kada padne nesto skroz sigurno.

Isti nivo uplate. Popravih budzet tokom nedelje, pa cu moci i jace tokom vikenda odigrati, mada je i izbor teze napraviti.

 

 

Fudbal

 

Monaco-Lille 2+

Eindhoven-Utrecht II 2+

De Graafschap-Ajax II 2+

PSV II-Volendam 2+

 

Kvota 1.43.

Oprezna igra i danas, valjda ce se prekinuti ovaj prilicno cesti, 0-1 trend.

 

Prateci tiket, Hartberg 2P1+, Liefering 2P1+, Vejle 2P1+, Excelsior 2P1+, Dordrecht 2P1+, Eindhoven 2P1+, Telstar 2P1+, Ajax II 2P1+, AZ II 2P1+, PSV II 2P1+, Oss 2P1+, Ried 2P1+, Freiburg 2P1+, Monaco 2P1+, Hibernian 2P1+, Bray 2P1+, Dundalk 2P1+, Athlone 2P1+. Kvota 18.11.

 

 

Hokej

 

Washington-NY islanders 5+

Ottawa-Dallas 5+

 

SKA St. Petersburg-Lokomotiv Yaroslav w1

Bremerhaven-Munchen w2

 

Kvote, 1.81, 1.64.

5+ trend, Washington 6/10, NY Islanders 6/10, Ottawa 7/10, Dallas 4/10. St. Petersburg otvara drugu playoff rundu, dok je Munchen na prvoj utakmici tekuce serije.

 

MLB predsezona, Chicago Cubs 2, Cleveland 2 i Milwaukee 2, LA Angels 1. Kvote, 3.24, 3.54.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...